>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja na parzyste - nieparzyste

A 0

arbi_woz

Użytkownik
Witajcie! Przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Nie mówię, że mój pomysł na grę jest jakoś szczególnie opłacalny, ale chciałbym poznać waszą opinie czy takie granie ma rację bytu i czy grając w ten sposób osiągalibyśmy założony (niewielki) zysk w długim okresie czasu. Pomysł ten traktuje raczej jako ciekawostkę, ponieważ zysk jest raczej niewspółmierny do nakładów i wiąże się z pewnym ryzykiem. Więc do rzeczy... Sposób w jaki mielibyśmy grać opierałby się na progresji ze stałym zyskiem, powiedzmy 5zł (tabela w załączniku). Obstawialibyśmy parzyste - nieparzyste na ten sam mecz gdzie kursy np na Expekcie są równe 1.85. Pewnym jest, że wynik meczu, jakikolwiek by nie był kończy jedną z naszych progresji. W kolejnym meczu znowu obstawialibyśmy parzyste - nieparzyste ale np. parzyste zaczynalibyśmy od 1 progu, a na nieparzystych wchodzilibyśmy na kolejny próg itd. Logicznie myśląc przez ileś tam kolejnych meczy bylibyśmy na minusie, ale po pewnym czasie każda zakończona progresja dawałaby zysk 5zł i koszt progresji by się zwracała, aż w końcu wyszlibyśmy na plus. Chciałbym poznać opinię kogoś mądrzejszego od siebie czy to zadziała.

Podobnie myślałem o obstawianiu 1x2 w hokeju gdzie kursy są kolejno np 1.9 - 4 - 2.9 i to wydaje mi się bardziej opłacalne. A zdarzają się meczy gdzie na każdą z drużyn są kursy po ok. 2.3-2.4 i ponad 4 na remis. Krótko mówiąc prowadzilibyśmy 3 progresje na tym samym zdarzeniu. Progresję z najwyższym progiem obstawialibyśmy na najbardziej prawdopodobny wynik, a z najniższym progiem obstawialibyśmy remis. Tutaj raczej nie powinno się zdarzyć, żeby wejść wyżej niż na 5 próg, ale w sporcie bywa różnie. Nie robiłem tutaj jakichś specjalnych obliczeń i nie wiem ile by nas to kosztowało, jednak chciałem tylko rzucić pomysł i poznać waszą opinię.

Kwestia jeszcze czy takie granie jest dopuszczalne i bukmacher nie zacznie nas blokować, ale tutaj rozwiązaniem byłoby grać w różnych bukach. Minusem byłby podział kapitału, gdyż może się zdarzać, że u jednego ciągle będziemy wygrywać, a u innych stale być na ⛔

Czekam na wasze opinie.
 
killme 3

killme

Użytkownik
Pomysł absurdalny bo jak sam zauważyłeś masz 100% pewności że na pewno na początku będziesz na minusie. Jak bym osobiście radził żeby wybrać sobie drużynę która ma w historii dużą przewagę nieparzystych wyników i w razie gdy trafi jej się wynik parzysty grać progresją na nieparzyste.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie czytałem wcale treści, tylko kliknąłem na tabelkę i mam proste pytanie:
Czy masz 11 tysi do przeznaczenia na grę ?
Uwielbiam ludków, którzy planują postawić 2500zł by wygrać 5zł ????
O wyższych progach nie wspomnę.
 
A 0

arbi_woz

Użytkownik
voic3d gdybyś przeczytał to wiedziałbyś, że ja nic nie planuje. Przedstawiłem tylko pomysł, a po trochę głębszej analizie sposób z graniem na 1X2 wydaje mi się bardziej ciekawy. Prowadzilibyśmy 3 progresję na jednym wydarzeniu z czego po jego zakończeniu jedna na 100% zakończyłaby się sukcesem. Szczerze trudno mi jest to wyobrazić jak to będzie działać w praktyce, ale wydaje mi się to niegłupie. Jeśli źle myślę to sprowadźcie mnie na ziemię. I powtarzam, pomysł czysto hipotetyczny, nie zamierzam tak grać. Przynajmniej na razie.
 
G 0

greg3518

Użytkownik
wydaje mi sie ze podobny pomysl mial juz kiedys edi8 tylko ze z graniem 2 zdarzen dwudrogowych na wszystkie mozliwe kombinacje czyli 4, edi8 przedstawil rowniez strategie pawla iwanova ktora opiera sie na graniu zdarzen dwudrogowych a bylo to chyba w temacie &#39;&#39;systemy z wielkiej brytanii&#39;&#39;
 
Do góry Bottom