>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem ze stroną

S 0

szewi

Użytkownik
ja #$%^&amp;* no i CL moge sobie dac spokoj dzis;/ mecze od godziny ale nic nie pomaga;/ qrde jestem troszke rozczarowany dopiero wplacilem kase a tu taki zonk;/
 
U 0

urban33pl

Użytkownik
Mi lewo lewo udało się załapać na tą promocję. Spróbuj przez expekt.biz Ja katowałem to przez ponad 30 min ale jakoś weszło. ale faktycznie ta sytuacja nie świadczy dobrze o profesjonalizmie expekta :/
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
jebać tego jebanego expekta ???? huj mu w dupe, kurwa jak tu człowiek się może nie wkurwić skoro dziś jest LM a mi się strona nie chce wczytać, jebać, jebać, jebać...
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Obstawiajcie wcześniej, gdy nie ma takiego natężenia ludzi do obstawiania.
takie myślenie mogą włączyć jedynie zawodowi bukmacherzy, którzy cały dzień siedzą w domu i tylko myślą o obstawianiu. Ja niestety nie mam całego dnia dla siebie i zwykle swoje kupony stawiam popołudniu, bądź pod wieczór. Dlatego nie można powiedzieć &#39;obstawiajcie wcześniej&#39;.
Ludzie pracują, uczą się.
Mam jednak nadzieję, że się to zmieni. Nie chciałbym zmieniać bukmachera, ale jeśli będzie to konieczne...
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
jak Wam chodzi stronka?
Wydaje mi się, że nareszcie ją naprawiono. Nie zacina się, chodzi w miare płynnie. Nie mam większych powodów do narzekań.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
narazie chodzi... powiedzmy w miarę, nie zacina się a jedynie ma czasami jakieś zwieszki, ale ogólnie da się obstawiać, więc narazie nie będę narzekał :\
 
arche 0

arche

Użytkownik
wie ktos może co się dzieje z EXPEKTEM? bo nie mogę się zalogować i wyskakuje mi taka wiadomośc &quot;Błąd logowania. prosze spróbuj ponownie&quot; - próbuje ale to nic nie daje:/ co jest?
 
Do góry Bottom