>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na zakłady finansowe

tremen 10

tremen

Użytkownik
ja mam pytanie czy ktoś grał progresją na zakłady finansowe jakie np oferuje bet365 ? Bo uważam że stawianie progresją 1,2,4,8... można coś osiągnąć . Polegała by na tym że wchodzimy na 5min poziom końcowy np. usd/jpy i stawiamy na przeciwny znak różnicy ostatnich 5 min dopóki nie wygramy. Przedstawię to prościej:
usd/jpy
15.40 - sp. 83.239
15.45 - sp. 83.324 - ✅ czyli stawiamy 1j na ⛔
15.50 - sp. 83.292 - ⛔ wygrywamy itd
zawsze stawiamy na stan początkowy
z góry dzięki
niech się darzy;)
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
salvinoru23 ja pytałem czy ktoś gra lub grał i że można tak jak ktoś gra, wejdź na bet365 i tam jest to, a kurs zależy od tego jaki jesteś szybki i nie mam narazie symulacji ale jak będe miał to umieszcze
niech się darzy:wink:
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Siedzę trochę w forexie i radzę Ci tego nie próbować za większe stawki bo nie da się tym na dłuższą metę wyjść na plus. Być może raz czy drugi się uda ale nie usystematyzujesz tego...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Wypowiem się nieco bo się tym trochę interesuję.
Na innym pewnym forum jeden z userów zdecydował się zagrać trochę inaczej niż Ty i wyszedł na ✅ . Inny zaś grał całkowicie w inny sposób i potrafił z 5% budżetu wyrobić 400%. Wymaga to już oczywiście znajomości pewnych zachowań na rynkach (np. czy częściej są tendencje spadkowe czy rosnące) no i przewidywania a przede wszystkim potrzeba sporo szczęścia. Wiedza w tym wypadku odnosi się do tego jaki sposób gry przyjmiesz w zależności od tego gdzie stawiasz a nie to w jaki sposób będziesz stawkował i grał progresją bo to rzeczywiście po prostu nie ma sensu.
Konkretnie , czytałem gdzieś, jak pewnien user forum zawarł 513 zakładów że średnią stawką 71zł. Udało mu się dobić do granicy 3.900 zł w przeciągu miesiąca.
Grał on na rynku 5-minutowym . Wklejał bardzo często wykresy , na podstawie których można było wiele wywnioskować. Ogólnie jeśli w tym nie siedzisz i nie jesteś przygotowany to nie polecam gry w dłuższym okresie bo to żadnego zysku raczej nie przyniesie.
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
Ja próbowałem troche grać tym sposobem co wcześniej napisałem, grałem przez 3h tym sposobem co wcześniej wspomniałem i z 19 zł wyszło mi 51 zł grając na 5 min poziom końcowy. Później grałem różnymi sposobami na to ale przerypałem te 51 zł. Ale ciężko mi powiedzieć jak to jest na dłuższą mete, więc nie wiem czy to jest dobry system .
I szukałem w internecie o tym ale jest mało o tym, a tym bardziej bieżąca konsultacja co obstawiać na przykład na rynkach godzinnych czy dniowych.
I jakbyś mógł Piotrek_ podać jakieś fora o tym byłbym wdzięczny
niech się darzy;)
 
Do góry Bottom