>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wypłatą

P 0

pawelt14

Użytkownik
Witam, wygrałem 1000 zł z darmowych spinów, pieniądze są już obrócone jednak przy wypłacie pojawił się problem, nie mam 18 lat i muszę wysłać skan dowodu. W związku z tym moje pytanie czy jak wpłacę 10 zł na pokera to czy będę mógł przegrać to 1000 zł na pokerze na inne konto pełnoletniej osoby, teraz nie mogę zrobić transferu na pokera. Wystarczy wpłacić 10 zł żeby przelać ten 1000 ?
Z góry dzięki za odpowiedz.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wątpię żeby takie coś przeszło. Takie &#39;przegrywanie&#39; nazywa się &#39;chip dumping&#39; i jest zabronione. Jeśli wpłacisz minimalną kwotę i przegrasz ponad 1000 zł z jedną osobą to może to zostać wyśledzone i zakończyć się blokadą obu kont (oraz stratą pieniędzy).

Musisz raczej kombinować w jakąś inną stronę, ale ciężko będzie wydostać te pieniądze.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
1000 zł to jednak sporo pieniędzy. Możesz próbować czekać do 18. i liczyć na ich nieuwagę (moim zdaniem większe szanse, niż przegranie 1000 zł na pokerze, które będzie rzucało się w oczy w historii konta).

Jeśli masz dostęp do większych pieniędzy to możesz wpłacić je na konto osoby pełnoletniej (u innego bukmachera) i grać zakłady ze zbliżonymi kursami we dwie strony (np. u kogoś stawiasz bardziej prawdopodobny OVER, a na betssonie mniej prawdopodobny UNDER w tym samym zdarzeniu). Ale to również spore ryzyko wtopienia kolejnych pieniędzy (bo jeśli będziesz miał pecha będą wchodziły zakłady na koncie z którego nie możesz wypłacić pieniędzy) no i część pieniędzy stracisz, bo będziesz miał kursy poniżej 2.0.

Szczerze mówiąc, nie mam zbytnio pomysłów, bo nigdy w ten sposób nie kombinowałem, a konto weryfikuje zazwyczaj przed wpłatą pieniędzy, żeby później wypłatę mieć najszybciej jak to możliwe.

Przemyśl wszystko na spokojnie, a może coś wpadnie Ci do głowy, ale łatwo na pewno nie będzie.
 
Do góry Bottom