>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Bayern-Stuttgart 1x (1,15)✅
Hammarby-Halmstad 2x (1,48 )✅
Dobra trzeba zacząć testy programu, tutaj będę uzupełniał wyniki testów:
1) Dundalk-St.Pats 1 (2,3) 1x (1,36)⛔
2) Benfica-Belenenses 1 (1,67)✅
Kilka typów:

Valur Reykjavík - Grindavík 1x (1,10)✅
IFK Göteborg - Malmö 1 (1,95)✅
Örebro - Brommapojkarna 1x (1,10)✅
H. Tel Aviv - Hakoach Ramat Gan 1x (1,14)✅
Tak wyszło moje typowanie z programem.
 
P 0

pavlinho

Gość
Po dzisiejszych analizach odrzucając drużyny które o nic nie grają (Metalist) program typował tak:
Teledema - Vetra 2 1.25
Kongsvinger - Sogndal 1 1.90
Taki kupon zagrałem.
Tutaj pozostałe typy na dzisiaj:
Metalist*
Suduva
Lviv X2
Nie podałem dwóch typów z ligi estońskiej bo uważam tą ligę za jeden wielki znak zapytania.
Na więcej analiz meczów nie miałem czasu. Pozdrawiam.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Aktualizacja
Teraz już oficjalnie i ostatecznie.

Od jutra (godz.18) będzie dostępna najnowsza wersja poradnika (8.0). Zmiany w porównaniu do starszej wersji (7) przedstawiłem 2 dni temu. Jeżeli ktoś nie czytał proszę sie cofnąć kilka stron w temacie.

Użytkownicy abonamentowi dostaną jutro aktualizację na adres mailowy z hotmail.com

Nowi użytkownicy będą otrzymywali zarówno starą jak i nową wersję. Powód(w nowej wersji jest ograniczona oferta lig, a w starej nie). W ten sposób zakres typowania lig pozostanie nieograniczony a dla większości zostanie znacznie przyspieszony.

Pozdrawiam
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
witam. Dzisiaj nic nie weszlo niestety dni triala sie skoncza jutro. wiec zaraz podam statystyki jakie wyszly mi przez te 5 dni.
 
P 0

pavlinho

Gość
Po dzisiejszych analizach odrzucając drużyny które o nic nie grają (Metalist) program typował tak:
Teledema - Vetra 2 1.25 ✅
Kongsvinger - Sogndal 1 1.90 ⛔
Taki kupon zagrałem.
Tutaj pozostałe typy na dzisiaj:
Metalist* ✅
Suduva ⛔
Lviv X2 ⛔
Nie podałem dwóch typów z ligi estońskiej bo uważam tą ligę za jeden wielki znak zapytania.
Na więcej analiz meczów nie miałem czasu. Pozdrawiam.
Lipton? :|
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
WSZYSTKIE MECZE: 28
MECZE WYGRANE: 26
MECZE PRZEGRANE: 2
SKUTECZNOŚĆ: 77,77%
Słaba skutecznosc ze wzgledu na ilosc meczy... ale moim zdaniem satysfakcjonujaca szkoda ze to tylko przez 5dni bo ciezko zrobic dobra statystyke przez pieć dni no ale... :p jak widac jest... dzieki temu zarobilem od zera 16zł hehehe :p stawiajac po 5zł z kursem 4. wiec tez nie jest tak zle :p
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Wypowiem swoje 3 grosze nie majac tego &quot;bajecznego&quot; programu przegladajac ten temat.
Po pierwsze, rzecz najciekawsza dla mnie to to ze najwieksi zachwalacze tego programu maja napisane dopiero po kilka postow. Nie mniej ni wiecej wyglada to dla mnie tak jak gdyby znajomi &quot;zalozyciela&quot; programu zalogowali sie tutaj glownie dla napisania takowej informacji w celu zarobkowym samego autora.
Po drugie, wiekszosc typow ktore przedstawiacie to kursy 1.1 do 1.4(ten ostatni to juz arcydzielo). Ni mniej ni wiecej oznacza to tylko tyle ze aby miec jakomkolwiek skutecznosc nalezy postawic wiele kuponow co automatycznie sie nie oplaca w stosunku do mozliwosci przegranej &quot;stalej kwoty&quot;. Jak widac ponizej gdy juz staracie sie nie podpieracac X nie wyglada to za rozowo:
Pavlinho
Po dzisiejszych analizach odrzucając drużyny które o nic nie grają (Metalist) program typował tak:
Teledema - Vetra 2 1.25 ✅
Kongsvinger - Sogndal 1 1.90 ⛔
Taki kupon zagrałem.
Tutaj pozostałe typy na dzisiaj:
Metalist*✅
Suduva⛔
Lviv X2⛔
Po 3 jest tu mowa o ABONAMENCIE. Jest wiec tu mowa o reklamowaniu swojego produktu na sprzedaz co na tym forum z tego co wiem jest zakazane. To czysta sprzedaz swoich typow tylko poprzez program.
Po 4 jak juz Dr.Martens zauwazyl (na 12 stronie tego tematu) sa to dokladnie te same typy ktore znajduje sie na owej stronce z taka sama adnotacja.
Po 5 jakim prawem reklamujesz swoj produkt w temacie Systemy bukmacherskie skoro to nawet nie jest system tylko dobor pewnych meczy danego dnia za ktore jeszcze zadasz oplaty? W temacie ponizej mozna zauwazyc ze autor zrobil cos od &quot;siebie&quot;:
TUTAJ
Po 6 stale pytanie przy tego typu przypadkach. Skoro twoj program jest na tyle dobry ze chcesz za niego pieniadze, to dlaczego nie opierasz swoich typow o ten program sam by nie musiec zarabiac nic wiecej?

Po 7 wiecej sie w tym temacie nie wypowiadam
 
M 0

master2303

Użytkownik
Wypowiem swoje 3 grosze nie majac tego &quot;bajecznego&quot; programu przegladajac ten temat.

Po pierwsze, rzecz najciekawsza dla mnie to to ze najwieksi zachwalacze tego programu maja napisane dopiero po kilka postow. Nie mniej ni wiecej wyglada to dla mnie tak jak gdyby znajomi &quot;zalozyciela&quot; programu zalogowali sie tutaj glownie dla napisania takowej informacji w celu zarobkowym samego autora.

Po drugie, wiekszosc typow ktore przedstawiacie to kursy 1.1 do 1.4(ten ostatni to juz arcydzielo). Ni mniej ni wiecej oznacza to tylko tyle ze aby miec jakomkolwiek skutecznosc nalezy postawic wiele kuponow co automatycznie sie nie oplaca w stosunku do mozliwosci przegranej &quot;stalej kwoty&quot;. Jak widac ponizej gdy juz staracie sie nie podpieracac X nie wyglada to za rozowo:




Po 3 jest tu mowa o ABONAMENCIE. Jest wiec tu mowa o reklamowaniu swojego produktu na sprzedaz co na tym forum z tego co wiem jest zakazane. To czysta sprzedaz swoich typow tylko poprzez program.

Po 4 jak juz Dr.Martens zauwazyl (na 12 stronie tego tematu) sa to dokladnie te same typy ktore znajduje sie na owej stronce z taka sama adnotacja.

Po 5 jakim prawem reklamujesz swoj produkt w temacie Systemy bukmacherskie skoro to nawet nie jest system tylko dobor pewnych meczy danego dnia za ktore jeszcze zadasz oplaty? W temacie ponizej mozna zauwazyc ze autor zrobil cos od &quot;siebie&quot;:
TUTAJ

Po 6 stale pytanie przy tego typu przypadkach. Skoro twoj program jest na tyle dobry ze chcesz za niego pieniadze, to dlaczego nie opierasz swoich typow o ten program sam by nie musiec zarabiac nic wiecej?


Po 7 wiecej sie w tym temacie nie wypowiadam
w tej chwili surfuje z poziomu komórki co utrudnia mi przejrzyste pisanie

ale jak tylko dorwę komputer to chętnie odpowiem na te bzdury, w których znalazłem jedno sensowne oskarżenie.

pozdrawiam
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Po 5 jakim prawem reklamujesz swoj produkt w temacie Systemy bukmacherskie skoro to nawet nie jest system tylko dobor pewnych meczy danego dnia za ktore jeszcze zadasz oplaty? W temacie ponizej mozna zauwazyc ze autor zrobil cos od &quot;siebie&quot;

To nie jest to samo
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
H@H@ z czego on ma sie tlumaczyc ? Nie wiem czy liczba moich postow to kilka (niestety oczywiscie malo) ale na forum jestem duzo przed powstaniem tego programu. I powiem ze jest on dobry. Po protsu kto nie chce go nie kupi ;] Pozatym masz wersje testowa (nie wiem czy dalej autor ja rozdaje) i mozesz sobie pograc tym programem przez kilka dni i zobaczysz czy warto czy nie, nie rozumiem czemu ludzie dalej spamuja w tym temacie...
 
M 0

master2303

Użytkownik
H@H@ z czego on ma sie tlumaczyc ? Nie wiem czy liczba moich postow to kilka (niestety oczywiscie malo) ale na forum jestem duzo przed powstaniem tego programu. I powiem ze jest on dobry. Po protsu kto nie chce go nie kupi ;] Pozatym masz wersje testowa (nie wiem czy dalej autor ja rozdaje) i mozesz sobie pograc tym programem przez kilka dni i zobaczysz czy warto czy nie, nie rozumiem czemu ludzie dalej spamuja w tym temacie...
na wstępie chciałbym ci podziękować Kuite za zrozumienie i że to publicznie napisałeś. Jednak nadal dla niektórych będziesz moim znajomym z podwórka, który &quot;reaklamuje mój program&quot;. Ja się tym nie przejmuje, Tobie też radzę ;)
 
M 0

master2303

Użytkownik
Wypowiem swoje 3 grosze nie majac tego &quot;bajecznego&quot; programu przegladajac ten temat.

Po pierwsze, rzecz najciekawsza dla mnie to to ze najwieksi zachwalacze tego programu maja napisane dopiero po kilka postow. Nie mniej ni wiecej wygląda to dla mnie tak jak gdyby znajomi &quot;zalozyciela&quot; programu zalogowali sie tutaj glownie dla napisania takowej informacji w celu zarobkowym samego autora.

Po drugie, wiekszosc typow ktore przedstawiacie to kursy 1.1 do 1.4(ten ostatni to juz arcydzielo). Ni mniej ni wiecej oznacza to tylko tyle ze aby miec jakomkolwiek skutecznosc nalezy postawic wiele kuponow co automatycznie sie nie oplaca w stosunku do mozliwosci przegranej &quot;stalej kwoty&quot;. Jak widac ponizej gdy juz staracie sie nie podpieracac X nie wyglada to za rozowo:




Po 3 jest tu mowa o ABONAMENCIE. Jest wiec tu mowa o reklamowaniu swojego produktu na sprzedaz co na tym forum z tego co wiem jest zakazane. To czysta sprzedaz swoich typow tylko poprzez program.

Po 4 jak juz Dr.Martens zauwazyl (na 12 stronie tego tematu) sa to dokladnie te same typy ktore znajduje sie na owej stronce z taka sama adnotacja.

Po 5 jakim prawem reklamujesz swoj produkt w temacie Systemy bukmacherskie skoro to nawet nie jest system tylko dobor pewnych meczy danego dnia za ktore jeszcze zadasz oplaty? W temacie ponizej mozna zauwazyc ze autor zrobil cos od &quot;siebie&quot;:
TUTAJ

Po 6 stale pytanie przy tego typu przypadkach. Skoro twoj program jest na tyle dobry ze chcesz za niego pieniadze, to dlaczego nie opierasz swoich typow o ten program sam by nie musiec zarabiac nic wiecej?


Po 7 wiecej sie w tym temacie nie wypowiadam

ad.1
Na ten temat było już rozmawiane, co skończyło się wizytą (na moją prośbę) moderatora, który nam pięknie temat posprzątał (za co po raz kolejny dziękuje). Więc jeżeli chcesz, to możesz się nam tutaj poawanturować ale skutki są z góry znane.

&quot;Nie mniej nei wiecej wyglada to dla mnie tak jak gdyby znajomi &quot;zalozyciela&quot; programu zalogowali sie tutaj glownie dla napisania takowej informacji w celu zarobkowym samego autora.&quot;

G****o mnie to obchodzi na co ci to wygląda i sądzę że wszyscy (a przynajmniej zdecydowana większość ) ma takie same zdanie na temat twoich przypuszczeń , założeń. Nie masz prawa mnie oskarżać za coś, czego nie zrobiłem [wali w ryja]. Dla mnie twój post wygląda jakbyś był niespełnionym informatykiem po przejściach, któremu nigdy nic sensownego napisać i próbujesz dołować innych.

ad.2
Jeżeli twoim zdaniem skuteczność jest za mała, lub kursy (które wziąłeś z ostatniej strony testów na 14 stron tematu - świadczy to również o tym że jesteś zakłamanym debilem) to nikt ani nic cie nie zmusza żebyś tego programu używał.

ad.3
Tutaj jest jedyne oskarżenie, które dało mi do myślenia. Nie wiedziałem że na tym forum nie można nic pisać o swoich strategiach typowania (bo tym dla mnie jest mój program). Jednakże jest również prowadzony temat o programie SoccerBET, tam tez jest mowa o abonamencie i nikt się do nich za to nie rzuca. Poza tym na naszym forum byli juz moderatorzy (jeden nawet prosił o mój program) i nie zarzucili mi nic złego. Wiec tak do końca nie wiem skąd te oskarżenia.

ad.4
No i to kolejny dowód twojego debilizmu. Ktoś znalazł (nie mówię że złą) stronkę, gdzie kilka, może kilkanaście typów jest takich samych jak w programie. Hmmmm więc twoim kretyńskim zdaniem wszystkie typy powinny się różnić... i wtedy byłoby dla ciebie wspaniale? Czułbys się spełniony...?

ad.5
Dla jednych systemem gry jest np. progresja a dla innych gra takim właśnie programem. Więc pytam się co cię obchodzą czyjeś systemy gry? Ty masz swój, my mamy swój (czyli pomoc programu) i jest fajnie.

ad.6
Kto ci k****wa powiedział że ja nie gram tymi typami co?? Skąd masz takie informacje kretynie że mnie o to oskarżasz?? Twoim zakichanym zdaniem jeżeli coś jest dobre, to jest powód żeby to rozdawać na prawo i lewo za darmo tak?? Hmmm dla mnie dobra jest Nokia 96 hmmm wiesz co?? Pójdę jutro do salonu, powiem że jest świetna i że to powód żeby dali mi ją za free. Na pewno już jutro wieczorkiem będę sobie na niej pykał dzięki twojej teorii . &lt;jupi&gt; dzięki kretynie

ad.7
Szkoda mi czasu (którego i tak ze względu na rozszerzenia i nowe wersje programu mam mało) na odpowiadanie na takie idiotyczne posty, które sobie napisało jakieś dziecko słońca i zakładów bukmacherskich razem. Więc proszę cię, oszczędź sobie. Graj swoim systemem, ja gram swoim i kto będzie miał życzenie również tak zrobi. W żadnym momencie nikogo nie zmuszałem żeby korzystał z mojego programu.



Na końcu chciałbym przeprosić za swoje słownictwo wszystkich użytkowników tego tematu. Robimy dalej to co robiliśmy, czyli wstawiamy typy i dyskutujemy na temat programu. Może jakiś moderator po raz kolejny uchroni nas od takich idiotów jak nasz kolega z GB.

Pozdrawiam
 
M 0

master2303

Użytkownik
Aktualizacja
Zaczynam rozsyłać aktualizacje poradnika.
Na dzień dzisjejszy będą 2 wersje:
* stara poprawiona, w której można typowac wszystkie ligi bez wyjątku
* nowa, w której można typowac ligi, jakie znajdują się na stronie programu. Z czasem ilośc lig będzie się zwiększać.

Nowi i starzy użytkownicy abonamentowi dostaną program na maila z hotmail.com
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom