>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na remis środkowej drużyny

L 516

lipny

Użytkownik
Witam.
Interesuje mnie czy ktoś próbował grac na progresję na remis 1 drużyny np. ze środka tabeli i jakie ma na ten temat przemyślenia. Średnie kursy jak wiadomo w granicach 3~4 wiec co tydzień podwójna stawka gwarantuje zysk, kwestia częstotliwości remisu w sezonie, prawdopodobnie najlepiej co 4-5 mecz optymalizując wkład do wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
C 92

cebulka

Użytkownik
To, że drużyna jest w środku tabeli nie znaczy, że ma najwięcej remisów w lidze. Równie dobrze drużyna ze środka może grać w kratkę i raz wygrywać raz przegrywać, a remisować bardzo mało. Progresja na remis to temat rzeka i mnóstwo jest opinii ludzi którzy na tym popłynęli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 516

lipny

Użytkownik
Znam opinie progresja to zło, najprostsza droga do bankructwa itd., nie próbowalem wierze na słowo. Rozumiem tez ze srodek tabeli nie jest gwarancją remisów. Zapytalem czy ktos próbowal dokładnie tego typu progesji
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
H 13

hooma

Użytkownik
Hm... coś mi przyszło na myśl. Czy ktoś grał tak : 1 dana drużyna TYLKO i n ilość goli w jej meczach. Progresja np. Over 2.5 lub Over 3.5 gola. Tak by ta drużyna w końcu przegrała/wygrała lub zremisowała, byle z wysokim wynikiem. Czy to wydaje Wam się trudne? :cool: Napewno łatwiejsze niż gra na remisy, przynajmniej ja to tak widzę. Na upartego można grać tą drużynę na il. goli tylko w 1 poł. meczu, czyli Under 0.5 lub Over 1.5 bo kursy często są ciekawe nadajace się do progresji.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Lipny, jeżeli uparłeś się na granie w taki sposób to proponuję grać spotkania MLB. Możesz wybrać drużynę bądź drużyny ze środka tabeli, które mają podobny stosunek wygranych spotkań do przegranych. Kursy na wygraną takiej drużyny średnio wynoszą ok. 2.00 (oczywiście mogą się nieco różnic). Pierwszy + takiej gry to to, że w MLB nie ma remisów, a drugi + jest taki, że mecze odbywają się prawie codziennie więc nie musisz czekać całego tygodnia na mecz wybranej drużyny jak w piłce nożnej. Jedyny - na tą chwilę jest taki, że sezon kończy się za niespełna miesiąc. Możesz przez ten miesiąc potestować, jeżeli Ci się spodoba to od nowego sezonu ogień;)
 
L 516

lipny

Użytkownik
Dzięki Marcin, nie znam się kompletnie na MLB, poobserwuje poczytam staty, natomiast kurs~2 chyba za maly przy progresji. Nie wiem czy ogolnie progresja sama w sobie jest dobrym systemem natomiast chcialem zapytac czy ktos sprawdzał ją w dokładnie takiej formie
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 92

cebulka

Użytkownik
Heh ludzie wybierali drużynę z najbardziej remisowych lig świata. Wybierali drużynę, która zawsze remisowała itd a przyszło co do czego 8 meczów bez remisu i wymiękali. Wybierali drużynę, która nie zremisowała już 10 spotkań i też wymiękali jak przez kolejne 8 nie było remisu. Tyle już było na ten temat powiedziane ...
 
L 516

lipny

Użytkownik
ok, dzięki
Liczylem ze ktos powie &quot;tak, grałem, spory profit&quot; albo własnie &quot;9 kolejek bez remisu, musialem spasowac, potężna strata&quot;
Do zamknięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
To przecież każdy kumaty ogarnie ze jak nie masz sporych środków to nie ma sensu taka gra, chyba ze zaczynasz od stawki 2 zł ale to się mija z celem bo czekać na remis możesz 10 spotkań albo i cały sezon a wygrasz sam wiesz ile. Jak masz kapitał to ogarnij sobie wlasnie mlb albo nhl gdzie jest duzo meczy i codziennie, kursy są wysokie
 
R 0

ralbet

Użytkownik
Widze ze fachowcow cala masa a zadnej konkretnej odpowiedzi. Pomoge na ile bede potrafil jezeli mi podasz powod dlaczego akurat druzyna ze srodka ligi? jakiej ligi? masz wybrana konkretna druzyne a jezeli tak to jaka? jezeli chcesz wybrac obojetna druzyne ze srodka obojetnej tabeli to daj sobie spokoj. progresja potrafi przyniesc naprawde niezly profit wbrew temu co pisze wielu &quot;fachowcow&quot; ktorzy gdzies czytali badz od kogos slyszeli, ale dobor druzyn jest sprawa kluczowa. wiec co to za pomysl z tym srodkiem tabeli?
Poza tym chetnie podyskutuje z kims kto na powaznie zajmuje sie progresja na remisy w celu wymiany doswiadczen.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Widze ze fachowcow cala masa a zadnej konkretnej odpowiedzi. Pomoge na ile bede potrafil jezeli mi podasz powod dlaczego akurat druzyna ze srodka ligi? jakiej ligi? masz wybrana konkretna druzyne a jezeli tak to jaka? jezeli chcesz wybrac obojetna druzyne ze srodka obojetnej tabeli to daj sobie spokoj. progresja potrafi przyniesc naprawde niezly profit wbrew temu co pisze wielu &quot;fachowcow&quot; ktorzy gdzies czytali badz od kogos slyszeli, ale dobor druzyn jest sprawa kluczowa. wiec co to za pomysl z tym srodkiem tabeli?
Poza tym chetnie podyskutuje z kims kto na powaznie zajmuje sie progresja na remisy w celu wymiany doswiadczen.
Paradoksalnie, Twoja odpowiedź też jest mało konkretna :roll:
 
G 27

gumos

Użytkownik
tu trudno o konkrety... wielu bylo , którzy próbowali i kazdy prędzej czy później poplynal a progresja czy tez różne jej odmiany jak chociażby fk prędzej czy później doprowadza do bankruta. Poszukaj na forum a zobaczysz chociażby temat Zdzisia Kreciny, który gral przeciwko faworytom dobil do 100k i co wyzerowane .. kazdy kto probowal tego &quot;zlotego&quot; systemu progresji przegra
Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie wymagaj konkretów od usera, który jeszcze nie ma nawet postów na FB ???? , bo sam tylko zobacz:

Ralbet

Dołączył: 11.09.2014
Skąd: Londyn
Postów: 0
Równie dobrze, ktoś nowy może być bardziej ogarnięty, niż ktoś, kto siedzi już długo na forum, aczkolwiek to rzadka sytuacja ????
Ja tam staram się i starego i nowego traktować tak samo ;)

tu trudno o konkrety... wielu bylo , którzy próbowali i kazdy prędzej czy później poplynal a progresja czy tez różne jej odmiany jak chociażby fk prędzej czy później doprowadza do bankruta. Poszukaj na forum a zobaczysz chociażby temat Zdzisia Kreciny, który gral przeciwko faworytom dobil do 100k i co wyzerowane .. kazdy kto probowal tego &quot;zlotego&quot; systemu progresji przegra
Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
Zdzisiu grał fajnie i dobrze, aż zaczął cudować i (jak każdy przed porażką), typować wbrew swoim wcześniejszym założeniom i zasadom. Poza tym, jak się jest już powoli pod kreską, to presja robi swoje.
Moim zdaniem, to progresja na remisy jest dobra w ligach, gdzie co sezon nie ma dużych przetasowań w klubach (wtedy statystyki sprzed sezonu-dwóch, mają jakiś sens), albo ewentualnie w lidze, w której odbyło się już dostatecznie dużo spotkań i wiadomo jaki styl gry preferuje dana drużyna, choć i to może być mało, przy np. overowej lidze.
Moim zdaniem progresja na remisy to taka sama loteria jak w jednym z tematów na forum o rzutach rożnych w pierwszej połowie, aczkolwiek szczęścia próbować można ;)
 
R 0

ralbet

Użytkownik
Moja odpowiedz jest konkretna. Jezeli to ma byc byle jaka (losowa) druzyna z byle jakiej (losowej) ligi, to taka gra jest jak loteria i nie ma sensu. Dobor druzyn do progresji na remisy ma kluczowe znaczenie. Stad bylo moje pytanie czy to jakas konkretna liga i druzyna.
Faktycznie, na forum jestem od wczoraj, ale progresja na remisy zajmuje sie od 9 lat i wiem co nieco na ten temat. Przynajmniej tak mi sie wydaje.
 
R 0

ralbet

Użytkownik
skoro bym mial minus to faktycznie bym sie nie zajmowal. pisze sie w necie o progresji wiecej zlego niz dobrego. ja moge powiedziec ze system jest naprawde bardzo dobry i pozwala na osiagniecie niezlych, stalych profitow. trzeba go tylko nieznacznie zmodyfikowac i zrobic bardziej elastycznym. w swojej surowej formie (stawkowanie x2 na nastepny mecz) ogranicza nas do postawienia zakladu wg tabeli stawkowania i czekanie na wynik. i to w efekcie moze przyniesc w dluzszej perspektywie czasu minus i dlatego wiele osob poplynelo na tym systemie.
 
Do góry Bottom