>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wypłatą pieniędzy na zastrzeżoną kartę

A 2

arrchi

Użytkownik
Cześć, mam taki oto problem z bet365.
Wpłacałem kiedyś pieniądze na konto z karty X. Po jakimś czasie robiłem wpłaty z karty Y. Obracałem tymi pięniędzmy, aż w końcu chciałem wypłacić część środków. W międzyczasie przestałem korzystać z karty X i jest ona zastrzeżona.
Przy próbie wypłaty środków otrzymałem informację, że bet365 skontaktuje się ze mną w celu ustalenia podzielenia wypłaty na metody płatności, z których korzystałem poprzednio.
Czekałem więc na maila, aż w końcu dostałem informację, że cała wypłata zostanie wypłacona właśnie na tę kartę, która jest zastrzeżona.
Co teraz? Na koncie bankowym pieniędzy nie mam.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Cześć, mam taki oto problem z bet365.

Wpłacałem kiedyś pieniądze na konto z karty X. Po jakimś czasie robiłem wpłaty z karty Y. Obracałem tymi pięniędzmy, aż w końcu chciałem wypłacić część środków. W międzyczasie przestałem korzystać z karty X i jest ona zastrzeżona.

Przy próbie wypłaty środków otrzymałem informację, że bet365 skontaktuje się ze mną w celu ustalenia podzielenia wypłaty na metody płatności, z których korzystałem poprzednio.

Czekałem więc na maila, aż w końcu dostałem informację, że cała wypłata zostanie wypłacona właśnie na tę kartę, która jest zastrzeżona.

Co teraz? Na koncie bankowym pieniędzy nie mam.
Nie masz sie o co martwic,kasa trafi na karte ktora aktualnie uzywasz ale potrwa to troche dluzej.Na przyszlosc proponuje pokasowac zbedne karty i nie bedzie problemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 2

arrchi

Użytkownik
Zapomniałem napisać w pierwszym poscie, ale przed zleceniem wypłaty usunąłem tę nieaktywną kartę, lecz jak widać nic to nie dało.
Powinienem się z nimi kontaktować i napisać w tej sprawie, czy po prostu czekać aż pieniądze do nich wrócą i pójdą na moją właściwą kartę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cala 37

cala

Użytkownik
zdecydowanie tak.
Nie koniecznie bo to i tak nic nie da.Mialem podobna sytuacje i zadne tlumaczenia ze karty juz nie mam nie pomagaly.Jak tlumaczyli na chacie pieniadze ida na nieaktywna karte i dopiero jak wroca ,robia przelew na aktywne konto(Takie rodzaj weryfikacji).
Troche poczekasz na pieniadze ale na 100% znajdziesz ja na tej karcie ktorej chciales
 
A 2

arrchi

Użytkownik
Napisałem do nich i otrzymałem w odpowiedzi informację, że jest właśnie tak jak napisał Cala, tzn że pieniądze nie są kierowane na ostatnią metodę wpłacania, tylko rozdzielane na metody z jakich korzystałem.
Jeśli karta jest zastrzeżona to pieniądze i tak powinny być zaskięgowane, jeśli jednak tak się nie stanie to wrócą do bet365 i zostaną przelane zwykłym przelewem.
Trochę dziwny jest ten sposób, ale co zrobić, pozostaje jedynie czekać.
 
Do góry Bottom