>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Program Soccertip

pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
80) Spotkanie: Lincoln - Forest
Typ: 2
Prawdopodobieństwo: 56%
Kurs: 2,06
Wynik: 1 - 2 ✅✅

81) Spotkanie: Atleitico Cp- Feierense
Typ: 2
Prawdopodobieństwo: 55%
Kurs: 2,31
Wynik: 1 - 3 ✅✅



strata/ zysk 969 zł ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
82) Spotkanie: Estudiantes - Tachira
Typ: 2
Prawdopodobieństwo : 57%
Kurs; 2,00
Wynik : 0 - 2 ✅✅


strata / zysk 1069 zł ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Podsumowanie marca 2015 r.
Oddanych typów : 82
Skuteczność : 42,7 %
Średni kurs trafionych zdarzeń : 2,65
Zysk procentowy : 52,24% :grin:
Zysk: 1069 zł :grin:
Stan konta: 3115 zł :grin:
Stawka : 100 zl
 
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Kwiecień 2015
Założenia :
1) Bukmacherzy Ci co zawsze: pinnacle , bet 365 , unibet
2) Stawka na każde zdarzenie : 150 zl
3) Granie jedynie zdarzeń z prognozą 54% lub wyżej i tylko takie będą liczone do statystyk
4) Podawanie typów poniżej 54% ale ich nie wliczanie do statystyk
5) Spowoduje to mniejszą ilość zdarzeń
6) Stan konta na grę : 3115 zł
7) Celem jest utrzymanie skuteczności 48-52% na prognozach 54% i wyższych ( jak było do tej pory ) dlatego zdecydowałem się na wyłączenie prognoz z niższym prawdopodobieństwem które to obniżały całkowitą skuteczność i zysk.
powodzenia
 
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Panie Koperku,

Czy aby Yield nie jest równy 13%? Proszę sprawdzić raz jeszcze.

Czekam na nowe typy i życzę dalszych sukcesów!
Czy yield nie liczy się na podstawie kapitału początkowego?Bo mogłem źle to ,, nazwać&#39;&#39;......... Zrobiłem ponad tysiąc złotych zysku z kapitału 2000 zł . Ty masz pewnie na myśli suma wygranych minus suma stawek?
 
almighty_1986 11

almighty_1986

Użytkownik
52% to najprawdopodobniej zysk. Yield to stosunek zysku do obróconego kapitału, tj. (1069:8200)x100%
PS. Czekam z niecierpliwością na kwietniowe typy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
52% to najprawdopodobniej zysk. Yield to stosunek zysku do obróconego kapitału, tj. (1069:8200)x100%

PS. Czekam z niecierpliwością na kwietniowe typy ????


Ok więc przepraszam wszystkich za pomyłkę, w miejscu yield niech każdy podstawi sobie ,, zysk procentowy &#39;&#39;.
 
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
2) Spotkanie : Scunthorpe - Peterborough
Typ : 2
Prawdopodobieństwo: 65%
Kurs : 2,71
Wynik : 2 - 0 ⛔

Scunthorpe walczy o utrzymanie więc zobaczymy jak to będzie


Strata / zysk 300 zł ✅✅
 
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
mecz w chile normalnie trwa, złapałem po 3.53 na WH.. ????

Tak ja też złapałem wczoraj po kursie 4,00 a więc zaliczam do statystyk


1) Spotkanie: Wanderers - Palestino
Typ: 2
Prawdopodobieństwo: 57%
Kurs: 4,00
Wynik: 0 - 3

Zysk / strata 450 zł ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
3 ) Spotkanie : Barnsley - S.UTD
Typ: 1
Prawdopodobieństwo: 55%
Kurs: 3,60
Wynik: 0 - 2 ⛔ koniec przygody w tym sezonie z ligą angielską , zaczyna się etap cudów i ostatnich kolejek

4) Spotkanie : Nadwislan - Kluczbork
Typ: 1
Prawdopodobieństwo: 57%
Kurs: 2,90
Wynik: 2 - 2 ⛔ Bardzo boli ten mecz , gospodarze prowadzili już 2 - 0

Strata/ zysk 0 zł
 
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Z powodu dużej ilości spotkań oraz z faktu , iż wszystko jest liczone na ,, kartce&#39;&#39; nie jestem w stanie zdążyć podać prognoz 2 i 3 lig a tam też są potencjalne typy. Czy ktoś może polecić prosty w obsłudze program który umożliwiałby pobieranie statystyk oraz zapisanie w nim mechanizmu działania mojego pomysłu? Taki program musiałby być na tyle mało skomplikowany aby na jego podstawie mógłby laik coś ,, zbudować&#39;&#39;. Dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam
 
9 2

990pix

Użytkownik
Z powodu dużej ilości spotkań oraz z faktu , iż wszystko jest liczone na ,, kartce&#39;&#39; nie jestem w stanie zdążyć podać prognoz 2 i 3 lig a tam też są potencjalne typy. Czy ktoś może polecić prosty w obsłudze program który umożliwiałby pobieranie statystyk oraz zapisanie w nim mechanizmu działania mojego pomysłu? Taki program musiałby być na tyle mało skomplikowany aby na jego podstawie mógłby laik coś ,, zbudować&#39;&#39;. Dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam
Witam odrazu powiem ze jestem z Ukrainy dla tego mozliwe pomylki w pisaniu )) jestem w stanie zrobic fajny i profesionalny program na ten temat, jestem bardzo zainteresowany, jak dla przykladu podam strone gdzie zebralem top 10, 20, 50 i 100 najlepszych ze strony typersi.com. Jestem w stanie zebrac statystyki z lig i polaczyc to z pana pomyslem w jednym programie. Czekam na odpowiedz.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Jedyny taki program to excel lub jego odmiany.Szybko byś załapał o co chodzi i mógłbyś dodawać nowe ligi. Chociaż nie zajmują się bukmacherką,to jestem kibicem Yar000 i jego programów...Jak byś chciał to mógłbym pomóc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Jedyny taki program to excel lub jego odmiany.Szybko byś załapał o co chodzi i mógłbyś dodawać nowe ligi. Chociaż nie zajmują się bukmacherką,to jestem kibicem Yar000 i jego programów...Jak byś chciał to mógłbym pomóc.
Jak spowodować by z szeregu danych excel brał pod uwagę tylko te które chce np. z tabeli 20 drużyn aby brał dane tylko z drużyny zajmującej np. 13 pozycje.?Czy jest to możliwe?
 
Do góry Bottom