>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wyborem systemu...

dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
Tym razem chcialbym się Was spytac, jakim systemem gralibyscie gdybyscie mieli 100zl na koncie? Ktorym najbezpieczniej? Ktorym najchetniej?

Pozdrawiam.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witaj :wink:
Hm... wiesz to trudne pytanie.. bo kazdy z Nas by inaczej pewnie grał.. to zalezy od Ciebie :) Mozesz grać kuponiki tzn dubelki bądz triple i za większa stawke np . 2 mecze i masz ako 2 i dajesz za 20 zeta itd.... albo mozesz singlami jechac masz jakis typek kurs zalózmy 1.70 i stawiac np 20 zeta albo wiecej..... możesz także bawić sie kuponikami za 2 zł i ukladac gigantyczne ako typu 65 czy 98 może trafisz...
Wybór nalezy do Ciebie , mi najbardziej odpowiada systemik singla,dubla i tripla :)
Pozdro :wink:
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Nom ja tez uwazam ze najlepsze to jest granie Singli i dublow jest duze prawdopodobienstwo ze kupon wejdzie bo masz 1-2 spotkania no i grasz za kilkadziesiat zlotych i jest z tego ladny zysk. Ja tak gralem na MS i wychodilem na tym bardzo dobrze do czasu az sedziowie pokazali probke swoich mozliwosci... :roll: ????

pozdr;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hmmm wszystko zależy od analizy danych zdarzeń . Ja kiedyś często grałem tasiemce ( 8 i więcej zdarzeń ) na 1X , X2 , czyli tak zwane podpórki z lig w których są duże kursy , więc szwecja , norwegia , finalndia itd.

WIem , że wiele osób wygrywa bardzo dużo na systemach 2/8 i więcej grając NBA lub inne sporty amerykańskie . Ale żeby grać 8 spotkań to min. 6 musi być pewniaków i 2 pewniaczki jak ja to nazywam ;-)

Sam jednak stosuje dubelki i triple ale tylko dlatego , że nie jestem za odważny w tej kwestii :p Czasem wkurzam się jak na moje 10 typów ( zazwyczaj rozpisuje sobie i analizuje 10 spotkań i wybieram 2-3 najpewniejsze ) wchodzi 10 lub 9 a ja postawiłem tylko dubel albo nawet singiel ...
 
Do góry Bottom