>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wypłatą z STARGAMES

Status
Zamknięty.
D 0

digers1979

Użytkownik
Witam wszystkich
Zleciłem wypłatę środków z konta &quot;Stargames&quot; po przez Moneybookers.Po kilku dniach przysłali mi maila żebym przesłał kopie ważnego dokumentu tożsamości.Wysłałem kopie dowodu osobistego.Po następnych kilku dniach wysłali mi wiadomość na maila takiej treści:
&quot;Serdecznie witamy,
Pańskie konto jak i subkonta zostały całkowicie zablokowane. Zgodnie z naszym
regulaminem dozwolone jest posiadanie jednego konta na osobę, Pan jednak
założył ich o wiele więcej. Niestety blokada ma trwały charakter, nie może Pan
u nas już grać. Wypłata została anulowana z powodu łamania naszego regulaminu,
niestety nie może Pan już u nas grać.
Pozdrawiamy
Support team&quot;
Zgadzam się z nimi jeżeli to ja bym miał te wszystkie konta na siebie.Konto ma moja żona i córka korzystamy z tego samego laptopa.W regulaminie nie jest napisane że konto można mieć jedno na gospodarstwo domowe tylko można mieć jedno na osobę.W tym momencie to oni łamią regulamin nie wypłacając mi moich pieniędzy i blokując mi bez podstawnie konto.
Teraz pytanie do forumowiczów czy nie mam racji?
Proszę o wypowiadanie się na ten temat.
Wszystkie na siebie jakbys mial ???? .Narobiles multikont na cala rodzine i jeszcze pytasz sie czy masz racje . Zenada.Doskonale wiadomo po co Ci tyle kont u nich wiec nie placz tu teraz.Temat zamykam a nastepnym razem jak chcesz kombinowac to najpierw naucz sie to robic
 
O 0

ogrambuka

Użytkownik
Chyba wg ich regulaminu oni mają racje. nie masz o co walczyć. NIe czytałem ostatnio tego regulaminu jak go poprawili niedawno ale kiedyś było napisane &quot;na jeden komputer może przypadać tylko jedno konto&quot; coś takiego czy na jedno IP. W sumie ja grałem i gram czasami na stargames na różnych PCtach a nie pamiętam na którym komputerze czy to u siebie czy w innym miejscu zakładałem konto a póxniej ktoś inny może założyć. Oprócz tego myślałem wstepnie, że za starsy sobie tylko pogram i tak na prawde to na jednym PCcie to dużo tych kont założyłem a poźniej zacząłem grać na jednym z nich za pieniądze to i grube pieniądze i pewnego razu nawet udało mi się dużo wygrać i problemów z wypłatą nie robili ale myśle, że oni przewidzieli, że ja im to i tak oddam albo po prostu gdzieś im umknęło, że moje konto było żałożone na IP gdzie tych kont chyba kilka było. Jakkolwiek wypłacałem wielokrotnie i to nawet duże kwoty bo ponad 4kEuro i bez problemu ale co z tego jak chciwośc mnie zgubiła. Narazie nie gram w kasynie i chcę z tym skończyć, za dużo zdrowia mnie to kosztuje, rekreacyjnie na bukmacherke się przerzuciłem. BTW ostatnio utopiłem 1000zł w stargmesie co mnie utwierdziło, że drugi raz nie dadzą mi już wygrać a dali na prawdę dużo wygrać ale to rok temu było..
Pozdrawiam, co do tematu tak jak piszę, w regulaminie wszystko masz opisane i wg mnie oni nie działają wbrew swojemu regulaminowi, fakt głupio to trochę sformułowane ale bądź co bądź grając godzisz się na warunki regulaminu ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom