>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z załadowaniem się strony skrill

wujek-jack 0

wujek-jack

Użytkownik
Witam,

Od wczoraj na komputerze nie może mi się załadować strona skrilla, wszystkie inne strony internetowe normalnie się ładują. W związku z tym mam problem bo nie mogę wpłacić pieniędzy do żadnego bukmachera za pomocą skrilla. Sprawdzałem na telefonie to strona skrilla normalnie się ładuje ale mobilnie bukmacherzy nie oferują wpłaty poprzez skrill. Jak myślicie co może być przyczyną? Dodam,że skanowałem komputer w poszukiwaniu wirusów i innych syfów to program nic nie wykrył.

Pozdrawiam
 
gats 13,8K

gats

Użytkownik
U mnie to samo, od 2 dni, nie moge sie zalogowac z netu UPC, przelaczylem sie na Orange LTE i śmiga, czyzby operatorzy zaczeli blokowac SKRILL-a czy moze jakies trasy/routery gdzies padły ? Jezeli ktos sie na tym zna to moze cos poradzi tutaj ?
EDIT:
dzisiaj rano wszystko dziala normalnie.
 
minolta 7

minolta

Użytkownik
U mnie jeszcze rano działało a teraz nie działa internet z &quot;multimedia &quot; ale jak włączam z komórki z PLUSa to działa ??!!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dzwoniąc do nich za dnia, mówili, że wprowadzają kilka poprawek i różne problemy mogą występować do jutra (godziny miła pani nie przybliżyła). Zobaczymy ile w tym prawdy.

Prowizja za wpłatę paysafecard poszła w górę, a teraz, w gorącym okresie w roku, modernizują stronę już blisko dobę. Wejście do stajni Netellera już daje &quot;efekty&quot;.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam prośbę mógłby ktoś sprawdzić czy może do swojego konta dodać dodatkowy adres email ? Od ponad tygodnia próbuje się z nimi skontaktować i nic. Kiedy próbuje dodać dodatkowy adres email nic się nie dzieje żaden bład nie wyskakuje poprostu nic się dzieje. Macie tak samo ? Coś się zmieniło ? nie można teraz meila zmienić/dodać do konta czy jak?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Mam podobny problem, rano bez problemu mogłem wchodzic na stronę i dokonywać wpłaty, teraz zablokowane... Wie ktos o co chodzi?
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
U mnie sytuacja wygląda tak:
wszedłem przez telefon, zrobiłem depozyt przez skrilla - potem strona nie chciała się załadować
zrobiłem depozyt na laptopie przez skrilla - strona potem nie chciała się załadować
teraz połączyłem się na laptopie z internetem udostępnionym przez telefon - strona się załadowała normalnie. pytanie, czy będę mógł znowu wejść na nią tą metodą
 
devil02 0

devil02

Użytkownik
U mnie sytuacja wygląda tak:

wszedłem przez telefon, zrobiłem depozyt przez skrilla - potem strona nie chciała się załadować
zrobiłem depozyt na laptopie przez skrilla - strona potem nie chciała się załadować
teraz połączyłem się na laptopie z internetem udostępnionym przez telefon - strona się załadowała normalnie. pytanie, czy będę mógł znowu wejść na nią tą metodą
U mnie dokładnie to samo na laptopie nie działa od wczoraj. Wszedlem z udostepnionym netem z komórki raz sie zalogowałem i drugi raz juz sie strona nie ładuje poza menu głównym skrilla
 
Do góry Bottom