>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Problem ze Skrillem

brick 208

brick

Użytkownik
Witam, wczoraj rano tj. 20.11.2016 z mojego konta Skrill zostały wytransferowane wszystkie pieniądze jakie miałem na konto użytkownika NETELLER. Fakt, że było to 200zł, więc niedużo, ale zawsze coś. Przyznam, że korzystam ze Skrilla dopiero 2 tygodnie i nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co tu chodzi?
 
brick 208

brick

Użytkownik
Dziwna sprawa, chyba nikt nie wiedział nawet, że posiadam konto na Skrillu, z tego konta robiłem jedynie przelewy na buka, więc nie wiem jak to się mogło stać. Dzięki za odpowiedz Panowie.
 
brick 208

brick

Użytkownik
A mam pytanie jest jakaś możliwość żeby sprawdzić do kogo zostały wysłane pieniądze? I skąd właściwie można dowiedzieć się czy ktoś ma konto na Skrill?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wejdź na Skrill i naciśnij na ten przelew, powinien wyskoczyć e-mail tego użytkownika. Napisz też do pomocy Skrill z prośbą o pytanie czy ktoś się logował z innego IP czy coś takiego.
Zmień hasło, zeskanuj komputer czy nie masz keyloggera na kompie czy innego trojana. Jak masz te same hasło na e-mail czy inne konta to reaguj.
Przypomnij sobie czy ktoś może znać Twoją datę urodzin.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Gdy rozwijam płatność mam tylko taki e-mail: [email protected]
Do supportu już napisałem, a gdy logowałem się na buka i na Skrill to tylko i wyłącznie za pomocą telefonu. Nigdy na komputerze, ale sprawdzę też komputer.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie otwierałeś żadnego podejrzanego maila? Czasami oszuści mają zmienioną jedną literkę w mailu i wystarczy że klikniesz w linka i po ptakach.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
A propos mail to trzeba uważać , ostatnio często przychodzą różne maile radzę nie zwracać na nie uwagi i kasować płynnie aby nie zasmiecac poczty jedno kliknięcie w nieodpowiedni mail i może się okazać że jesteśmy w d... upie.Osobiscie nie otwieram zadnych maili. A sposób jest elegancki nawet w programie gallileo było o tym jak za pomocą jednego maila ktoś może przejąć kontrolę nad wszystkim czego używamy w sieci od portali społecznościowych aż po konta bankowe łącznie z opcją podglądania nas za pomocą naszego aparatu ( kamery ) z naszego telefonu.
 
Do góry Bottom