>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z zakładem

Status
Zamknięty.
R 0

renault12

Użytkownik
Witam,

Mam taki problem postawiłem na wygraną w meczu hokejowym:
Tappara Tampere - Saipa Lappeenranta na tappara tampere,
odbyly sie wszystkie tercje i w ciagu trwania dogrywki tappara strzelili, a mimo to bet at home zaznaczylo mi na tym meczu ze mi nie wszedl.

O co kaman?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i niech to się stanie, bo o co Ty masz właściwie pretensje? Skoro tak Ci rozliczyli to wiadome jest, że musiał być w tym dostępny remis, a jak wiesz każdy mecz hokejowy kończy się wygraną którejś ze stron(dogrywka, karne). Jak się nie zna regulaminu albo nie wie o co chodzi w zapisach na zakłady hokejowe, to lepiej sobie dać spokój, a nie tutaj pisać takie kocopoły.
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
no niestety na bet-at-home jezeli chodzi o hokey to mozna postawic zaklad na trzy tercje, bez dogrywki i karnych. Oni rozliczaja wyni meczu w regalaminowych 60 minutach. dogrywka i karne nie licza sie do zakladu.
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
autor jak chce grac to niech zalatwi sobie recepte na prozak . Od kiedy nalezy sie cos za przegrany zaklad? Ja tez mam utworzyc temat ze przegralem i nie dostałem kasy?&lt;lol2&gt; przeciez to śmiech, byl remis a nie wygrana twojej druzyny wiec gdzie tu problem? nast razem obstawiaj wyniki OT czyli razem z dogrywka i karnymi - tyw w temacie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom