>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja jest OK

W 19

wawer96

Użytkownik
Witam
Od Piątku 7 Lutego rozpocznę test mojego systemu. Typy będą zamieszczane z wyprzedzeniem i jednocześnie prezentowane na moim kanale na You Tube.
Opis systemu:
Na samym początku trzeba powiedzieć, że typowanie wyników meczy piłkarskich może prowadzić do straty pieniędzy, a nawet do uzależnienia. Można się sprzeczać, ale ja uważam że jest to hazard.
Nie liczyłbym też na gigantyczne zyski. Może są osoby, które się z tego utrzymują, ale kto zna kogoś takiego???

Jeśli chodzi o mój system to może on przynieść zysk w dłuższym odcinku czasu, ale wcale nie musi tak być.
Na początku rozpoczynamy wpłacając kwotę 310zł. Jest to nasza inwestycja, którą oczywiście możemy stracić. Nasza kwota bazowa wynosi 10zł. Od niej rozpoczynamy obstawianie.
Zasada jest bardzo prosta. Na jednym kuponie stawiam tylko jeden mecz, ale kurs minimalny to 1,7.
Jeśli trafię to w kolejnym zakładzie stawka równa jest naszej kwocie bazowej (10zł).

Jeśli natomiast typ okaże się nietrafiony stawka wzrasta do 20zł i rośnie z każdym nietrafionym meczem (20,40,80,160,)
Jeżeli stanie się tak, że dojdę do 4 poziomu bez zwycięstwa (czyli stawiam za 160zl i przegrywam), przerywam grę i uznaję ten miesiąc za zamknięty ze stratą.

Kolejną grę rozpoczynam w przyszłym miesiącu na tych samych zasadach.
Zaznaczam, że moje typy raczej są ryzykowne. Często liczę na niespodzianki i gram przeciw przewidywaniom. Oczywiście każdy może stosować swoje typy, ale wtedy system może okazać się nieskuteczny.

A ja mam zamiar udowodnić jego skuteczność.
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Hej
Jestem zwolennikiem gry progresją. Stawiam tylko 1 mecz i jestem pewien że po miesiącu nie będę stratny. Rozsądna gra i konsekwencja daje mi co miesiąc zysk.

hej
a ja wydobywam zloto na ksiezycu

tyle samo ten moj wpis wniosl do tego dzialu co i twoj
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 23

luczyk10

Użytkownik
Jeżeli już znalazłeś dobry sposób i chcesz się nim podzielić to powiedz jak dobierasz mecze jak stawkujesz kolejne progi aby każdy mógł ewentualnie skorzystać ????
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Progresja jest dobra jeżeli się ma ogromny budżet, bo nawet stawiając mecz na gości z kursem 6 to prędzej czy później wejdzie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Od kiedy progresja jest rozsądna?
Progresja sama z siebie nie tworzy nią grającemu przewagi nad bukmacherem - ale dla niektórych jest jedyną drogą do osiagania tego co jest solą bukmacherki: wygrywania, to znaczy odbierania choćby o 1j. więcej niż wydali dotąd na grę.
 
W 19

wawer96

Użytkownik
Może zacznę od początku. Nie jestem pewien czy mój system jest progresją w 100%. Nigdy się nie zagłębiałem na czym ona tak do końca polega, ale właśnie z tym mój system mi się kojarzy.
Najważniejsze dla mnie jest to że jest skuteczny.
Teraz opiszę jak gram.
Wybieram 1 mecz i tylko ten jeden stawiam na kuponie. Kurs nie może być niższy niż 1,7. Na początku każdego miesiąca określam swoją stawkę podstawową. Teraz jest to 10zł.
Zaczynając obstawiam mecz za 10zł, jeśli wejdzie to stawka się nie zmienia, a jęśli nie trafię to następny mecz już ze stawką 20zł,40,80 itd.
Nie typuję tylko remisów, under itp. Stawiam różne typy wedle własnego uznania, przeczucia, analizy itd.
W obecnej chwili od 16.01.2014 postawiłem 18 różnych spotkań i mam 671 zł. Na samym początku przelałem 100zł.
Mam to wszystko udokumentowane bo wzystko pokazuję na swoim kanale na You Tube. Typy zamieszczam oczywiście z wyprzedzeniem. Niestety nie mogę podać linku.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Skoro wpłaciłeś 100 zł i nie dopłacałeś więcej, nie weszły 3 pierwsze typy(10+20+40=70) to jakim cudem obstawiłeś 4 typ za 80 ????
postawiłem 18 różnych spotkań i mam 671 zł.
18 spotkań to niewiele i nie można na tej podstawie oceniać skuteczności &quot;systemu&quot;
A po drugie nie masz 671 tylko przychód z wygranych kuponów jest taki a to ogromna różnica bo jak odejmiesz wkład zostanie o wiele mniej...
 
W 19

wawer96

Użytkownik
Słuszna uwaga i moja pomyłka, a raczej niedomówienie. Przepraszam za ten błąd. Na koncie u buka miałem więcej środków. Na start wpłaciłem 100 ale faktycznie kosztowało mnie to więcej zanim był zysk.
Ale tak czy inaczej jest zysk.
Sory jeszcze raz za błąd.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dla każdego inny sposób jest OK ale to nie powód by zakładać po to nowy topic.
Ja wiele zdarzeń do progresji dobierałem, przeważnie single, ale teraz gram Double BTS
i najwyższy próg jaki osiągnąłem to trzeci, przy kursie bliskim 4 ????
 
W 19

wawer96

Użytkownik
Jeśli admin uzna, że temat jest zbędny to ok. Ale chyba po to jest to forum.
To jakie mam tematy otwierać? Jak wpadne ta rewolucyjną teorie i będę zarabiał miliony???
Polak to tylko krytykować potrafi
 
W 19

wawer96

Użytkownik
Witam
Od Piątku 7 Lutego rozpocznę test mojego systemu. Typy będą zamieszczane z wyprzedzeniem i jednocześnie prezentowane na moim kanale na You Tube.
Opis systemu:
Na samym początku trzeba powiedzieć, że typowanie wyników meczy piłkarskich może prowadzić do straty pieniędzy, a nawet do uzależnienia. Można się sprzeczać, ale ja uważam że jest to hazard.
Nie liczyłbym też na gigantyczne zyski. Może są osoby, które się z tego utrzymują, ale kto zna kogoś takiego???
Jeśli chodzi o mój system to może on przynieść zysk w dłuższym odcinku czasu, ale wcale nie musi tak być.
Na początku rozpoczynamy wpłacając kwotę 310zł. Jest to nasza inwestycja, którą oczywiście możemy stracić. Nasza kwota bazowa wynosi 10zł. Od niej rozpoczynamy obstawianie.
Zasada jest bardzo prosta. Na jednym kuponie stawiam tylko jeden mecz, ale kurs minimalny to 1,7.
Jeśli trafię to w kolejnym zakładzie stawka równa jest naszej kwocie bazowej (10zł).
Jeśli natomiast typ okaże się nietrafiony stawka wzrasta do 20zł i rośnie z każdym nietrafionym meczem (20,40,80,160,)
Jeżeli stanie się tak, że dojdę do 4 poziomu bez zwycięstwa (czyli stawiam za 160zl i przegrywam), przerywam grę i uznaję ten miesiąc za zamknięty ze stratą.
Kolejną grę rozpoczynam w przyszłym miesiącu na tych samych zasadach.
Zaznaczam, że moje typy raczej są ryzykowne. Często liczę na niespodzianki i gram przeciw przewidywaniom. Oczywiście każdy może stosować swoje typy, ale wtedy system może okazać się nieskuteczny.
A ja mam zamiar udowodnić jego skuteczność.


PS. edi8 wielkie dzięki.
 
W 19

wawer96

Użytkownik
Proponuje żebyś umieszczał też kupony do wglądu
A niby w jakim celu? Przecież skoro zamieszczę typ na forum zanim się rozpocznie to logiczne, że nic nie kombinuje. Tu przecież nie chodzi o to żeby pokazać jak ja wygrywam tylko skuteczność systemu.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Witam
Od Piątku 7 Lutego rozpocznę test mojego systemu. Typy będą zamieszczane z wyprzedzeniem i jednocześnie prezentowane na moim kanale na You Tube.
Opis systemu:
Na samym początku trzeba powiedzieć, że typowanie wyników meczy piłkarskich może prowadzić do straty pieniędzy, a nawet do uzależnienia. Można się sprzeczać, ale ja uważam że jest to hazard.
Nie liczyłbym też na gigantyczne zyski. Może są osoby, które się z tego utrzymują, ale kto zna kogoś takiego???

Jeśli chodzi o mój system to może on przynieść zysk w dłuższym odcinku czasu, ale wcale nie musi tak być.
Na początku rozpoczynamy wpłacając kwotę 320zł. Jest to nasza inwestycja, którą oczywiście możemy stracić. Nasza kwota bazowa wynosi 10zł. Od niej rozpoczynamy obstawianie.
Zasada jest bardzo prosta. Na jednym kuponie stawiam tylko jeden mecz, ale kurs minimalny to 1,7.
Jeśli trafię to w kolejnym zakładzie stawka równa jest naszej kwocie bazowej (10zł).

Jeśli natomiast typ okaże się nietrafiony stawka wzrasta do 20zł i rośnie z każdym nietrafionym meczem (20,40,80,160,320)
Jeżeli stanie się tak, że dojdę do 5 poziomu bez zwycięstwa (czyli stawiam za 320zl i przegrywam), przerywam grę i uznaję ten miesiąc za zamknięty ze stratą.

Kolejną grę rozpoczynam w przyszłym miesiącu na tych samych zasadach.
Zaznaczam, że moje typy raczej są ryzykowne. Często liczę na niespodzianki i gram przeciw przewidywaniom. Oczywiście każdy może stosować swoje typy, ale wtedy system może okazać się nieskuteczny.

A ja mam zamiar udowodnić jego skuteczność.




PS. edi8 wielkie dzięki.


Wszystko pięknie, ładnie. Tyle tylko, ze wplłacając 320pln nie możesz grać tak jak to opisałeś. Żeby tak grać to musisz wpłacić 610pln. Z taką matematyką nie wróżę sukcesu choć oczywiście życzę aby Ci się poszczęściło.
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Wszystko pięknie, ładnie. Tyle tylko, ze wplłacając 320pln nie możesz grać tak jak to opisałeś. Żeby tak grać to musisz wpłacić 610pln. Z taką matematyką nie wróżę sukcesu choć oczywiście życzę aby Ci się poszczęściło.

no coz z twoja matematyka nie lepiej

musi wplacic 630zl

10+20+40+80+160+320=630
 
Do góry Bottom