>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

progresja na punkty przyjmującego

M 8

mgawo

Użytkownik
Hej,
Ostatnio grałem tym sposobem (nie wiem czy już gdzieś ktoś na taki wpadł) w sposób taki, że:
Siatkówka live
Drużyna A - 1:eek:ne: Drużyna B
Drużyna A serwuje.
Obstawiam w tym momencie, że drużyna A zdobędzie 4 punkt w meczu, czyli tak jak to przeważnie jest. Straci własny serwis, a potem wygra serwis przeciwnika (i tak na zmianę, cały czas). Jeśli grają dobre drużyny (tak jak np ostatnio kedzierzyn skra, ktory to mecz dał mi jakies 1,5 tys do przodu) to wchodzi z bardzo wysoką skutecznością. Jeśli pierwszy próg nie wejdzie, gram drugi. Jeśli drugi nie wejdzie, gram od nowa pierwszy. Kurs na takie zdarzenie średnio ~1,7.
Piszę o tym sposobie również do dyskusji co do niego samego, jak i o ew. doradzeniu gdzie można jeszcze takim grać, bo bwin dał mi limit 4,30 zł na zakład, jak w tydzień przegrał ze mną blisko 5 tysięcy.
Na sportingbet są takie zakłady, ale zawieranie zakładu na live trwa średnio 2 razy dłużej niż na bwin, przez co uniemożliwia mi to grę tym sposobem.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
w becie nie moge, bo tam możliwe obstawianie tylko na trzeci punkt, nie na drugi.
gralem na bwinie, stawkowanie: 80zł, 200zł. tylko 2 progi.
powodzenia generalnie przy tym i zycze wam niezablokowania, bo u mnie zauwazylem, ze bwin zablokował mi rowniez mozliwosc normalnych zakladow. znaczy: teoretycznie moge, ale 4,30 zł na zakład, więc niech sie wypcha
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Teoretycznie, szansa na wygranie to 50%, jednak w razie jakiejś serii punktowej, która może się jak najbardziej zdarzyć można nieźle przegrać na takiej progresji, ale sposób ciekawy.
Grasz jakieś wybrane mecze, czy głównie popularne spotkania, które dostępne są live.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Gram, a w zasadzie grałem, bo juz nie wiem gdzie - spotkania zawodowców w potocznym tego słowa znaczeniu. Czołówka ligi polskiej, francuskiej - tego typu. Odradzam granie kobiet i ciot, bo na nich jest tylko minus w perspektywie całego meczu. Ew. progresja na punkt serwującego, ale to też raz wpadnie, a raz bedzie 8 próg - odradzam.
 
Do góry Bottom