>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wypłatą pieniędzy na will hill

D 0

dario8007

Użytkownik
Miał ktoś taki problem?
09.12.12 zleciłem wypłatę 350e z willa hilla, najpierw kazali przesłać skan dowodu i rachunek na swoje nazwisko, póżniej kazali czekać 7 dni i nic zacząłem pisać że nic mi nie wpłynęło, a oni swoje, że wysłali, kazali mi przesłać rzut ekranu z transakcji za te dni kiedy miała niby nadejść, póżniej przesłałem im maila z banku że nic na konto nie wpłynęło.....i nic z ich strony się nie dzieje (najlepsze że przesłali mi potwierdzenie wpłaty na moje konto) teraz to weryfikują.....za chwilę będzie miesiąc od polecenia wypłaty a oni nadal się pałuja....miał ktoś taki problem i jak się skończył
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Mam podobny problem. Co prawda ja przechodziłem weryfikacje notarialna itp. Zleciłem wypłatę pod koniec listopada i do tej pory nie mam jej na koncie. Również musiałem wysłać skan wyciągu z konta, następnie oni wysłali dowód przelewu. Byłem nawet w banku w tej sprawie, ale żadna kasa nie wpłynęła na moje konto. Jest to o wiele mniejsza kwota niż Twoja. Dziwne jest to, że poźniej zleciłem kolejną wypłatę i ta po około 10 dniach została zaksięgowana na koncie. Tłumaczą, że kasa się &quot;zawiesiła&quot; gdzieś w systemie i próbują rozwiązać problem.
edit: Przed chwilą kasa wpłynęła na konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom