>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja NHL

B 51

bbiskup1

Użytkownik
Witam,
Chciałbym polecić pewien system. Od 3 miesięcy go stosuję. Zaczynałem od 100zł a obecnie mam na koncie 2000zł. Początkowo stawki za 10zł teraz juz za 100zł.
System wygląda tak:
Nie sprawdzam zadnych statystyk, niczego. Każdego dnia, spośród wszystkich meczy NHL wybieram tą drużyne wyjazdową, której kurs (łącznie z dogrywką) jest jak najbliższy 2.0 (gram tylko drużyny na wyjezdzie). Każdego dnia po jednym zakładzie. Puki co jest ok.
Najdłuższa seria wygranych - 6.
Najdłuższa seria przegranych - 4 pod rząd.
Jak przegram, to następny mecz x2.
Zaletami tego systemu jest to, ze można grać codziennie.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Zle napisałem. Chodzi mi o to, ze jeżeli przegram, to następny mecz daję stawkę razy 2 ????
PS. Dla przykładu wczoraj grałem Buffalo a dzisiaj dałem na Washington (kurs łącznie z dogrywką 2,10)
 
brzytwiarz 3

brzytwiarz

Użytkownik
Nigdy nie obstawiałem hokeja. Jaki bukmacher oferuje takie zdarzenie że do wyniku końcowego liczy się także dogrywka? Czyli że zakład staje się dwudrogowy,tak?
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Każdy mecz NHL kończy się wygraną jakiejś drużyny. Jeżeli w regulaminowym czasie jest remis, to jest dogrywka i potem ewentualne karne. Można obstawić 1 x 2 w regulaminowym czasie albo łącznie z dogrywka i rzutami kartnymi 1 2. Ja gram tylko drugą opcje (mam wtedy teoretycznie 50% szans na wygrana)
PS. Proponuje poznać trochę zasady hokeja jeśli wczesniej nie grałes ????
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
znalazłem. Czemu akurat washington ? a wogole on gra u siebie.
Wyjazd:
Columbus Blue Jackets2.00
Florida Panthers2.25
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Bo dla tej drużyny kurs łącznie z dogrywką jest najbardziej zbliżony do 2 staram się grać kursy &gt;=2.0
PS. Dla porównania przejżyj inne drużyny, które grają dzisiaj na wyjezdzie
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
ok ja pisałeś ze grasz tylko druzyny na wyjezdzie i zblizony do 2 - &gt; mi to daje Columbus.
Napisałem ci na PW żebyś dał gg. Pogadamy.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
widziałem goscia który grał swego czasu najwyższe kursy w nhl na tym forum jesli przegrywał to podnosił stawkę też ciekawy sposób i chyba bezpieczniejszy od twojego
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
widziałem goscia który grał swego czasu najwyższe kursy w nhl na tym forum jesli przegrywał to podnosił stawkę też ciekawy sposób i chyba bezpieczniejszy od twojego
NHL jest nieprzewidywalne a drużyny sa bardzo wyrównane..
Narazie mi idzie, wiec gram.
rozumiem ze stawkowanie u ciebie wynosi odpowiednio 10/20/40/80/160
Tak

PS. Washington do przodu ????
Zgodnie z zasadą dzisiaj daję na Los Angeles Kings.
Pozdrawiam
 
P 0

poli_x

Użytkownik
a kolega mógłby wkleić jakieś swoje kuponiki?
sugerujesz Los Angeles Kings wygra? przecież nie jest faworytem spotkania...
nie bardzo rozumiem Twojego sposobu ????
w sumie to nic w nim nie rozumiem ????
czemu najbliżej 2.0 i czemu drużyna musi być na wyjeździe...
spróbuj troszkę bardziej łopatologicznie to wszystko wytłumaczyć bo nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi. Oczywiście jak byś mógł bo pomysł wydaje się być ciekawy
 
L 0

lukmar16

Użytkownik
Mi także się ten pomysł podoba. Ja sądzę że chodzi o to że drużyna na którą stawiamy ma wyrównane szanse na zwycięstwo lub nawet większe tylko to że gra na wyjeździe co sprawia ze kurs na nią jest większy. Jeżeli źle zrozumiałem idee tego pomysłu to proszę mnie poprawić...
 
M 0

milosz01

Użytkownik
@bbiskup1
A kiedy wysyłasz zakłady i w jakiej firmie. Jak dziś w południe patrzyłem na bet365 to na Kings bylo 2.0, a na Canucs 2.05 Teraz jest odwrotnie.
 
P 0

poli_x

Użytkownik
@bbiskup1
A kiedy wysyłasz zakłady i w jakiej firmie. Jak dziś w południe patrzyłem na bet365 to na Kings bylo 2.0, a na Canucs 2.05 Teraz jest odwrotnie.
u mnie kingsy mają 2.10,więc jestem ciekaw wypowiedzi autora tematu ????
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
sugerujesz Los Angeles Kings wygra? przecież nie jest faworytem spotkania... nie bardzo rozumiem Twojego sposobu w sumie to nic w nim nie rozumiem
W NHL gram od chyba 4-5 lat..Co roku to samo. Przeglądałem statystyki, orientowałem się w składach drużyn, duzo siedziałem na forach bukmacherskich, traciłem dużo czasu....i co? Plecy.
Przez te lata okazało się, że NHL jest nieprzewidywalna, nie ma słabych drużyn a każdy może wygrać z każdym. Nawet ostatnia drużyna potrafi wygrać z liderem 6:1..
Postanowiłem moją znajomość co do NHL zamienić na czystą matematyke, zwykły rachunek prawdopodobieństwa...Nie patrze na żadne statystyki, nie mam wybranej swojej drużyny.
Gram opcje łącznie z dogrywką i rzutami karnymi wiec mam zawsze 50% szans na wygraną i w zasadzie wszystko się zgadza bo w miesiącu mam 15-16 wygranych kuponów....czyli 50% .
czemu najbliżej 2.0 i czemu drużyna musi być na wyjeździe...
najbliżej 2.0, bo:
1. progresją najlepiej gra się kursami &gt;=2.0
2. Kursy ustalają jacyś specjalisci z buka. Nie biorą tych kursów &quot;z czapki&quot;, czymś one są spowodowane. Dlatego uważam, że drużyna z kursem najbliższym 2.0 najlepiej nadaje sie do progresji ale ma też całkiem spore szanse na wygranie.
Dlaczego na wyjeżdzie? Bo dużo drużyn wygrywa na wyjeżdzie a dla gospodarzy cieżko znaleźć kurs łącznie z dogrywką i karnymi &gt;=2.0
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
LA Kings przegrali. Na dzisiaj dałem juz Anaheim Ducks (2.10) - stawka x 2.
Co do kuponów, nie chce mi się wyciągać pojedyńczo.
Załączam print screan mojego konta.
Pzdr
 
Do góry Bottom