>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na zakłady losowe

B 0

beaker

Użytkownik
Ktoś się nie orientuje, czy mogę w totomixie, postawić na jedną liczbę na jednym kuponie? Chodzi oczywiście o duzego lotka. Stawiając 6 kuponow, na kazdym kuponie po jednej liczbie, wystarczy aby zaledwie 1 kupon wszedl, i nie będziemy stratni. Kursy na liczbę wynoszą 7.0
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Ktoś się nie orientuje, czy mogę w totomixie, postawić na jedną liczbę na jednym kuponie? Chodzi oczywiście o duzego lotka. Stawiając 6 kuponow, na kazdym kuponie po jednej liczbie, wystarczy aby zaledwie 1 kupon wszedl, i nie będziemy stratni. Kursy na liczbę wynoszą 7.0
Z tego co wiem to mozna ????
 
P 1

premi

Użytkownik
Ktoś się nie orientuje, czy mogę w totomixie, postawić na jedną liczbę na jednym kuponie? Chodzi oczywiście o duzego lotka. Stawiając 6 kuponow, na kazdym kuponie po jednej liczbie, wystarczy aby zaledwie 1 kupon wszedl, i nie będziemy stratni. Kursy na liczbę wynoszą 7.0
Ładnie to wygląda na &quot;sucho&quot; ale rzeczywistość może się okazać okrutna... podobnie jak ghs odeadzam
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
Czyli łatwo policzyć np zakład 10zł na liczbe czli 49 x 10zł = 490zł
i potem 60 X 7 =420zł czyli 70zł w plecy obstawiając wszystkie ale mysle jakby obstawic połowe lub jedną czwartą to przy odrobinie szczescia mozna byc na plus
 
A 0

aspir

Użytkownik
Zakłady na zdarzenia losowe nie różnią się niczym od grania np. w ruletkę (ze względu na marżę buków), zatem wszelkie progresje na nie bedą miały te same skutki, ale jeśli ktoś chce powalczyć z matematyką jak z wiatrakami ;) to mogę polecić bet365 -&gt; lotto -&gt; 49s. Można powiedzieć, że to brytyjski odpowiednik naszego dużego lotka ale losowania są 2 razy dziennie przez 7 dni w tygodniu. Jeśli założycie w bet365 konto w funtach, a można mieć oddzielne konta na każdą walutę (pogadać z supportem), to przy minimalnej stawce 10 pensów możecie sobie zaczynać progresję od ~50 groszy ;) Dla maniaków statystyki na stronie loterii 49s idzie również znaleźć archiwalne wyniki do 10 lat wstecz. I tak jak mówię, w dłuższej perspektywie to strata czasu i prawie na pewno pieniędzy ???? Chyba, że ktoś ma jakieś prorocze sny o numerach albo zna dobrą wróżkę, wtedy proszę o PW :-D
 
Do góry Bottom