>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

progresja na system 2z3 - co o tym sądzicie

E 0

eksajtin

Użytkownik
witam,
Bukmacherką interesuję się nie od dziś. Szczególnie lubię systemy bukmacherskie i strategie gier losowych. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł by połączyć z sobą dwie rzeczy. System 2z3, znany zdecydowanej większości z Was oraz typowej progresji. Czym się sugerowałem?
System 2z3 umożliwia nam wygrywanie przy możliwości wtopy jednego meczu. Przy czym ważne jest ustalenie kursów na takim poziomie, aby te dwa mecze odrobiły z nawiązką przegrany mecz. Natomiast progresja w założeniu umożliwia grę na wielu etapach. Każdy wie o co chodzi więc nie będe się dłużej rozpisywał. Co osiągnięto z połączenia obu systemów?
Mianowicie grę na wielu poziomach przy jednoczesnym dopuszczalnym jednym błędzie. Do systemu można stosować również pewne strategie gry nad czym jednak obecnie pracuję.

System oferuję oczywiście ZA DARMO w linku poniżej:

http://eksajtin.fm.interia.pl
w zakładce systemy.


Ponieważ jest mojego autorstwa zawiera pewne obostrzenia odnośnie rozpowszechniania, do których prosiłbym się stosować.


Zachęcam do wymiany zdań na ten temat i propozycje strategii gry tym systemem.

Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
eksajtin &gt;&gt;&gt; w jednej z 12 metod jakie prezentujesz ( system na 8 kuponów , 16 meczy z gwarancją 4 przy trafieniu 11z16 meczy ) jest błąd , ponieważ tę gwarancję , czyli 100%-ową pewność , uzyskuje się dopiero przy zawarciu 12 kuponów...
Tak więc zamieszczając ten znaleziony w necie system - powieliłeś czyjś błąd.
Pzdr.
edi8
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Jak na moje oko to ZADEN system, w ktorym rozpisujemy mecze nie moze przynosic zyskow bo mnozymy przez siebie marze buka i na dzien dobry jestesmy w plecy.Kursy ta to samo zakladach na BF sa nizsze jezeli gra sie Multizaklady czyli plecak, a u innych bukmacherow sa nizsze kursy zawsze ,wiec tez mija sie to z celem. U bukow naziemnych mozna wszystko ladnie rozpisac ale tutaj mamy zarowno tragiczne kursy oraz podatek wiec NA PEWNO w dluzszym czasie nie mozna nazwac zadnego systemu dochodowym.
I prosze nie piszcie mi, ze ten czy tamten system gwarantuje zysk przy skutecznosci niech bedzie 3na5 czy 4na7 bo grajac grajac te spotkania oddzielnie przy takiej skutecznosci tak czy siak byloby sie na plusie wiec to zadna rewelacja!
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
witam
czy ktos napisał ze to 100% system. O tym że nie ma takich systemów jest adnotacja na stronie tytułowej. System został wykonany do gry w o ograniczonym okresie czasu a nie do gry w nieskonczoność. W krótszym okresie wydaje mi sie że może się sprawdzić, zwłaszcza że można sobie 12 etapów wykonać. Po prostu zakladasz ze chcesz skonczyc 20 system z pozytywnym rezultatem i przerzucasz sie na inny.
W sumie ciekawie mogłby wypaść również system progresja na np 3z4 itp. Wydaje mi się, że rozwój systemów w tym kierunku, łączenie kilku systemów w jeden i stwarzanie kolejnych zabezpieczeń mogłoby być kluczem do zwycięstwa w krótkim okresie czasu.
pozdrawiam i zachęcam do wymiany zdań
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Nie wiem czy sie dobrze rozumiemy albo lepiej, czy Ty mnie dobrze rozumiesz. Grajac kilka spotkan na jednym kuponie powielasz marze bukmachera czyli z gory zmniejszasz swoja ewentualna wygrana.Moze sie sprawdzic w krotszym czasie, to prawda ze moze. Ale(!) statystycznie, i nie ma zapewne roznicy nczy chcesz grac tydzien , jeden kupon czy dwa lata, statystycznie za kazdym razem masz mniejsza szanse na zysk, na zarobek, bo oczywiscie grajac tasmy z kursami 1,2 tez raz na jakis czas trafisz np. 10 spotkan ale z racji zanizonych kursow i marzy buka nie wyjdziesz na tej metodzie na plus.
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
oczywiście odnośnie marży zgadzam się w zupełności, lecz napewno lepsze to niż granie tasiemców.
Najlepiej gdyby parę osob przetestowało system &quot;na sucho&quot;. Chodzi o to by zarobić i wymyślić coś nowego.
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
Zgadzam się ze wszystkim. A teraz pytanie:
czy szybciej zarobię 3000 zł grając tym systemem czy czy płaską stawką? Kapitał początkowy powiedzmy 100 zł. Może ktoś przeprowadzi test, bo też jestem ciekaw.
 
Do góry Bottom