>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

progresja na tenis? jasne! - test

lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
witam witam
od dawna myślę o progresji na tenis, jednak nie mam wystarczająco dużego budżetu, a potrzeba przynajmniej ze 100 000 zł żeby zyski były spore - dające ogromną satysfakcję, a może nawet i jeść :grin: (jak się gra oczywiście kilka progresji na raz, ma rozum, cierpliwość i zna się na rzeczy), jednak chciałbym udowodnić sobie i innym, że i na tym sporcie (w którym niespodzianki są na porządku dziennym) można regularnie zarabiać. właśnie dzięki wspomnianym niespodziankom, możemy zadowalać się dużymi kursami... zwłaszcza w WTA. i to dlatego lubię typować tenisa.
temat zakładam po to, by na suchych typach pokazać Wam co by było jakby to była real kasa... stawka początkowa różna, każdy następny typ to przeważnie dwa razy większa stawka od poprzedniej sumy, kurs ok. 2 raczej (1,8 to totalne minimum!), ale nierzadko będzie dużo wyższy, nawet valuebety, bo czemu nie ;] tylko single. sam mam nadzieję, że nie będzie czarnej serii. dodam, że gdybym to grał za prawdziwy hajs, na pewno grałbym rzadziej i bezpieczniej, tzn. możliwie jak najpewniejsze spotkania, czasami parę dni przerwy, nic na siłę, a tutaj będę grał często i ryzykownie, bo nic nie tracę. aha, tylko jedną progresję będę grał, bo się zamotam z kilkoma na raz. dość gadania, zobaczycie &quot;w praniu&quot; jak to wygląda.
no to zaczynamy...
budżet: powiedzmy 200 000 zł
Zakład nr 1:
Juan Martin Del Potro - Nikolay Davydenko
Typ: 2
Kurs: 3,60
Stawka: 50 zł
No i widzicie, gdybym to grał na serio, na pewno wybrałbym jakiś handicap i dał większą stawkę, ale co tam. Tutaj chcę &quot;zarobić&quot; możliwie jak najwięcej.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zakład nr 1:
Juan Martin Del Potro - Nikolay Davydenko
Typ: 2
Kurs: 3,60
Stawka: 50 zł
Wynik: 6-7 6-4 krecz Davydenko = zwrot
Zakład nr 2:
Ivan Ljubicic - Janko Tipsarevic
Typ: 1
Kurs: 3,40
Stawka: 50 zł
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
no tak powodzenia we wpłacie do buka stu tysięcy złotych, potem granie za 50, 100 czy 200 zł a po drodze inflacja zje ewentualne zyski. Od czasu do czasu wejście na wysoki etap progresji i trzesięnie w majty żeby nie wtopić.
A potem wypłata do konto do banku i wezwanie do urzędu skarbowego.
Temat jak dla mnie bez sensu ???? może od razu milion dolarów kapitału i wykazanie się jakim to jest się super typerem trafiając za 5 razem typ po kursie 2.2
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nikt ci nie każe wpłacać od razu 100k do buka. Dopiero przed każdym zakładem można dopiero przelać hajs do buka ;)
Zakład nr 2:
Ivan Ljubicic - Janko Tipsarevic
Typ: 1
Kurs: 3,40
Stawka: 50 zł
⛔
David Ferrer - Nicolas Almagro
Typ: 2
Kurs: 4,20
Stawka: 50 zł
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Powiesz mi jaki sens jak grać &quot;na pokaz&quot; inaczej niż gdyby grało się za prawdziwe pieniądze? W ten sposób jedyne co udowadniasz to to, że się po prostu bawisz a nie masz na celu demonstracji systemu. Skoro grałbyś rozważniej to może graj a nie lecisz z jakimiś niespodziankami uprzedzając jednocześnie, że za prawdziwą stawkę byś tego nie ruszył.
:zoltakartka: To ode mnie bo to niby temat miał czytelnikom coś pokazać a jedyne co możesz pokazać to to, czy masz czy nie masz farta. Polecam wiec progresję na totolotka
Pozdrawiam
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Najpierw chcę sprawdzić to na suchych typach - jak będzie działać, to mam nadzieję grać tak kiedyś za prawdziwe pieniądze. Dajcie mi jeszcze chwilę. O komentarze będę prosił później.
Zakład nr 3:
Novak Djokovic - Cedrik-Marcel Stebe
Typ: over 16,5 gemów
Kurs: 2
Stawka: 200 zł
Wynik: ✅ 6-4 6-2
Zakład nr 4:
Łukasz Kubot - Daniel Garza
Typ: 2 +5,5
Kurs: 2,37
Stawka: 100 zł
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zakład nr 5:
Novak Djokovic - Andy Murray
Typ: 2
Kurs: 3,50
Stawka: 200 zł
✅ 2-6 5-7

Statystyki po 5 zakładach (8 dniach gry):
Stan początkowy: 200 000 zł
Stan obecny: 200 500 zł
Zysk: ✅ 500 zł

Teraz będę od nowa liczył zakłady i po każdym trafionym typie znowu od 1 zacznę, będzie przejrzyściej.
Zakład nr 1:
John Isner - Bernard Tomic
Typ: tiebreak w pierwszym secie
Kurs: 3
Stawka: 100 zł
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zakład nr 2:
Andy Murray - Roger Federer
Typ: 2 (-2,5)
Kurs: 2,32
Stawka: 200 zł
✅ 5-7 4-6
Stan konta: 200 664 zł
Zysk: ✅ 664 zł

Zakład nr 1:
David Ferrer - Fernando Verdasco
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 1,94
Stawka: 50 zł
 
K 0

koniki

Użytkownik
Dobrze ze nie zniecheciłes sie poprzednimi wypowiedziami. Rob dalej swoje, bede sie przygladal jak ci idzie
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Tylko pytanie po co się bawić za 200tyś w progresje, jak z takiej sumy można cisnąć niezły zysk z sure betów
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zakład nr 2:
Su-Wei Hsieh - Petra Martic
Typ: 2
Kurs: 2,50
Stawka: 100 zł
krecz=zwrot
Stan konta: 200 614 zł
Zysk: ✅ 614 zł
Gram tylko tenis i chodzi też o zajawkę na ten sport, większa satysfakcja jak coś wchodzi, a w surebetach raczej musisz śledzić więcej sportów, a co za tym idzie - poświęcać więcej czasu i trzeba bardzo uważać. Ten sposób także uważam za nudniejszy.
Mądralińscy, kurde, a przynajmniej 90% forum jest w plecy. Najlepiej żeby nikt mi się tu nie wtrącał. Już mówiłem, że za parę miesięcy poproszę o opinie dopiero.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Są strony do subów więc co tu śledzić.A jak pewny zysk jest dla Ciebie nudny to ok, ale wydawanie tego pewnego zysku jest za to fajne.
Jak Ci temat nie wyjdzie to założysz kolejny z kapitałem powiedzmy 1mln .
Taka gra z takim kapitałem jest bez sensu.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Są strony do subów więc co tu śledzić.A jak pewny zysk jest dla Ciebie nudny to ok, ale wydawanie tego pewnego zysku jest za to fajne.
Jak Ci temat nie wyjdzie to założysz kolejny z kapitałem powiedzmy 1mln .
Taka gra z takim kapitałem jest bez sensu.
wszystko zależy od czasu jaki chce sie poświęcić
zapewne szukanie surebetów i ciągłe kombinowanie z różnymi rzeczami t.j. np. limitami z czasem stanie sie nużące
a taka progresja, to dwie, trzy godziny dziennie wystarczy posiedzieć
oczywiście progresja to zło, ktore jest bardzo trudne do okiełznania, aczkolwiek jest to chyba najmniej czasochłonny sposób
 
Do góry Bottom