>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problemy z zakładami live

robbn 23

robbn

Użytkownik
Dzisiaj od paru godzin w zakładach live na Bwin są opóźnienia, ścinki etc.
Zagrałem w momencie kiedy tego nie wiedziałem under 5,5 gola w meczu Carmarthen - Bangor (Walia).
Na Bwin pokazywało 68 minutę meczu, wynik 2:2 i kurs na u5,5 gola 1.53. Tymczasem mecz nagle zniknął z oferty, sprawdzam na livescorze a tam do przerwy 2:3 ... Gdybym o tym wiedział na pewno bym takiego czegoś nie postawił.
Czy istnieje szansa, że odzyskam postawione pieniądze? Czy nie ma się co łudzić i trudzić pisząc do nich?
e. Oczywiście typ nie wszedł bo mając całą połowę na strzelenie 1 bramki dokonali tego bezproblemowo.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Nie masz co się łudzić, na 99% w regulaminie bukmachera piszę, że oni nie odpowiadają za opóźnienia i błędy w podawanych wynikach.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Napisać nie zaszkodzi ale raczej na zwrot kasy nie masz co liczyć. Ja miałem tak kiedyś w fortunie, zakłady live na piłkę ręczną, ich livescore pokazywał wynik inny niż był w rzeczywistości i jak tylko zobaczyłem kurs na jakiś over to wszedłem w to jak dzik w żołędzie. Po zawarciu zakładu wbiłem na stronkę z wynikami a tam niespodzianka, nie dość, że wynik inny to jeszcze kilka minut do końca. Oczywiście typ przegrany, kasa stracona.
Ale nie wiem, może Tobie się uda, powodzenia
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Tym co postawili under 5.5 na pewno nie zwrócą a tym co postawili over 5.5 zwrócą stawkę i napiszą że mieli błąd w zakładach live i firma się nieźle wzbogaci na graczach w taki sposób.
 
Do góry Bottom