>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z Wypłatą

X 0

xsoul

Użytkownik
Witam wszystkich .
Mam mały problem z wyplata kasy z bah.
Mianowicie wiem ze trzeba nimi 1 raz obrócić.
Miałem 1000zl Postawiłem 500zl na Parzyste i 500 na nieparzyste. Zleciłem wypłatę. A oni ciągle pisza ze nie został zrobiony obrót. Co jest grane ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam wszystkich .
Mam mały problem z wyplata kasy z bah.
Mianowicie wiem ze trzeba nimi 1 raz obrócić.
Miałem 1000zl Postawiłem 500zl na Parzyste i 500 na nieparzyste. Zleciłem wypłatę. A oni ciągle pisza ze nie został zrobiony obrót. Co jest grane ?
Napisz do ich suportu z zapytaniem czemu nie uwzględnili Twojego obrotu.
 
X 0

xsoul

Użytkownik
Dostałem odp od nich
Dziękujemy za kontakt z naszym serwisem.
Uprzejmie informujemy, że nie wszystkie postawione przez Pana zakłady są wliczane do obrotu ze względu na balance betting (kupon 261082303 oraz kupon 261082304). Taki rodzaj gry nie jest dozwolony.
Prosimy o dalsze typowanie w celu wykonywania obrotu.
Mogli by napisać o tym w regulaminie ze nie moge postawić w taki sposób ..
A nie teraz piszą ze nie jest dozwolone.
Obróciłem jeszcze kilka godzin temu w kasynie na ruletce , jestem bardzo ciekawy czy to zaakceptują.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
obrót to jest chyba wtedy jak podczas gry jest jakaś szansa że możesz przegrać a nie
odprawianie jakiś szopek na czarne/czerwone tą samą kwotą gdzie masz 100% zwrot postawionej kwoty.to tak jakbyś zagrał na zawodnika że strzeli gola który wcześniej złamał nogę.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze rozkminiam, ale chyba powinieneś zrobić obrót tego całego tysiąca, za jednym zamachem a nie na raty.. i chyba dlatego piszą że obrót nie został wykonany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie wiem czy dobrze rozkminiam, ale chyba powinieneś zrobić obrót tego całego tysiąca, za jednym zamachem a nie na raty.. i chyba dlatego piszą że obrót nie został wykonany.
Obrót można wykonać na raty. TommyTSW dobrze prawi.
 
Do góry Bottom