>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na remisy w NBA

rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Moze lepiej by bylo stawiać całą kolejke na poczatku np. po zlotowce wystarczyl by jeden mecz zremisowany i juz by bylo na ✅✅ pozniej np. 2zl itp xD jak szaleć to szaleć ????
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Moze lepiej by bylo stawiać całą kolejke na poczatku np. po zlotowce wystarczyl by jeden mecz zremisowany i juz by bylo na ✅✅ pozniej np. 2zl itp xD jak szaleć to szaleć ????
Bez sensu, będziesz trafiał przy nizszych stawakach ze bedziesz na zero lub pare złotych na plus bo nie oszukujmy sie, ile mozesz byc na plus przy stawkach rzędu 2,5zl pozniej zwiekszasz stawki trafiają Ci sie 2-3 serie że w całych kolejkach nie będzie remisu ( w koszu naprawde o to nie trudno ) i jestes bardzo sporo w plecy, ciągnąc to dalej zbanktrutujesz prędzej czy później, remisy w koszykówce są niesłychanie cięzkie do przewidzenia (pomijając jakeis fixy itd) także radze odpuscic kombinowanie cos w tą strone poprostu nie ma mozliwosci zeby w dluzszym okresie czasu byly z tego zyski, wręcz przeciwnie niemal pewnym jest że zbankrutujesz i to dość szybko.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
odświeżam temat
mijają dwa miesiace z NBA, druzyny rozegrały średnio 26 spotkań, mniej wiecej widać już, które częściej a które wogóle nie remisowały.
Biorę się za testy, postaram sie je pociągnąć do końca stycznia, może lutego, jeśli będzie to generować zyski, zaczne grać real.
System ten sam, tylko inne druzyny:
Dallas, NY Knicks , Milwaukee oraz Denver i Miami
 
P 0

progres

Użytkownik
według mojej oceny remisy mają za zadanie tylko dopełniać ofertę bukmachera, gdyż zawsze istnieje szansa, że wynik nierozstrzygnięty się zdarzy. Trafić remis można jedynie wtedy, gdy przewidzimy mecz nba jako bardzo wyrównany i taki rzeczywiście będzie. Sądzę, że wybierając tylko takie mecze, można pokusić się o postawienie remisu. Jednak należy to robić za odpowiednio małą stawkę i być cierpliwym. Wtedy to może ma jakiś sens. Ja wolę jednak &quot;normalne&quot; typy i zdecydowanie lepiej szukać dobrych kursów w handicapach, bo wiadomo, że nie wszystkie mecze są do grania &quot;jak leci&quot;... Progresji mówię zdecydowane nie - nieważne w jakiej formie ona występuje i czy gramy na remisy w kosza, czy kursy po 1,1. Chyba, że ktoś chce w miarę szybko zarobić pieniądze, licząc się tym, że poniesie poważne straty. Wszystko albo nic - jeśli ktoś wyznaje taką zasadę, to jest odpowiedni system gry dla niego. To, że przez jakiś czas było sporo remisów nie znaczy, że dalej tak będzie. Podobnie, jeśli trwa seria bezremisowa, nie znaczy, że w końcu zostanie przełamana - nieważne czy dla konkretnej drużyny, kolejki, czy kolejnych kolejek.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
po pierwsze - remis nie zawsze musi padać w meczach, które my uważamy za wyrównane (przykład Sacramento - LA, Sacramento - Cavs, Millwauke - LA, dość niedawno)
po drugie - testowałem to pod koniec zeszłego sezonu i ta progresja nie wychodziła powyżej 5-6 poziomu - zawsze z zyskiem, niezależnie jaka ta progresja
po trzecie - owszem, moze trafić się długa seria bez remisu - dlatego należy odpowiednio selekcjonować wybór drużyn i spotkań.
póki co TESTUJĘ wybrane druzyny, póki co 3-4 poziomy
jeśli w niedługim czasie nie bedzie widocznych efektów (czyt. zły dobór drużyn), podejmę jakieś zmiany w selekcji spotkań
nie uważam, ze to jest jakas kura znosząca złote jajka, nie jest to sposób na szybkie wzbogacenie, progresja dla cierpliwych i dla każdego (bo przy kursach rzędu 12-16 można tę progresję układać w różne kombinacje)
od stycznia zacznę podawać tutaj typy na remisy
byłbym wdzięczny, gdyby ktoś podał tutaj buykmachera internetowego, gdzie moge znaleźć kursy na remis w NBA, bo póki co musze je wybierać z STS lub totolotka, a to obniża wygraną o 10%
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Małe uaktualnienie.
Zakończyły się progresje na Knicks&#39;ów i Bucks.
Testowałem 3 rodzaje progresji wspomniane w pierwszym poście, i zysk był odpowiednio dla NYK: 770, 126, 63 - po 6 poziomach.
Z kolei przypadku Bucks zysk ten wynosi 354, 130 i 50 po 5 poziomach
Od dnia dzisiejszego postaram się podawać tutaj typy na remis, (czyt. testował 2-3, moze nawet 5 progresji), przy czym nie bede grał wszystkich kolejnych spotkań wybranych druzyn, ale bede je dobierał pod kątem prawdopodobieństwa wypadniecia remisu.
Jeśli chodzi o druzyny, będą to:
Miami, Chicago, Denver, Knicks i Dallas.
Kursy z Unibet.
Zaczynamy:
PROGRESJA DALLAS - X - Poziom 1
LA Lakers - Dallas Mavericks
kurs: 16
unibet
Mecze NYK i Denver dzisiaj odpuszczam, raczej nie widze tam dzisiaj remisów
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
Zobacze jak ci pójdzie ;p jak nazbieram trochę więcej kapitału to zaczne grać z tobą.
Zauważyłem że bwin.com ma zakład Czy dojdzie do dogrywki który idzie po kursie 14 -17.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
PROGRESJA DALLAS - X - Poziom 1
LA Lakers - Dallas Mavericks
kurs: 16
unibet
Niestety wczoraj bez sukcesu, dość łatwa przegrana Dallas.
Dzisiaj do wyboru dwa mecze, myślę, ze w jednym z nich może paść remis.
Na początek Miami - druzyna, która jeszcze w tym sezonie nie remisowała, oraz Chicago, na którym można było zarobić w poprzednim sezonie.


PROGRESJA MIAMI - X - Poziom 1
Miami Heats - Atlanta Hawks
kurs: 15
unibet

PROGRESJA CHICAGO - XPoziom 1
Chicago Bulls - Oklahoma Thunder
kurs: 15
unibet
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Powiedz mi princessa, jakie stawki kładziesz na każdy remis? Osobiście nie bawię się w żadne systemy, progresje itp. gram to co mi przypasi, ale że próbujesz coś wyskrobać z NBA to sobie będę zaglądał. Oba spotkania wyglądają bardzo równo i dzisiaj może padnie jakiś remis. Pozdro i powodzenia !
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Powiedz mi princessa, jakie stawki kładziesz na każdy remis? Osobiście nie bawię się w żadne systemy, progresje itp. gram to co mi przypasi, ale że próbujesz coś wyskrobać z NBA to sobie będę zaglądał. Oba spotkania wyglądają bardzo równo i dzisiaj może padnie jakiś remis. Pozdro i powodzenia !
narazie nie gram, tylko testuję sobie, jak narazie wychodzi na +, od lutego jak bedzie szło dobrze, to zaczne grac real.

a co do stawkowania, to 3 rodzaje, ze względu na wysoki kurs wcale nie trzeba podwajać
i tak np.

I rodzaj to stawkowanie od 1zł i podwajanie stawki, czyli 1, 2, 4, 8, 16 - wtedy zysk dość wysoki wychodzi, ale trzeba mieć gruby portfel - wiadomo
II rodzaj, to zwiększanie o 2 -&gt; 2, 4, 6, 8, 10.... - tu przy 10 poziomach 110 wkładu, ew. zysk przy wygranej na 10 poziomie = 190
III rodzaj to zwiększanie o 1, tu można dojść nawet do 20 poziomu, ale zysk juz zdecydowanie mniejszy, przy założeniu, że wydamy w sumie 210 zł, a wygrana na 20 poziomie wyniesie 20*15=300, zysk z progresji 90.

Najbezpieczniejszy chyba ten trzeci, pierwszego nie polecam.

Ja chyba wlasnie tym trzecim bede grał. Można też kombinować, 2, 2, 2, 3, 3, 3, 4, 4, 4 itd.

Ale to już pozostawiam w gestii grającego.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
PROGRESJA MIAMI - X - Poziom 1
Miami Heats - Atlanta Hawks
kurs: 15
unibet

PROGRESJA CHICAGO - X- Poziom 1
Chicago Bulls - Oklahoma Thunder
kurs: 15
unibet
Na dzisiaj wybieram kolejny mecz Chicago, mają identyczny bilans z Bobcats, wczoraj w 3ciej kwarcie nieco oddali pola Oklahomie i niestety juz nie dało się tego odrobić.
Dzisiaj grają również pozostałe druzyny, tj. Denver i Dallas, ale raczej powinny sobie poradzić bez dogrywki, także dzisiaj odpusczam progresje na ich remis.

PROGRESJA CHICAGO - X- Poziom 2
Charlotte Bobcats - Chicago Bulls
kurs: 16
unibet
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
zwróc uwagę, że remisy częściej padają w meczach, w ktorych wydaje nam się, że na remis nie ma szans, bo jedna druzyna wydaje sie nieco silniejsza od drugiej. jak graja dwie wyrownane druzyny, to wynik jest bardzo często jednostronny..to taka moja obserwacja
 
Do góry Bottom