>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z wpłatą??

nitol 0

nitol

Użytkownik
mam zamiar wpłacić do betson za pomocą poczty kase na konto...
oto jak wypełniłem poszczególne pola bo nie mam pewnosci czy odpowiednio wpisałem dane...

(nazwa odbiorcy) Betsson Malta Ltd.
(nazwa odbiorcy cd.) SEB Warszawa
(nr rachunku odbiorcy) 10237000080000000020102005
(zakreśliłem W)
(nazwa zleceniodawcy) imię, iazwisko, ulica i numer mieszkania
(nazwa zleceniodawcy cd.) kod pocztowy, miejscowość
(tytułem) usługi bukmacherskie
(tytułem cd.) nazwa profilu:******

dobrze wypełniłem??
 
skunmen 0

skunmen

Użytkownik
Jak dlamnie to też jeden z najleprzych bukmacherów .Fajnie sie tam wszystko dobywa wypłaty bez problemu ,poker też daje rady ,troche kasy z tamtąd wypłaciłem choć sam tam nic nie przelałem tylko 11 zł z vochera i bez skanu czy inntych zabezpeiczeń typu aktywacja konta MB.Powiem nawte że leprzy od BAW który bije na głowe betsson w zakładch live ale reszta to betsson jest bardzo fanym bukiem.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
może za dużo przegrał tam :p jak dla mnie to najlepszy dotąd buk w jakim grałem.
Poczytaj sobie temat &quot;betsson oszukuje&quot; znajdziesz wyjaśnienie ...i nie pisz jak nie wiesz.

Wyciągnałem od nich ponad 2500 zł, ale w końcu bezpodstawnie napisali ,że mam niby dwa konta z tego samego IP ---Co jest zdecydowana nieprawdą i zablokowali mi konto i daltego dla mnie sa oszustami. Moze jak wyplacacie po 10 zl od nich to pikus , ale wypłaccie wiecej to zobaczycie.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Poczytaj sobie temat &quot;betsson oszukuje&quot; znajdziesz wyjaśnienie ...i nie pisz jak nie wiesz.

Wyciągnałem od nich ponad 2500 zł, ale w końcu bezpodstawnie napisali ,że mam niby dwa konta z tego samego IP ---Co jest zdecydowana nieprawdą i zablokowali mi konto i daltego dla mnie sa oszustami. Moze jak wyplacacie po 10 zl od nich to pikus , ale wypłaccie wiecej to zobaczycie.
wiekszosc rzeczy w &quot;betsson oszukuje&quot; to bzdety, wyplacalem stamtad kase 2 razy i wszystko ok, nie ma zadnych problemow czy zbednych pytan, jedyne do czego sie mozna przyczepic to slaby live, ale to nie kazdemu przeszkadza, poza tym wszystko ok, szybko, sprawnie, prosto i przejrzyscie
 
Do góry Bottom