>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Program TOTO WIZARD

C 3

cris1980

Użytkownik
Witam,
Czy ktoś mógłby wrzucić ten program na jakiś serwer, bo nigdzie nie mogę go znaleźć. Strona główna nie działa a inne są blokowane przez Eset więc wolę nie ryzykować.
Pozdrawiam
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Dzięki @edi8 ???? Poczekam na 10 postów i napiszę do niego ;) zobaczymy co odpowie. Chciałbym zerknąć na ten program bo może powróciłbym do TOTO-LIGI ????
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Hm, no tak teraz będę szukał programów do 14 meczy ;) lub dokładał 1 pewniaka więcej do systemów stworzonych przez TOTO WIZARD ????

Chciałem zacząć od TOTO LIGI z sentymentów, gdyż grałem w nią jeszcze za czasów potrójnie składanych samokopiujących się kuponów w Totolotku zanim wprowadzono lotto maty ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@cris1980&gt;&gt;&gt;
gdy już zainstalujesz program TOTO WIZARD - to zapoznaj się także z jego możliwościami ???? a to dlatego, że z rutynowych 13 meczów można przejść na potrzebną nam ilość - wchodząc poprzez FILE i wybierając NEW GAME ( nazwij ją wg uznania ) zaznaczasz np. PAIRS: 15 robisz OK i masz system na 15 meczów , gdyż istnieje tam możliwość wyboru od 10-15.

Ponadto na 1. stronie tego wątku znajdziesz informację o programie specjalnie napisanym do SUPERTOTO, czyli COPEMA Supertoto

.
 
C 3

cris1980

Użytkownik
@edi8
Dzięki za pomoc ???? z pewnością skorzystam ???? mam nadzieję, że jakby co to będę jeszcze mógł prosić o pomoc ????
@edi8 (sorry że piszę tutaj nie PM ale regulamin;)
W TOTO WIZARD nic nei daje robienie np 14 pairs bo dalej jest dla 13 meczy z resztą jak widzę, na pierwszej stronie też pisałeś o tym zę to daje tylko możliwość 13 meczy.
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@cris1980&gt;&gt;&gt; w programie TOTO WIZARD na 100% możesz uzyskać schematy rozpisów systemów pełnych lub skróconych do 15 meczów , z tym że np. wśród 15 muszą być minimum 2 typowane 1-drogowo (jako pewniaki) a co do samej ilości tych pewniaków nie jest to przecież żadnym problemem , bo przecież w Toto-Lidze czy Supertoto gra się zwykle na znacznie większą ich ilość.

Procedurę jak to zrobić aby mieć taką poszerzoną opcję , podałem już we wpisie #27.

Potrenuj a nauczysz się go obsługiwać - pamiętając aby uruchamiając program , wybierać opcję na odpowiednią ilość spotkań , bo skoro u mnie funkcjonuje do 15 meczów , to i u Ciebie także musi.

Na 1. stronie owszem pisałem o 13 meczach - jako o podstawowej opcji tego programu, informując o jego istnieniu i możliwości bezpłatnego ściągnięcia z sieci.

.
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Rozumiem @edi8, w takim razie popróbuję a jakby mi się nie udało to też tak myślałem że brakujące pozycje można zastąpić pewniakami.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Rysiek50 &gt;&gt;&gt; co do oprogramowania to ja jestem pikuś przy takim gościu jak @Lottogracz vel @Strateg1 - bo on ma w swojej kolekcji chyba wszystkie programy jakie o bukmacherce się dotąd ukazały , a ponadto jest autorem części teoretycznej kilku z nich , napisanych wg jego przemyśleń, sugestii i rad bardzo doświadczego gracza starszego pokolenia.

Jest on także oczywiście nie tylko hobbystą-kolekcjonerem ale przede wszystkim czynnym graczem , bo kilka lat temu jako jedyny w świecie uczestnik trafił &quot;13&quot; w Supertoto ( 14-tki wtedy nie było ) za którą zgarnął ponad 10.000 € ????

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie mogę już edytować tego wpisu sprzed kilku dni - a chcę dodać pominiętą wtedy informację o możliwości grania w zakładach typu Totalizator także w firmie marathonbet:
http://www.marathonbet.co.uk/pl/toto/cs/home.htm a także np. w firmie fonbet.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W zakładce po prawej stronie: Top 10 Descargas na stronie http://www.free1x2.com/ znajdują się najczęściej ściągane bezpłatne programy, ułatwiające grę w totalizatora piłkarskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom