>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja Nowa

koper 29

koper

Użytkownik
Witam;

Mój system jest bardzo dobry - obstawiam jedno zdarzenie po kursie: 3 - 4. Zaczynam od 100 PLN i za każdą porażką podwajam stawki np.:

1 - 100 PLN - Lech P.-Zagłębie L. - X - 5.50 (Totomix)
2 - 200 PLN - AC Milan-Juventus - X - 3.25 (Totomix)
3 - 300 PLN - Gasquet-Serra - 2 - 2.35 (Totomix)

I tak do momentu aż się wygra!

Będe tu symulował aż do wygranej zobaczymy jaki wkład własny będe musiał założyć. Śledzcie mój temat to zobaczycie że jest wart uwagi. Porażka zamiast smucić cieszy bo więcej się wygra przy następnym zdarzeniu.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Po pierwsze to jaki masz kapitał bo jeśli bo żeby zagrać 8 poziomów potrzebujesz 25 500. Do 7 poziomów potrzebujesz 12 700.
Ten system nie ma szans wypalić na dłuższą metę sam gram progresję ale nie takimi stawkami. To już lepiej podbijaj kurs przy małych kwotach zawsze jakaś szansa na wygraną jest a sporo więcej poziomów uciągniesz.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Mam nadzieję, że uda się do 4, 5 poziomu - co jeśli nie uda się? Zacznę się martwić później. Pogramy zobaczymy. Myślę, że jedną niespodziankę na 5 meczów uda się przewidzieć! Jeśli nie to może będzie problem. Może zaczne stawiać kurs ok. 2-3. zobaczymy na razie trzymam się kursów 3-4.
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
Niestety, progresja w końcu przynosi bankruta, ale próbuj....najważniejsze jest szukanie i doświadczenia. pozdrawiam
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
1. Przy takich kursach prędzej czy później będziesz musiał obstawić duzo większy poziom niż 5 (1600 pln)
2. Grając najniższe dostępne kursy na rynku już na starcie tracisz kilkanaście procent. W bet365 masz teraz na remis 6,75. Kurs rzeczwisty w totomix: (90*5,5)/100 = 4,95
Pozdro i życzę powodzenia w symulacji
 
Y 1

yarvin

Użytkownik
Witam;
Mój system jest bardzo dobry - obstawiam jedno zdarzenie po kursie: 3 - 4. Zaczynam od 100 PLN i za każdą porażką podwajam stawki np.:
- 1 - 100 PLN - Lech P.-Zagłębie L. - X - 5.50 (Totomix)
- 2 - 200 PLN - AC Milan-Juventus - X - 3.25 (Totomix)
- 3 - 300 PLN - Gasquet-Serra - 2 - 2.35 (Totomix)
- 4 - 500 PLN - Rezai-Safarova DW 0:2 - 3.80 (Totomix)

I tak do momentu aż się wygra!
Będe tu symulował aż do wygranej zobaczymy jaki wkład własny będe musiał założyć. Śledzcie mój temat to zobaczycie że jest wart uwagi. Porażka zamiast smucić cieszy bo więcej się wygra przy następnym zdarzeniu.
W pierwszym zdaniu piszesz,że będziesz podwajać stawkę razy 2.Następnie przy podawaniu typów już tego nie robisz.
!.-100zł.ok.
2.-200zł.ok.
3.-powinno być 400zł. (jest 300zł).
4.-powinno być 800zł.(jest 500zł).
Twój system to AKO 3-4 (lub 2-3) nic nowego.Twój budżet to XXXXXXXzł.
NASTĘPNY KAMIKADZE.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Niekonsekwencja dotyczy też zapowiedzianej wysokości kursów ( 3-4 ) a podaną:
Gasquet-Serra - 2 - 2.35
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Mój system jest bardzo dobry - obstawiam jedno zdarzenie po kursie: 3 - 4. Zaczynam od 100 PLN i za każdą porażką podwajam stawki np.:
- 1 - 100 PLN - Lech P.-Zagłębie L. - X - 5.50 (Totomix)
- 2 - 200 PLN - AC Milan-Juventus - X - 3.25 (Totomix)
- 3 - 300 PLN - Gasquet-Serra - 2 - 2.35 (Totomix)
- 4 - 500 PLN - Rezai-Safarova DW 0:2 - 3.80 (Totomix)
Twój system to najkrótsza droga do bankructwa. Zaczynając od 100PLN szybko wskoczysz na kosmiczne stawki. Poza tym Totomix ma strasznie okrojone kursy, do tego jeszcze trzeba odliczyć podatek. Kiepsko liczysz jeżeli 200x2=300.
I tak do momentu aż się wygra!
Podejrzewam więc że dysponujesz ogromnym budżetem.
Mam nadzieję, że uda się do 4, 5 poziomu - co jeśli nie uda się? Zacznę się martwić później. Pogramy zobaczymy. Myślę, że jedną niespodziankę na 5 meczów uda się przewidzieć! Jeśli nie to może będzie problem. Może zaczne stawiać kurs ok. 2-3. zobaczymy na razie trzymam się kursów 3-4.
Jeżeli liczysz że za każdym razem dojdziesz do max 5 poziomu to szybko przekonasz się że to nie takie proste. Prędzej czy później przegrasz bo stwierdzisz że nie będziesz w stanie kontunuować progresji. Jak dla mnie na takie granie powinieneś mieć budżet na 30 poziomów.
Warto obstawiać niespodzianki w tenisie - szczególnie meskim.
Zacznij typować te niespodzianki a zobaczysz że wcale nie tak łatwo trafić wysoki kurs. Nie wydaje mi się aby w tenisie było więcej porażek faworytów niż w innych dyscyplinach.
 
uqi 0

uqi

Użytkownik
Trolle forumowe, dajcie chłopakowi niech się wykaże chociaż a nie już go chcecie zjeść na dzień doby.
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
koper z całym szacunkiem, ale gdybym nie widział ile masz postów tzn. że jesteś w temacie, to pomyślałbym że posta napisał ktoś kto dopiero zaczyna przygodę w bukmacherce. Przynajmniej takie są pierwsze wrażenia.
 
N 7

norek22

Użytkownik
Aby coś można nazywać systemem, trzeba mieć koncept na rozwiązanie powyżej pewnego poziomu. U ciebie jest X poziomów i....system sie nie sprawdza.
Więc może poszukaj alternatywnej nazwy, aby ktoś przypadkiem nie pomylił tego z systemem
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
systemem jest zbiór elementów, powiązanych ze sobą relacjami w taki sposób, że stanowią one całość zdolną do funkcjonowania w określony sposób.
 
Do góry Bottom