>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

program liczący następną kwotę do postawienia

Status
Zamknięty.
B 3

bloow

Użytkownik
Witam,
Czy istnieje program by obliczyć ile postawić w następnym zakładzie przy różnym kursie ?
Np:
1 zakład - 10zł - nie siadł
2 zakład - kurs 2 - to by wyjść na ZERO trzeba obstawić też 10 zł
3 zakład - kurs 2.1 - i tu jak obliczyć by wyjść na zero/lekki plus/lekki minus
4 zakład - kurs 1.78 - następna stawka do postawienia by wyjsc na zero/lekki plus/lekki minus
Kursy zmyślone w trakcie pisania tematu, dlatego nie przywiązywać dużej wagi do tego :
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Witam,
Czy istnieje program by obliczyć ile postawić w następnym zakładzie przy różnym kursie ?
Np:
1 zakład - 10zł - nie siadł
2 zakład - kurs 2 - to by wyjść na ZERO trzeba obstawić też 10 zł
3 zakład - kurs 2.1 - i tu jak obliczyć by wyjść na zero/lekki plus/lekki minus
4 zakład - kurs 1.78 - następna stawka do postawienia by wyjsc na zero/lekki plus/lekki minus
Kursy zmyślone w trakcie pisania tematu, dlatego nie przywiązywać dużej wagi do tego :
mnie w szkole nauczyli mnozenia/dzielenia i dodawania/odejmwania, teraz już nie uczą?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Witam,
Czy istnieje program by obliczyć ile postawić w następnym zakładzie przy różnym kursie ?
Np:
1 zakład - 10zł - nie siadł
2 zakład - kurs 2 - to by wyjść na ZERO trzeba obstawić też 10 zł
3 zakład - kurs 2.1 - i tu jak obliczyć by wyjść na zero/lekki plus/lekki minus
4 zakład - kurs 1.78 - następna stawka do postawienia by wyjsc na zero/lekki plus/lekki minus
Kursy zmyślone w trakcie pisania tematu, dlatego nie przywiązywać dużej wagi do tego :
Najlepiej po prostu napisz sobie prosty arkusz w Excelu do liczenia tego - minuta roboty ???? Wśród kalkulatorów do różnorakich progresji tutaj publikowanych też pewnie coś w tym guście znajdziesz - wystarczy użyć opcji &quot;szukaj&quot;.
A kolegą powyżej się nie przejmuj - chce się po prostu pochwalić , że niedawno skończył liceum i takie rzeczy liczy na bieżąco w pamięci albo na palcach ;]
 
B 3

bloow

Użytkownik
kbpoland - excela zbytnio nie ogarniam, ogólnie to go nawet na lapku nie mam to może dlatego ;) W takim razie szukam kalkulatorów do takich progresji ????
A kolegą nad Tobą wcale się nie przejmuje, bo jak widać chcąc zabłysnąć, więc dajmy mu powód do dumy, lecz niech sam poczeka, bo i na niego przyjdzie pora, gdzie to bardziej doświadczony użytkownik od niego to samo mu odpiszę ????
Tadzin - a poza tym jak by mnie uczyli w szkole dodawania/odejmowania/mnożenia/dzielenia to bym potrafił to obliczyć i obyło by się bez Twojego jakże debilnego i nieprzemyślanego posta, nie sądzisz?
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Bloow nie pajacuj. Excela nie ogarniasz, w szkole nie uczyli Cię matematyki (to do jakich szkół Ty chodziłeś, że nie umiesz mnożyć?) Nie potrafisz policzyć najprostszych rzeczy a chcesz się brać za bukmacherkę? Yeld chociaż potrafisz obliczyć? Żenada

A kolegą powyżej się nie przejmuj - chce się po prostu pochwalić , że niedawno skończył liceum i takie rzeczy liczy na bieżąco w pamięci albo na palcach ;]
jakie k.... liceum?
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
widze ze po jednym mistrzu natrafil sie drugi, ktory porqadzil skorzystac z niesamowitych zdolnosci KALKULARATOW do surebetow, bo te sa NIEZBEDNE do takich wyrafinowanych obliczen rownan z JEDNA NIEWIADOMA, ktore to rownania w dzisiejszych czasach pożeraja niesamowita moc obliczeniowa i sa prawie nierozwiazywalne. sam pierwszy raz mialem do czynienia z rownaniem z niewiadoma w drugiej klasie podstawowki, ale jak widac niekorzy powyzej taka tajemna wiedze poznaja w liceum.
i o to jest ARCYMAGICZNY WZOR dzieki ktoremu mozna wyliczyc uwaga.. SAMEMU stawke jaka nalezy postawic na dany kurs aby wyjsc na zero wczesniej przegranego zakladu.
stawka2=stawka1/(kurs-1)
stawka1-pieniadze ktore sie przegralo na zakladzie nr1

zapewne bedzie wiele pytan : dlaczego tam jetjakies &quot;kurs-1&quot; !!! no trudno. tacy beda zyc w nieswiadomosci i niespelnieniu.
nie wiem co by poradzil excel w takim przypadku, skoro i tak taka nieznana formule nalezaloby wpisac do tegoz excela ???? ???? ???? ???? ???? ????
po co wy ludzie chcecie sie bawic w jakies bukmacherki jak takie bzdury sa dla was nierozwiazywalne? wpierw do nauki a pozniej do zakladow
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Jeżeli Ty podstawy matematyki miałeś w liceum to faktycznie musiało być specjalne :]
A co inteligencie do rzeczy kiedy są uczone podstawy matematyki ma moje stwierdzenie ze kolega własnie skończył liceum ???? ? Bo moje stwierdzenie w ogóle nie odnosi się do problemu z pierwszego posta a wygłoszone jest jedynie z powodów jego cwaniacko-burackiego zachowania , które widzę już tu na forum któryś raz ( założyłem iż jest to liceum a nie gimnazjum tylko dlatego ze obstawiać zakłady można od 18-tki a jakoś w tym wieku liceum się kończy ).
widze ze po jednym mistrzu natrafil sie drugi, ktory porqadzil skorzystac z niesamowitych zdolnosci KALKULARATOW do surebetow, bo te sa NIEZBEDNE do takich wyrafinowanych obliczen rownan z JEDNA NIEWIADOMA, ktore to rownania w dzisiejszych czasach pożeraja niesamowita moc obliczeniowa i sa prawie nierozwiazywalne. sam pierwszy raz mialem do czynienia z rownaniem z niewiadoma w drugiej klasie podstawowki, ale jak widac niekorzy powyzej taka tajemna wiedze poznaja w liceum.
To teraz jeszcze wielki mistrzu wyjaśnij mi prosze , skoro skończyłeś w bólach niedawno to liceum to dlaczego nie posiadłeś takich dużo mniej niesamowitych zdolności jak np. czytanie ze zrozumieniem ;)? A jak już je posiądziesz albo Ci ktoś podpowie , to jak banalny by problem z pierwszego posta nie był odszukaj mi tu gdzie stwierdziłem , że coś takiego jak kalkulatory ,excele etc jest niezbędne do jego rozwiązania ???? ?
Po drugie nigdzie nie pisałem o kalkulatorach do surebetów a jedynie do progresji w związku z tym z łaski swojej zamilcz i nie wypowiadaj sie na temat rzeczy o których nie masz bladego pojęcia.
Tym się róznimy jedynie , że Ty widząc , że ktoś o coś pyta jedyne co umiesz sobą zaprezentować to pokazanie jaki jesteś fajny , przy okazji przykozaczenie i wyśmianie kogoś a ja widząc , że ktoś ma problem , z mojego punktu widzenia jaki by on błahy nie był staram się podsunąć jakiekolwiek ułatwienie , biorąc pod uwagę ze komuś np z matematyką może być nie po drodze. No ale to już kwestia kultury - tego też raczej nie nauczysz się w liceum tylko w życiu.
i o to jest ARCYMAGICZNY WZOR dzieki ktoremu mozna wyliczyc uwaga.. SAMEMU stawke jaka nalezy postawic na dany kurs aby wyjsc na zero wczesniej przegranego zakladu.
stawka2=stawka1/(kurs-1)
stawka1-pieniadze ktore sie przegralo na zakladzie nr1

zapewne bedzie wiele pytan : dlaczego tam jetjakies &quot;kurs-1&quot; !!! no trudno. tacy beda zyc w nieswiadomosci i niespelnieniu.
nie wiem co by poradzil excel w takim przypadku, skoro i tak taka nieznana formule nalezaloby wpisac do tegoz excela
No cóż , o wizjonerze ???? Kwestia gustu , że tak powiem ???? Rozumiem , że Ty , grając systemem kolegi z pierwszego posta , wytatuowałbyś sobie swój arcymagiczny wizjonerski wzór na prawym przedramieniu , jeszcze z jakimś &quot;cool&quot; dopiskiem w stylu &quot;Jestem zajebisty&quot; w ostatniej linijce , no i przy każdej chęci postawienia zakładu zerkał na niego , dzielił mozolnie w pamięci stawki , kursy , aby w końcu obliczyć swoją stawkę za którą puścisz kolejną wtopioną taśmę w STSie ???? Taak... jesteś zajebisty :]
Ja natomiast jeśli już zdecydowałbym się grać takim systemem dłużej to wpisałbym go sobie do Excela z rozpisem na kolejne etapy. Tak , do Excela który bardzo ułatwia mi na codzień wiele dużo bardziej skomplikowanych matematycznie rzeczy w bukmacherce i jest bardzo przydatnym narzędziem do stawkowania , surebetów w różnej postaci , przeliczania stawek dla bukmacherów o różnych walutach , dutchingu , prowadzenia statystyk wpłat i wypłat i wielu innych rzeczy o których taki internetowy cwaniaczek biegający co niedziele do STSu puścić taśmę za 2zł wiele raczej powiedzieć nie może.
po co wy ludzie chcecie sie bawic w jakies bukmacherki jak takie bzdury sa dla was nierozwiazywalne? wpierw do nauki a pozniej do zakladow
A ja Tobie cwaniaczku polecam odebrać najpierw od życia sporą lekcję pokory , przy tym nieuniknione i kultury. A dopiero pozniej zacząć udzielać się na publicznych forach o jakiejkolwiek tematyce.
EOT z mojej strony , dosyć mam dyskusji z gimnazjum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
pieknego referatu twego nie przeczytalem bo to zwykla strata czasu. moge ci przeslac 7.50 na skrilu zeby cie bylo stac na wyplate z pinnacle.
jak ktos zadaje debilne pytania przekraczajace &quot;pewien&quot; poziom to powinien sie liczyc na otrzymanie rownie debilnej odpowiedzi.
w sumie to nie wiem kto w tym ciekawym temacie jest zabawniejszy. autor tematu ktory chyba uprawia gambling choc najpierw powinien sie nauczyc podstaw matematyki, czy ty ktory chyba chcąc dac odpowiedz autorowi tematu popisales sie rownie niesamowitymi zdolnosciami wysylajac usera do kalkulatorow czy innych takich. w koncu jak juz wczesniej napisalem rownanie z jedna niewiadoma jest nieobliczalne.
w sumie nie wiem po co w ogole marnowalem swoj czas, chociaz przynajmniej autor dzieki mnie poznal odpowiedz na swoje pytanie.
do widzenia.
 
B 3

bloow

Użytkownik
Nie ma to jak założyć konto w 2010 roku i zacząć cwaniakować na forum do nowego użytkownika, który dopiero uczy się podstaw - w tym matematyki, bo jak sam wiesz, też zaczynając byłeś ZEREM, a że kilka lat &quot;hejtowanie&quot; modne nie było to Ci sporo osób pomogło i teraz pajacujesz na forum udając Boga forum, a zapewne ta Twoja matma oraz excel w niczym Ci nie pomaga bo na bukach zapewne wiecznie na minusie siedzisz, natomiast nowy użytkownik - JA - wychodzi na PLUS, bez znajomości matematyki ani excela ????
Ogólnie po co odpowiadasz na debilne tematy nowych użytkowników? Lubisz się zniżać do niższego poziomu by się dowartościować bo Ci lepsi od z Ciebie śmieją?
żenada...
Dzięki za pomoc, w zasadzie nikt mi tu nie pomógł, ale poradzę sobie bez tego ????
Moderatora forum jak to czyta proszę o zamknięcie tematu, by te pajacyki (Tadzin oraz adirave) tu nie spamowały dalej.

Dodam również, że już poradziłem sobie ze sposobem, który opisuję w pierwszym poście i dodam również, że obliczam to wszystko w kalkulatorze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom