>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROBLEMY !!!

J 0

johny71

Użytkownik
Witam,
Chciałem przedstawić sytuacje jaka miała miejsce podczas mojego grania w tobecie.
Mianowicie, bukmacherzy tobetu dali bardzo kontrowersyjny kurs na mecz pucharu polski w hokeju na lodzie. Płacili 6,7 za zwycięstwo torunia w meczu ze stoczniowcem gdańsk. Nie było wielką tajemnicą, że puchar polski jest traktowany po macoszemu, do tego pierwszy mecz drużyna z torunia wygrała 6;3. Drużyna z gdańska grała rezerwowym składem i wystawiła 3 bramkarza. Aż prosiło się więc, żeby postawić na Toruń. Nie postawiłem wielkiej kwoty, bo raptem 100 zł. Wszystko było w porządku aż do zakończenia spotkania. Około 24 godziny po zakończeniu meczu, moje konto zostało zablokowane, a ja poproszony o dosłanie dokumentów do weryfikacji, co też niezwłocznie uczyniłem.
Weryfikacja trwała 5 dni / nie jak w regulaminie 72 godziny/. Następnie dostałem informacje, że prowadzone jest śledztwo w sprawie tego też meczu. Muszę czekać następne 2 tygodnie na wyjaśnienie sprawy.

Nie sądze, żeby firma była niewypłacalna i nie stać ich było na wypłacenie mi 650 zł. Jeżeli mieli jakieś podejrzenia co do tego zakładu, powinni go anulować przed rozpoczęciem spotkania a nie prawie dobę po.
Co o tym myślicie?
Czy to jest w porządku?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jeśli jest tak jak mówisz to jest to żenująca sytuacja dla Tobeta... Dajcie spokój bet za 100? I takie jazdy hehehe ja nie wiem że gracie w takich bukach gdzie chcą jak najbardziej wydymać klienta... wystarczy już ich oferta bonusowa na tripla, żeby odczytać że nie chcą dać zarobić klientowi tylko go wydymać. Ten cały Tobet i ta cała ich oferta to przecież spolszczenie buka: http://www.triobet.com
 
J 0

johny71

Użytkownik
dokładnie, dlatego czekam na roztrzygnięcie i spadam stamtąd. Mam nadzieje, że nawet jak anulują mi zakład, to odzyskam saldo które miałem na koncie, bo inaczej nie odpuszczę. jakiego buka proponujesz, żeby takich jazd nie było?
 
J 0

johny71

Użytkownik
support tobetu zbywa ciągle formułkami z procedur w stylu nic nie wiemy, trzeba czekac. mam wrazenie, ze specjalnie ten regulamin tak skonstruowali, ze jak im cos nie po mysli pojdzie, to moga ci zamknac konto i zabrac cala kase jaka na nim miales. wał jak nic.
 
R 0

red-baron

Użytkownik
to chyba o tym meczu...
widze ze gruba sprawa, co kilka last skandal z polskim hokejem w tle, w 2003 polskie naziemne po fali ustawek na 2 albo 3 sezony zawiesily polski hokej, pozniej znowu wyszly na jaw grube bety w czeskich naziemnych i zeznania skuruszonego bramkarza, ktoremu kapitan w czasie meczu grozil smiercia.......
sport.wp.pl/kat,1820,title,Hokeisci-obstawili-sensacyjna-porazke,wid,12894519,wiadomosc.html?ticaid=1b552&amp;_ticrsn=3
Hokeiści obstawili &quot;sensacyjną&quot; porażkę?
(fot. PAP/EPA)
To miało być łatwe zwycięstwo Stoczniowca Gdańsk. W rewanżowym meczu o awans do ćwierćfinału hokejowego Pucharu Polski gdańszczanie grali z pierwszoligową Nestą Toruń. Pierwszy mecz wygrali torunianie 6:3, ale gracze Stoczniowca zapowiadali, że te straty są w stanie odrobić w trakcie jednej tercji. Kibice z Gdańska przybyli więc do hali Olivia licząc na to, że obejrzą widowiskowe spotkanie, po którym ich pupile wywalczą awans do 1/4 finału - pisze serwis s24.pl
Zobacz również
Fani srodze się jednak zawiedli. Stoczniowiec zagrał żenujący mecz. Przegrał aż 1:8 i tym samym odpadł z Pucharu Polski. W ćwierćfinale niespodziewanie zagra więc Nesta Toruń. - Chcemy przeprosić kibiców za ten mecz. Obiecujemy, że wygramy w piątek z JKH Jastrzębie - mówił kapitan Stoczniowca Wojciech Jankowski.
Okazuje się jednak, że porażka Stoczniowca nie dla wszystkich była sensacją... Bukmacherzy odnotowali bowiem nietypowe ruchy osób, które obstawiły na wygraną Nesty - informuje serwis s24.pl.
Zakłady pochodziły z niedawno założonych kont. Na dodatek w grę wchodziły większe sumy. - We wtorek i środę zarejestrowało się u nas kilkunastu nowych graczy, którzy po bardzo wysokim kursie grali dość dużymi stawkami na wygraną Nesty Toruń - mówi rzecznik prasowy Tobet.com Jarosław Andruszkiewicz.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zwycięskie osoby, mają dziwnie zbieżne nazwiska z niektórymi graczami Stoczniowca - podaje s24.pl.
Dlaczego więc bukmacher nie wycofał meczu, na który stawiano nietypowe zakłady? - Zawsze wierzyliśmy, że polski hokej na lodzie jest czysty i dlatego też w swojej ofercie mamy mecze Ekstraklasy, I ligi oraz spotkania Pucharu Polski. Ponadto na podstawie przedmeczowych zapowiedzi zawodników Stoczniowca uznaliśmy, że zespół zagra fair - dodaje Andruszkiewicz.
Czy tak się stało? Biorąc pod uwagę dużo wyższe umiejętności Stoczniowca i dziwne ruchy na rynku bukmacherskim można mieć słuszne podejrzliwości. Inwestycja w mecz była opłacalna. Za każdą postawioną na Nesty złotówkę można było wygrać siedem złotych.
Nowi gracze wykazali się dużą &quot;intuicją&quot;. Wysokie stawki szybko się zwróciły. W sumie tajemnicze wygrane mogły opiewać na kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 
J 0

johny71

Użytkownik
znalazłem również odniesienie do tego artykułu.
&quot;Nie znam sie kompletnie na hokeju, ale Twoj komentarz uwazam za swietny i rzeczowy.
Od siebie dodam, ze ten niby-artykul, to nic innego jak tylko artykul sponsorowany na zyczenie firmy Tobet. Od samego ich wejscia na rynek, zdarzylo sie juz kilka artykulow, w ktorych zawsze byla niby-afera. I traf chcial, ze akurat zawsze w Tobiecie &quot;kilka osob&quot; stawialo na &quot;podejrzany&quot; wynik. Zawsze ta artykuly, po przyjrzeniu sie im okazuja sie bredniami.
Dodatkowo to smieszne wetkniecie stawki....7 do 1 to wielka, wielka, wielka stawka panowie z Tobet. Chyba nigdy nie widzieliscie wyscigow konnych. W sobote jeden z koni mial 500 do 1, przy tylko 6 biegnacych, i duza czesc wyscigu prowadzil. Na betfair&#39;ze mial 1000 do 1 i mozna bylo sporo na nim zarobic. I na taka dziwna stawke i dziwnego konia obstawilo wiecej niz kilka osob:d Dziwne panowie z Tobeta co?
Prawda zas jest taka, ze przyszloscia sa gieldy bukmacherskie, a firmy bukmacherskie (internetowe) odchodza do lamusa. Wbrew pozorom pozostana punkty stacjonarne, ze wzgledow ktorych nie chce mi sie tu opisywac ale jest pewne ze zostana. Jesli chodzi o Polske, to beda musialy sie zmienic i pojsc w slady punktow wyspiarskich - z kilkunastoma telewizorami, kanapami, herbata i kanapkami. Czyli dla zawodowych graczy, a nie jak dzis - klitki 20 m2 z odrapanym stolikiem.
Wiele malych internetowych zas padnie, bo narobilo sie tego za duzo. Nowopowstajacym jest ciezko o klienta, bo nie moga rywalizowac z takimi gigantami jak bwin, czy bet365.
Reklama dominujacego na wyspach jesli chodzi o bukmacherke internetowa bet365 (nie licze tu Williama Hilla, Ladbrokesa czy Paddy Powera bo to platformy przylaczone do firm stacjonarnych) leci w przerwie kazdego meczu hiszpanskiej, niemieckiej, wloskiej na kanalach Sky TV. Do tego nalezy dodac, ze do kazdego meczu czesc reklamy jest nagrywana oddzielnie (dotyczy live-in-play). Czy Tobet na to stac? ???? Raczej nie, wiec ratuja sie takimi artykulikami jak ten. Niestety, panowie z Tobeta wystartowaliscie opoznieni o wiele lat i to sie juz nie odwroci. Fajnym magnesem moze byc Wasza oferta nizszych lig polskich... Oczywiscie magnesem dla amatorow i &quot;dawcow&quot;, ktorzy lamia pierwsza zasade bukmacherki i obstawiaja swoja druzyne ???? Profesjonalny (zawodowy) gracz, grajacy np.: na gieldzie zakladow nawet na ogol nie wie na co stawia... A przy normalnych zakladach bardziej przydaja sie statystyki, sztywne wyliczenia, ciagi matematyczne niz wiara we wlasna druzyne....&quot;
jest to cytat komentarza.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
to nic innego jak tylko artykul sponsorowany na zyczenie firmy Tobet.
Wysokie stawki szybko się zwróciły. W sumie tajemnicze wygrane mogły opiewać na kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Jedno wyklucza drugie. Jaki bukmacher robiłby i płaciłby za artykuł, że w jego firmie nie można obstawiać fixów i wycofują zakłady ? Haha...
 
J 0

johny71

Użytkownik
po pierwsze to nie moj cytat, tylko odpowiedz na artykuł na sport.pl
po drugie, w artykule nie bylo nic o tym, ze tobet nie wyplacil pieniedzy; wrecz odwrotnie, rzecznik opowiada jacy to byli wspanialomyslni i mimo podejrzen nie wycofali zakladu z oferty przed meczem.. bez sensu..
wszystkiemu winni są przecież gracze, ktorzy posępili się na kurs 6 złotych i zagrali wielce wysoką stawką 100 zł jak w moim przypadku.
 
J 0

johny71

Użytkownik
dodam jeszcze, że nie był to jedyny buk który miał w ofercie to spotkanie, ale za to jedyny który robi problemy. jakby wykryli jakieś nieprawidłowości, z pewnością zablokowaliby wypłaty też u innych buków.
 
R 0

red-baron

Użytkownik
Czytajac dzis kolejne artykuly o sprawie na sport.pl - to jesli faktycznie obstawiali tutaj hokeisci stoczniowca i osoby o takich samych nazwiskach to mam nadzieje, ze zajmie sie tym prokuratura i PLH i zawiesi to cale towarzystwo sprzedawczykow!!!
Polskiego hokeja po prostu nie powinno byc w ofertach bukmacherow, praktycznie co roku ta sama historia, kluby nie placa, hokeisci dorabiaja sobie u bukow!
polskie bagno.......... brak slow
 
Do góry Bottom