>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na gol

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Za duzo kombinujesz z DW 0:0 z reszta nie wiem po co. W koncu masz jak najmniej razy ten wynik trafic.
Skoro chcesz sie w ten sposob zabezpieczyc przy trafieniu 0:0 to nie graj tym systemem. Ile razy na 100 meczy trafisz 0:0 ? Ja mam srednia 6/100 czyli 94 razy bym nie potrzebnie dal na 0:0.
Nie jestes pierwszy ktory tak kombinuje. I juz byly rozne kombinacje i nikt nie dal rady go ulepszyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Yamakasi, czyli średnio co 13 meczy masz 0-0. To ile trzeba wygrywać na meczu zeby w co 13 przegrac a i tak byc na plus? Jak bym nie liczył to ciągle mi minus wychodzi. No chyba że co drugi mecz wchodzi powyżej 5 progu
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Yamakasi, czyli średnio co 13 meczy masz 0-0. To ile trzeba wygrywać na meczu zeby w co 13 przegrac a i tak byc na plus? Jak bym nie liczył to ciągle mi minus wychodzi. No chyba że co drugi mecz wchodzi powyżej 5 progu
To nie jest tak ze co 13 meczy mam wtope ???? A stawkowanie na kazdy mecz jest ten sam tylko zalezy czy gram x1 czy x2 lub x3. Tak wiec minus nie wychodzi.

Moje staty z ostatnich miesiecy:

Typy zagrane : (219)

Typy trafione: (207)

Typy nietrafione: (12)

Ilość zakładek: (85)

Ilość zakładek w danym przedziale czasowym:

10-20 = (38)

20-30 = (16)

30-40 = (7)

40-50 = (9)

50-60 = (8 )

60-70 = (5)

70-80 = (2)
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Dzieki Yamakasi za twoja opinie. Jeszcze nie gram tym systemem, na razie sobie wszystko analizuje i po prostu rozwazam rozne mozliwosci, tak aby wyjsc na tym jak najlepiej. Ale z tego co widze to nie grasz pierwszego i ostatniego przedzialu?Jesli tak,to mozesz powiedziec dlaczego?
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ilość zakładek w danym przedziale czasowym:

10-20 = (38)

20-30 = (16)

30-40 = (7)

40-50 = (9)

50-60 = (8 )

60-70 = (5)

70-80 = (2)
W którym miejscu Yamakasi napisał że nie stawia pierwszego progu? Zakładka wchodzi jak trafiasz dwa progi na raz. 38x miał że gol wpadł w pierwszym progu (do 10 minuty) i zdążył postawić zakład na gola do 20 minuty. Na ostatnim progu nie każdy gra dodatkowo stawia się go przeważnie w 79-80 minucie ze względu na bardzo niski kurs.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Przeczytałem dziś od początku cały temat założony przez Hanka. Wiem już o wiele więcej w tej kwestii, ale chciałbym się dowiedzieć jeszcze czy oprócz tematu z propozycjami założonym przez Hanka są gdzieś moze jeszcze tematy z propozycjami spotkań na tą progresje?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Cofnij sie z tematu i od razu zauwazysz. Bardzo malo kumasz ;)
Nie zrozumieliśmy się ;) Przeczytałem cały wątek Hanka mający 48 stron, wiem także o istnieniu drugiego tematu Hanka w ktorym podawane są propozycje i typy, a chciałem się dowiedzieć czy może jeszcze gdzieś na forum aktualnie ktoś prowadzi podobny temat czy nie?
 
O 7

oleks94

Użytkownik
chyba raczej nie. Zresztą tamten temat umarł. Sam zacząłem grać tym systemem ale od meczu białoruś vs francja. Chyba każdy wie jak się ten mecz zakończył ;) co do systemu też próbowałem go ulepszyć. Wymyśliłem że przed meczem stawiam 10 zł na dw 0:0 i zaczynam grać dopiero na próg 30 min ( gdy pojawi się kurs 3 ). Stawki wyglądały tak 8 : 12,5 : 20 : 31 : 47 : 70 : 106. Dużym minusem jest to że sporo musisz zainwestować i w gruncie rzeczy to jest chyba bez sensu ale może Ci się do czegoś przydać.
 
O 7

oleks94

Użytkownik
W meczu białoruś vs francja nie grałem pierwszego progu zawsze to jeden mniej do pokrycia a ok 8 min pojawiał się kurs 3 na próg do 20 min ; ) Wychodzę z założenia że jeśli wygrywać to lepiej mniej a bezpieczniej niż dużo i szybko stracić. Jeśli wymyślisz w jaki sposób można zmodyfikować sposób hanka by był jeszcze bardziej bezpieczny to daj znać ????
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Powiedzcie mi dlaczego w bet365 pokazuje mi np.na ligę japońską i koreańską 10-minutowki przed meczem, a gdy on juz się zaczyna i jest w sekcji na żywo to nie ma takiej opcji nagle/
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Powiedzcie mi dlaczego w bet365 pokazuje mi np.na ligę japońską i koreańską 10-minutowki przed meczem, a gdy on juz się zaczyna i jest w sekcji na żywo to nie ma takiej opcji nagle/
No to musiał być jakiś wyjątek, w lidze japońskiej, nie spotkałem się z brakiem 10 minutówek, a jest to dochodowa liga pod tym względem, w koreańskiej &quot; trafiło&quot; mi się kilka razy zawieszenie rynku podczas trwania meczu, na szczęście bez przykrych konsekwencji dla mnie, nie polecam tej ligi
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Ze względu że nie mogę pisać priv odpiszę tutaj na Twoją wiadomość
Szwajcaria, Belgia przyniosły straty, bo często były nie przewidywalne wyniki, no cóż ale jak my obstawiamy ? w 99% opierając sie na statystyce jedni miej, drudzy w bardziej rozszerzonej wersji. Szczęście, szczęście i skrupulatna analiza, tych statystyk co nam dają. Także uważam ze Szwajcaria i Belgia są jak najbardziej do typowania.
Do lig co sobie upatrzyłeś, tak gram w to, oprócz Łotwy ( nawet nie wiedziałem że są 10 - minutówki ???? ) Koreę odradzam potrafią zawiesić rynek na kilkanaście minut, tak samo Turcja, chociaż w tym sezonie tego nie zauważyłem. Holandia NIE, brak zakładek.
Czechy, Szwecja, jak najbardziej tak, bramki wpadają a i długie zakładki, Szkocja tak, Chorwacja tak sobie, Norwegia NIE, bardzo słabe zakładki, fakt wpadają brameczki jak sie patrzy, ale jak zakładek nie ma to po co ?
Do uważnego rozpatrzenia polecam Francuzów szczególnie 2 ligę, bardzo często 10 minutowe zakładki!!! ale proponuje grać bez szaleństw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom