>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja na under 2.5

P 16

pantomek

Użytkownik
osobom zainteresowanym mogę udzielić paru istotnych rad,niczego nie oczekuje w zamian oferuje jedynie swoja wiedze i doświadczenie.
Ja jestem głodny każdej sensownej wiedzy i wymiany doświadczeń, więc z chęcią*skorzystam. Możesz napisać w tym wątku, możesz też założyć oddzielny, gdzie zbierzesz i opiszesz to czego się nauczyłeś.
Bo na pewno nie będę jedyną osobą, która z zainteresowaniem przeczyta ciekawy, merytoryczny wpis o progresji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
swiadomy 0

swiadomy

Użytkownik
Na wstępie chciałbym przeprosić za styl i pisownie jaka bedzie zawarta gdyż zdecydowanie wole mowic niż pisać.

Progresja jest dobrym sposobem na dorobienie sobie trosze grosza ale trzeba mieć dobre podejście do niej. tak naprawdę jest to tylko NARZĘDZIE ktore ma nam pomóc w zarobieniu grosza. Na pewno nie jest rozwiązaniem wszystkich problemow. No i jak to w życiu ktoś posługuje się tym NARZĘDZIEM lepiej a ktoś gorzej, ale kto wykorzysta je najlepiej??? Tylko ta osoba która ma nieszblonowe podejście do życia, osoba z otwartym umysłem, dlaczego??? Ponieważ w definicji progresji już na wstępie mówi nam jak mamy grac, za ile,kiedy itp. Zostajemy zamknięci w ramy i tak naprawdę to progresja zaczyna rządzić nami i mowi na co mamy robic, a to już jest pikowanie w dół i katastrofa. Chodzi o to żeby sytuacje odwrócić,ta ja mam być szefem. Pomyślcie chwile czy faktycznie nie jesteście niewolnikami progresji jak modlicie sie o to aby w kolejnym meczy druzyna zremisowała, strzeliła wiecej lub mniej...sami do takich sytuacji doprowadzacie.
Tomku jeśli chodzi o twoje progresje to dobrze zaczynasz i trochę gorzej kończysz. Zacząłeś z 25 druzynami z tym sie zgadzam ja bym poszedł dalej i obstawił 50 dlaczego nie skoro 25 przyniosło zysk? Wiekszka ilość meczy automatycznie zwieksza prawdopodobieństwo naszych zwycięstw a co za tym idzie szybszy zysk, ale też zmienia rzecz równie bardzo istotną, a mianowicie DOBÓR DRUZYN. Inaczej wybiera sie 50 drużyn do progresji niż 5,ale o tym innym razem.
Jak sam zauważyłeś w &quot;remisach&quot; miałeś w pewnym momencie wkład 1tys i 7 na koncie, dlaczego cała progresja nie została zamknieta w tym momencie? Doprowadziłes do sytuacji gdzie mogłes wszystko stracic, mogła sie pojawić tak zwana &quot;czarna seria&quot;. Ja nie widze osobiście sensu gry do 8, 11 czy jeszcze wyższego poziomu bo to własnie jest samobójstwo. Dlaczego nie zamknąć progresji kiedy mamy zysk, i zacząć od nowa nawet tymi samymi drużynami??? Niektórzy powiedzą ze graja do 4 czy 6 poziomu i się nie opłaca, jasne jak się gra 5 czy 7 drużyn to się nie opłaca.
Trzeba patrzeć naprawde szeroko poza ramy ale jest to tylko jeden mały element w całej układance ktora sie nazywa ZYSK.
Dużo tego jest, mógłbym tak pisać i pisać.
Panowie konkretne pytania i będą konkretne odpowiedzi.
pozdrawiam
 
S 0

slovak22

Użytkownik
Witam,
to może kolego opowiedz jak Ty grasz? Wnioskuje, że masz wiele drużyn, które generują mniejsze zyski ale w rozliczeniu końcowym wychodzisz ze spokojem na plus?
Moje pytanie jest takie: jak grać mając świadomość że seria 8-10 meczy się trafi? Na którym progu rezygnować żeby dalej stawianie i odrobienie było opłacalne?
nawet stawianie stricte drużyn remisowych które maja ponad 30% remisów w trzech ostatnich sezonach i najdłuższa seria bez remisu 6... niesie za sobą ryzyko długiej serii.

Czy po prostu w kalkulować taka stratę w grę przy np. 20-30 drużynach???
Znalazłem stronę gdzie są wszystkie statystyki i wyselekcjonowanie drużyn remisowych nie jest takie trudne, jedynym problemem pozostaje sposób na sytuacje gdy drużyna nie remisuje w założonym przez nas czasie...
Jak takie ryzyko minimalizować..???
Dzięki za odp. i pozdrawiam.
 
D 0

dokerman11

Użytkownik
progresja
Witaj &quot;świadomy&quot;.
Napisałeś,że można zadawać ci pytania, a więc mam kilka
1.Co to znaczy &quot;mieć dobre podejście do progresji&quot;?
2.Co znaczy &quot;nieszablonowe podejście do życia&quot; w kontekście progresji?
3.Co znaczy że&quot;inaczej wybiera się 5 drużyn do progresji a inaczej 50&quot;? Czy chodzi o to,że przy 50 drużynach nie musimy przestrzegać tak ściśle pewnych stałych norm,warunków,które są niezbędne w progresji?
Bardzo proszę o odpowiedż;)
 
K 2

koziu

Użytkownik
A ja mam pytanie do autora: Jak idzie progresja na undery, ostatnio cisza? Sam raczej je omijam z wiadomo jakiego powodu.
Osobiście od kilku lat gram tylko na remisy, milionów z tego nie mam, ale nie narzekam. Na początku swojej przygody przejechałem się na stawkowaniu klasycznym x2, więc teraz stosuje raczej malejący zysk z akceptacją kosztów nietrafionych serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

dokerman11

Użytkownik
koziu
Ja gram na remisy ale tylko do 4 poziomu,a potem tylko na zwrot stawki.
Możesz napisać coś więcej o twoim sposobie?
 
S 0

slovak22

Użytkownik
A ja mam pytanie do autora: Jak idzie progresja na undery, ostatnio cisza? Sam raczej je omijam z wiadomo jakiego powodu.
Osobiście od kilku lat gram tylko na remisy, milionów z tego nie mam, ale nie narzekam. Na początku swojej przygody przejechałem się na stawkowaniu klasycznym x2, więc teraz stosuje raczej malejący zysk z akceptacją kosztów nietrafionych serii.
Witam,
kolego to ja tez mam kilka pytań. Jak wybierasz drużyny to czekasz aż seria bez remisu będzie wynosic kilka meczy i dopiero stawiasz czy ciągiem na jedna drużynę?I na jakim poziomie rezygnujesz akceptując koszty?
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Zostałem wywołany do tablicy, więc piszę ????
Tak, prowadzę tę progresję cały czas. Jest dużo bezpieczniejsza niż remisowa, aczkolwiek raz już byłem na krawędzi ????
Statystyki dotychczas
- czas trwania: ~ 3 miesiące
- stan konta na początku: 1000zł
- stan po 3 miesiącach: 1610zł + ok. 50zł w trwających progresjach
- stawkowanie: od 3j, potem trochę od 5j, a teraz od 10j, z potrajaniem co poziom, na 5 poziomie gra na odzyskanie wkładu.
- drużyny ciągle te same
- liczba zakładów: 105
- zakończonych progresji: 49
- poziomy zakończeń:
-- poziom 1 - 23 progresji (47%)
-- poziom 2 - 11 progresji (22%)
-- poziom 3 - 10 progresji (20%)
-- poziom 4 - 3 progresji (6%)
-- poziom 5 - 2 progresje (4%)
-- dłużych serii bez under 2,5 brak
Zyski w tygodniach:
18/11/2013 = 1.95
25/11/2013 = 6.15
02/12/2013 = 56.05
09/12/2013 = 44.04
16/12/2013 = 14.31
23/12/2013 = 100.65
30/12/2013 = 19.00
06/01/2014 = 67.30
13/01/2014 = 11.45
20/01/2014 = 13.75
27/01/2014 = 164.65
03/02/2014 = 24.15 (tutaj kończyłem progresję na 5 poziomie, grając tylko na odzyskanie kapitału)
Moje wrażenia:
Emerytury z tego nie będzie ???? , chyba lepszy sposób to granie progresją na remisy na mniejszą skalę niż w moim poprzednim podejściu opisywanym w innym wątku. Dodatkowo chyba dodałbym dołączanie do drużyny dopiero jak nie remisuje N meczy, powiedzmy 5 czy 7, żeby powiększyć sobie bufor bezpieczeństwa.
Główny problem under2,5 to niskie kursy, od 1,6 do 2,1. Bardzo rzadko wyższe, co niestety niejako wymusza potrajanie stawki.
Plany:
Póki co chcę dociągnąć do podwojenia kapitału i zobaczymy co z tego wyjdzie. Wtedy pomyślę co dalej, czy zwiększać stawkę początkową, czy też liczbę drużyn, a może po prostu wrócę do remisów. Zobaczymy ????
 
S 0

slovak22

Użytkownik
Generalnie teoria nie jest mi obca, gorzej się ma z praktyką... ja robię bardzo podobnie jednak jedna nietrafiona seria zabija 10 trafionych jak nie więcej. Korzystam ze strony eprogresja.pl i w statystykach widać serię bez remisu np. w lidze francuskiej włoskiej że serie powyżej 7-8 stanowią około 10-15%. Większość remisów pada na 3-4 progu. Moje pytanie jest następujące. Jak wykorzystać te krótkie serie??? Może razem wymyślimy jakiś myk...poniżej przykład z II Francji.
1 do 4 progu 75% 5 do 12 progu 15% i około 10 % seria bez remisu trwa... Możesz masz jakiś pomysł ???? I jeszcze ostatnie pytanie ile meczy równocześnie stawiasz i jak stawkujesz? wiem ze wszystko zależy od kapitału ale pytam o Twój przykład. Dzięki z góry.
 
S 0

slovak22

Użytkownik
Panie Tomku,
to jeszcze pytanie, co robisz gdyby na 5 progu ponownie Under nie wszedł? Kalkulujesz strate czy grasz dalej?
I później odgrywasz się w jakiś sposób np rozbijając kapitał na kolejne mecze?
 
P 16

pantomek

Użytkownik
@Slovak22
Jeśli chodzi o progresję*under 2.5 to stawkuję x3, początkowo to było 3zl-9zl-27zl itd, a teraz zaczynam od 10zl i też potrajam.
Stawkę potrajam do poziomu piątego (dla stawkowania od 3zł), a potem gram już na odzyskanie kapitału. Dla stawkowania od 10zł na odzyskanie kapitału zaczynam grać już od piątego poziomu (jeden poziom wcześniej).
A co bym zrobił gdyby na lvl5 nie wszedł under? Hmm.... nie wiem ???? Pewnie bym się pogodził ze stratą, bo nie ryzykowałbym 70% pozostałego kapitału na jeden mecz chyba... ale to teoretyczne rozważania w tej chwili, bo nie musiałem, tfu tfu! stawać przed takim dylematem.
 
S 0

slovak22

Użytkownik
@Slovak22
Jeśli chodzi o progresję*under 2.5 to stawkuję x3, początkowo to było 3zl-9zl-27zl itd, a teraz zaczynam od 10zl i też potrajam.
Stawkę potrajam do poziomu piątego (dla stawkowania od 3zł), a potem gram już na odzyskanie kapitału. Dla stawkowania od 10zł na odzyskanie kapitału zaczynam grać już od piątego poziomu (jeden poziom wcześniej).
A co bym zrobił gdyby na lvl5 nie wszedł under? Hmm.... nie wiem ???? Pewnie bym się pogodził ze stratą, bo nie ryzykowałbym 70% pozostałego kapitału na jeden mecz chyba... ale to teoretyczne rozważania w tej chwili, bo nie musiałem, tfu tfu! stawać przed takim dylematem.
Mam jeszcze pytanie, ponieważ nie wiem czy dobrze rozumiem odzyskiwania. Czyli np. 10+30+90+270 co daje sumę 400 i dla kursu np. 2 grasz za 300 zł na odzyskanie kapitału.
dzięki za wyrozumiałość ????
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Trochę inaczej ????
W dotychczasowych czterech poziomach włożyłeś 10+30+90+270 = 400
Na piątym poziomie chcesz włożyć tyle, żeby odzyskać wkład, czyli
stawka_na_poziomie_5 * kurs = kwota_dotychczas_włożona + stawka_na_poziomie_5
i po kolei przekształcamy równanie:
stawka_na_poziomie_5 * kurs - stawka_na_poziomie_5 = kwota_dotychczas_włożona
stawka_na_poziomie_5 * (kurs - 1) = kwota_dotychczas_włożona
co daje nam końcowy wzór:
stawka_na_poziomie_5 = kwota_dotychczas_włożona / (kurs - 1)
czyli dla kwoty_włożonej= 400 i kursu 2.0 masz:
stawka_na_poziomie_5 = 400 / (2-1)
stawka_na_poziomie_5 = 400 / 1
stawka_na_poziomie_5 = 400
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Bardziej się obawiam co zrobisz jak piaty poziom nie wejdzie, a prędzej czy później takie coś nastąpi.
Masz coś na swoje usprawiedliwienie ? ????
 
S 0

slovak22

Użytkownik
Trochę inaczej ????
W dotychczasowych czterech poziomach włożyłeś 10+30+90+270 = 400
Na piątym poziomie chcesz włożyć tyle, żeby odzyskać wkład, czyli
stawka_na_poziomie_5 * kurs = kwota_dotychczas_włożona + stawka_na_poziomie_5
i po kolei przekształcamy równanie:
stawka_na_poziomie_5 * kurs - stawka_na_poziomie_5 = kwota_dotychczas_włożona
stawka_na_poziomie_5 * (kurs - 1) = kwota_dotychczas_włożona
co daje nam końcowy wzór:
stawka_na_poziomie_5 = kwota_dotychczas_włożona / (kurs - 1)
czyli dla kwoty_włożonej= 400 i kursu 2.0 masz:
stawka_na_poziomie_5 = 400 / (2-1)
stawka_na_poziomie_5 = 400 / 1
stawka_na_poziomie_5 = 400
Dzięki za wyjaśnienie ???? teraz wszystko jasne. Przeglądałem kilka lig europejskich i zauważyłem że trafiają sie serie dłuższe i &quot;odpukać&quot; gdyby sie trafiła taka czarna seria to niweluje 3 miesięczny zysk &gt;wysiłek&lt;.
Super jest jak wszystko wchodzi po myśli prędzej czy później tylko jak sie bronić przed niepożądanymi zdarzeniami. Pan Świadomy miał uchylić rąbka tajemnicy ale niestety zniknął jak jak kasa po czarnej serii... ????
Może warto pomyslec jak wykorzystać fakt, że 80% remisów pada w pierwsze 5-6 progach&lt;seriach&gt;...
 
S 0

slovak22

Użytkownik
Możesz rozwinąć swoje pytanie? ????
Jako że poprzednik nie chce powiedzieć co miał na myśli to ja go wyręczę ???? Domyślam się że jemu również chodziło o to pytanie. Co zrobisz gdy odpukać poziom 5 na odzyskanie poszedł nie po Twojej myśli (czego oczywiście nie życzę). Jaki będzie następny Twój ruch??? Masz jakieś rozwiązanie na taki rozwój sytuacji?
 
P 16

pantomek

Użytkownik
@slovak22
Nie wiem ???? To będzie zależało od tego jaki będę miał stan konta, czy będę chciał powoli kończyć system czy nie. I tak gram za procent kwoty, którą wygrałem grając progresję na remisy, więc potencjalnie strata nie zaboli tak bardzo.
Pewnie powinienem napisać, że twardo kończę progresję, ale stety/niestety będę się nad tym zastanawiał, jeśli taka sytuacja się pojawi.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Zakończenie
Na początku kwietnia udało mi się zakończyć ten system osiągając założony 100% zysk (wkład 1000, stan konta: 2110). Przez większość czasu było bardzo spokojniei bez dużego ryzyka, aż do ostatniego tygodnia, gdy Swansea miało mecz under 2.5 dopiero na piątym poziomie i grałem za praktycznie 90% kapitału z konta.
Moje przemyślenia:
+ podejście bezpieczniejsze niż progresja na remisy
- niskie kursy powodują szybki wzrost stawek, bo trzeba mnożyć razy trzy.
- nawet przy wysokich stawkach zarabiamy ułamek tego co ryzykujemy
- przegrana progresja na 5-6 poziomie zjada zyski z kilkumiesięcznej gry
- ciągle trzeba dużego kapitału i niestety wkładamy dużo (możemy stracić dużo), a zyski z pojedynczych progresji są niskie, nawet na wysokich poziomach.
Moja rekomendacja:
Uważam, że granie na remisy jest lepsze (oczywiście przy dobrych drużynach), bo ryzyko jest porównywalne, ale gdy mecze wchodzą to zyski są większe i ewentualną czarną serię łatwiej odrobić.
Sam wracam do jakiejś formy gry na remisy, ale jeszcze nie wiem na pewno jak do tego podejdę.
 
Do góry Bottom