>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wyświetlaniem filmików na youtube

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Od paru dni mam problem z youtube, Gdy właczam jakies video wyskakuje napis: &quot;An error occurred, please try again later&quot;, nie wiem co mam zrobic czy wina lezy po mojej stronie czy youtuba? Mam firefoxa, na innych przegladarkach tez probowalem to tez czasami sie wlacza filmik a czasami wyskakuje ten napis &quot;An error occcured...&quot;
 
E 0

el_dawidos

Użytkownik
Sprawdź czy masz najnowsze wersje wtyczek i dodatków w Firefoksie. Jeśli masz wszystko zainstalowane to wina leży po stronie Youtube.
 
P 0

pio.czak

Użytkownik
Od paru dni mam problem z youtube, Gdy właczam jakies video wyskakuje napis: &quot;An error occurred, please try again later&quot;, nie wiem co mam zrobic czy wina lezy po mojej stronie czy youtuba? Mam firefoxa, na innych przegladarkach tez probowalem to tez czasami sie wlacza filmik a czasami wyskakuje ten napis &quot;An error occcured...&quot;
Nieraz jest to wina słabego netu. Mi podobny problem przytrafiał się również w hotelach poza UE ... dziwne to było.
 
D 0

dawidh

Użytkownik
W chromie jest też problem z dźwiękiem w niektórych filmach. Nie wiem od czego to zależy ale do tej pory nie udało mi się tego naprawić i muszę przeskakiwać na inne przeglądarki.
 
coopycats 2

coopycats

Użytkownik
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj. Mam podobny problem z youtube, tylko że u mnie nie ma żadnego napisu, jedynie czarny ekran. Nie występuje to zawsze, ale dosyć często i to każdej przeglądarce...
Wszystko już przeinstalowywałem, javy nie javy i nic, jakieś pomysły co może być przyczyną?
 
Do góry Bottom