>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Program Pratnerski

L 0

lamictal

Użytkownik
Wie ktoś jak wygląda program partnerski w BetGun tzn jak sprawa się ma z rzetelnością wypłat i podliczania i czy przychodzi mi jakiś mail z wiadomością czy ktoś się z mojego linka zarejestrował??
 
hellu 0

hellu

Użytkownik
Myślę że jest zakładka pp(program partnerski) i masz tam swoich poleconych i premia jaką za nich otrzymałeś.

Opis pp w Betgun

Zasady PP2:

  1. Orzymasz od każdego poleconego nam klienta 4 PLN
  2. Twoje konto będzie zasilane pozyskaną przez Ciebie prowizją - natychmiastowo po spełnieniu przez klienta zasad: wniesienia wpłaty min 15 PLN i dokonania obrotu wpłatą x1 w przeciągu 10 dni
  3. Prowizję możesz wypłacać lub obstawiać w naszym serwisie bez żadnych minimalnych stawek
  4. Jeden pozyskany przez Ciebie klient może przynieść Ci dochód 1 raz.
Nasz program partnerski to idealne rozwiązanie dla osób chcących zarabiać dzięki umieszczaniu na swoich stronach internetowych odnośników lub bannerów do betgun.com. Również osoby nie posiadające stron mogą korzystać z programu partnerskiego propagując swój link partnerski na forach, chatach, blogach itp.

Zalety naszego programu to:
- do 40% prowizji w zysku od poleconych klientów
- zerowanie ujemnego bilansu w kolejnym miesiącu
- comiesięczne wypłaty juz od 50 Euro
- opłaty administracyjne jedynie 3%
- zero formalności
- pełne statystyki i raporty dla Twojego konta
- dochód z poleconego klienta przez 36 miesięcy
- pliki cookie przechowywane przez 12 miesięcy


Proste zasady:


  1. każda osoba może zostać naszym partnerem – nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, nie wymagamy od ciebie rachunków czy faktur
  2. Twoje zarobki nie są obciążane żadnymi podatkami z naszej strony
  3. Twoje konto będzie zasilane pozyskaną przez Ciebie prowizją - co miesiąc 1ego każdego następnego miesiąca
  4. prowizję możesz wypłacać lub obstawiać w naszym serwisie bez żadnych minimalnych stawek*
  5. jeden pozyskany przez Ciebie klient będzie generował dla Ciebie zysk przez 36 miesięcy

Jak to działa:

  1. Zakładasz konto gracza w betgun.com
  2. pobierasz banner reklamowy
  3. umieszczasz banner lub kod na swojej stronie www, blogu, forum itp.
  4. każdy klient, który przyjdzie do nas z Twojej strony www zostanie przypisany do Twojego konta
  5. otrzymasz do 40% dochodu netto jaki zostanie wygenerowany dla nas od pozyskanego przez Ciebie klienta – patrz zakresy prowizji i przykład poniżej
  6. przez 36 miesięcy Twoje konto zasilane jest prowizją za każdy miesiąc gdy Twoi poleceni klienci wygenerują dla nas dochód
  7. gdy w danym miesiącu Twoi pleceni klienci wygnerują dla nas stratę (ujemny bilans) zostanie ona wyzerowana w kolejnym miesiącu
  8. nie rozstrzygnięte kupony w starym miesiącu zostaną zaliczone w nowym
  9. pieniądze możesz wypłacić zawsze po 1ym każdego miesiąca lub zagrać nimi na betgun.com
  10. aby program zaczął funkcjonować musisz pozyskać minimum pięciu klientów, którzy dokonają wpłaty i wniosą zakład

Zakres prowizji w PP3:

25%
0 - 1 500 Euro​
30%
1 500 - 10 000 Euro​
35%
10 000 - 20 000 Euro​
40%
powyżej 20 000 Euro​


Twój dochód to obrót pomniejszony o rozdzielone zyski i opłaty za zakłady.
Dochód liczony jest wg prostego wzoru = zakłady - wygrane - bonusy - 3% opłaty administracyjne - ewentualne chargebacki/oszustwa/wyłudzenia
Przykład:

dochód w miesiącu 12 000 Euro - 1 000 Euro bonusy (przykładowa wielkość) - 3% opłaty = 10 670 Euro
10 670 Euro =
1 500 Euro x 25% = 375 Euro
8 500 Euro x 30% = 2 550 Euro
670 Euro x 35% = 236,25 Euro
Total = 3161,25 Euro Twojego dochodu!

Statystyki oraz raporty dotyczące programu partnerskiego prowadzone są wyłącznie dla materiałów promocyjnych rejestrowanych przez system BetGun.com, tj. takich które zostały wybrane z galerii banerów i dodane do zbioru &quot;Twoich Materiałów Promocyjnych&quot;.
W związku z powyższym, partnerzy którzy rozpoczęli współpracę z BetGun.com przed 20 maja 2010 roku proszeni są o aktualizajcę kodu HTML banerów umieszczanych na swoich stronach.
Osoby, które brały udział w naszym programie partnerskim przed 20.05.2010 mogą zmienić swój profil dochodu w programie partnerskim na PP3.
Od tego momentu każdy nowo pozyskany klient będzie rozliczany na koncie wg zasad PP3.
Nie ma możliwości powrotu do poprzednich wersji programu partnerskiego po zmianie na PP3.

UWAGA!
Konta zakładane z tych samych adresów IP co partnera, wskazujące na ścisłe powiązanie z kontem partnera (członkowie rodziny) lub na jego osobę (tj. usuwanie cookies, wspólne cechy danych, sesji itp. wskazujące na próbę wyłudzenia) będą usuwane z konta partnera w programie.
Powtarzające się próby wyłudzeń będą skutkowały skasowaniem konta nieuczciwego partnera.
Konta biorące udział w programie partnerskim betgun nie podlegają promocjom.
 
L 0

ladek

Użytkownik
PP w betgun
UWAGA NA WYPŁATY

Poleciłem betguna swoim znajomym i rodzinie. Otrzymałem w pierwszym miesiącu
prowizję 270zł a w drugim 2900 wszystko było super dopóki obracałem tymi
pieniędzmi na betgunie. Trwało to ok dwa miesiące wszystko było ok.

Aż do momentu kiedy przyszło mi do głowy wypłacić kasę. Chciałem 2000zł
najpierw była cisza tydzień czasu żadnego efektu ani sygnału dopiero jak napisałem do nich raczyli się odezwać. Napisali mi że wszystkie 10 kont poleconych jest powiązanych z moim kontem i nie dostanę wypłaty
i jeszcze zlikwidowali obydwie prowizje.

Chyba zaczynają kombinować nie wiem czy może brakuje im kasy. Na pewno
nie spodobało im się że na każdym koncie rosła kasa. Gramy w loterię .

Jeżeli będą dalsze problemy to zamykam konto i poleconym też podpowiem co
mają zrobić.
 
777 28

777

Użytkownik
Jesli napisali Ci że były powiązane z Twoim tzn że logowales sie z tego samego IP na kontach poleconych oraz na koncie swoim. Takie cos jest zakazane.

Oni bronią sie w ten sposób przed sytuacjami gdy np otwierasz konta na znajomych, bierzesz bonusy i jak przegrasz to np 30% Ci wraca z programu partnerskiego... Takie kombinowanie jest zabronione i narusza ich regulamin. I tak jak mówie wystarczylo żebys sie chociaz raz u kogos zalogował naswoje konto albo odwrotnie i oni juz maja podstawe do stwierdzenia że zlamałes regulamin i mają wymówke aby Ci kasy nie wypłacic ????
 
L 0

ladek

Użytkownik
PP
Tak mogło być nawet w paru przypadkach jak byłem u znajomych i pokazywałem im na swoim koncie jak to wszystko działa. Ale moim zdaniem tyo i tak jest
szukanie pretekstu aby nie wypłacić kasy. :-(
 
Do góry Bottom