>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja - kurs ~2.0

michal95 10

michal95

Użytkownik
Arsenal de Sarandi v Gimnasia LP 2.05 ⛔
Stawka: 13 zł
Coś mi te nocne mecze kompletnie nie chcą wchodzić. I po raz kolejny moja drużyna prowadzi, i nie wygrywa.
Poza tym 5 czerwonych kartek, ciekawie :p
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Nic się nie zakończyło ;) Przepraszam za nieobecność. Ostatnie kilka dni to dla mnie masa obowiązków. Miałem bardzo mało wolnego czasu. Do tego doszedł fakt, że oddałem komputer do naprawy. Od wczoraj mam go z powrotem i powracam do typowania. Możliwe jednak, że będą trochę rzadsze, ponieważ zapisałem się na dodatkowe zajęcia od poniedziałku do czwartku.
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Trochę nie rozumiem, dlaczego &quot;łatwiej się gra&quot;. Jeśli odpowiednio rozumuję, to chodzi po prostu o utworzenie AKO 2 z dwóch kursów 1,45 - bo aby podwoić wkład początkowy i tak trzeba trafić oba zdarzenia. W przypadku nie trafienia któregoś, następuje utrata wkładu.
Z własnego doświadczenia wydaje mi się, że prostsze jest dobre wytypowanie zdarzenia po kursie 2, niż dwóch po kursie 1,45. Chociaż czasem i mi zdarza się łączyć zdarzenia.
Dania
Midtjylland v Esbjerg 2.00 ✅
Stawka: 700 zł
Jeśli się nie uda, będzie trzeba doładować konto u bukmachera :p
Wygrana: 1400 zł
Bilans: ✅ 1357,43 zł
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
FC Kopenhaga v Galatasaray 2.37 ⛔
Stawka: 5 zł
Trochę nie rozumiem, dlaczego kurs taki wysoki. Wydaje mi się, że Galata chcąc awansować do 1/8 nie przepuści chyba najłatwiejszej okazji do zdobycia puntów.
//Edit: A jednak, buk miał rację :p
 
Do góry Bottom