>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja oraz inne systemy stosowane w MLB

Status
Zamknięty.
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Spoko, każdy ma swój sposób. Ja jednak uważam, że stawianie 9 jednostek na 3 kroku, po to by wygrać 1 jednostkę jest co najmniej dziwne.
A czemu 1?
Przeciez to jaka stawka zaatakujemy dany etap zalezy tylko i wylacznie od nas i od kursu zdarzenia. Oto chodzi aby byc na plus jak najwiecej przy kolejnych etapach, przyklad?
Wczoraj MIL po kursie 2,25 :]
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Wiesz, też wolę tego unikać. Ale właśnie to jest największa bolączka grania progresji w MLB - zmienne kursy. Można po prostu zagrać za mniej, ale wtedy w razie trafienia jesteśmy na minusie, bądź w najlepszym wypadku na zero. Dlatego trzeba dobrze wybrać drużynę, żeby albo zakończyć progresję bardzo szybko, albo żeby kursy były na tyle wysokie, żeby nie tzreba było jakoś horrendalnie zwiększać stawek w następnych krokach.
Zgadzam się, dlatego zaproponowałem sposób handicapowy, bo tam kursy nie zmieniają się aż tak bardzo i dzięki temu stawkę możemy w razie niepowodzeń mnożyć x2, dlatego uważam, że ta progresja jest bezpieczniejsza.
Dlatego, że tak jak pisał JP zakładamy sobie taki zysk.
Przeciez to jaka stawka zaatakujemy dany etap zalezy tylko i wylacznie od nas i od kursu zdarzenia. Oto chodzi aby byc na plus jak najwiecej przy kolejnych etapach...
To prawda, o to właśnie chodzi, ale z życia wiem, że manipulacje stawką źle się kończą. Nie wiem dlaczego tak bardzo nie chcecie się przekonać do mojego systemu, zagrajcie nim i zobaczycie, że naprawdę przynosi spore zyski ???? .
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Dlatego, że tak jak pisał JP zakładamy sobie taki zysk.
A kto pow, ze ja sotsuje jego system :roll:
To prawda, o to właśnie chodzi, ale z życia wiem, że manipulacje stawką źle się kończą.
Jesli isc stala stawka, to przy 3cim etapie przy kursie 1,5 masz plecy :]
Dlatego trzeba zmienias stawke w zaleznosci od kursu.

Nie wiem dlaczego tak bardzo nie chcecie się przekonać do mojego systemu, zagrajcie nim i zobaczycie, że naprawdę przynosi spore zyski ???? .
Sorry mistrzu, ale nie podowiles nawet swojego kapitalu poczatkowego, wiec co ma mnie przekonac?
BTW wczoraj NYY lanie :mrgreen:
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
A kto pow, ze ja sotsuje jego system :Rolling Eyes:
Gadka wywiązała się na temat sposobu przedstawionego przez JP, tak? Więc bynajmniej ja ciągle odwolując sie do tego wlasnie sposobu pisalem...
Jesli isc stala stawka, to przy 3cim etapie przy kursie 1,5 masz plecy
Dlatego trzeba zmienias stawke w zaleznosci od kursu.
W ogole nie czaje o co Ci chodzi stary... w zyciu nie powiedzialem, zeby stawka była STAŁA, pisałem przecież, że w moim sposobie grasz progresją, czyli np. stawiasz stawki tworzące ciąg geometryczny: 5,10,20,40,80... a ze moj system gwarantuje, ze kurs nie spada ponizej 2.00 to po co manipulowac dodatkowo stawkami, skoro mozna trzymaci sie sztywnego planu?
Sorry mistrzu, ale nie podowiles nawet swojego kapitalu poczatkowego, wiec co ma mnie przekonac?
Nie podwoilem tylko dlatego, ze zaczynalem od bardzo malych stawek i gralem inne kupony, co wczesniej tez zaznaczylem. Szczerze mowiac to malo mnie obchodzi czy sie przekonales do tego systemu. Koncze dyskusje, bo nie widze sensu.
 
petersen9 0

petersen9

Użytkownik
Nie podwoilem tylko dlatego, ze zaczynalem od bardzo malych stawek i gralem inne kupony, co wczesniej tez zaznaczylem. Szczerze mowiac to malo mnie obchodzi czy sie przekonales do tego systemu. Koncze dyskusje, bo nie widze sensu.
Boisz się ujawnić swój zysk? Mnie nie obchodzą stawki jakimi grasz, mnie interesuje jaki zysk w % uzyskujesz na tym systemie, to chyba jest do policzenia :roll: Przyjmij, że stawka początkowa wynosiła zawsze 1j i na tej podstawie oblicz jaki zysk wypracowałeś grając twoim sposobem

Dlaczego nie ma sensu. Nie ma sesnu, bo ktoś podał w wątpliwość twój system. No przepraszam, ale nie podałeś żadnych szczegółów ani zysków, ani poziomów na które wchodziłeś.
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ja będę grał podobnym systemem co Simmin mniej więcej za miesiąc czekam tylko na osiemnastkę i zakładam konto na MB wpłacam około 200zł i z promocji podwójnego depozytu o ile będzie dostanę 80-100zł czyli będę miał na grę około 300zł... narazie testuję mój system ale na początku października zacznę nim grać i będę podawać moje typy itp

Simmin ma rację zamiast grać na zwycięstwo jakiejś drużyny lepiej grać na zwycięstwo tej drużyny handicapem... kurs nam skacze zazwyczaj od 0,6zł do 1zł... a małe szanse by drużyna wygrała jednym runem bo tak dużo takich meczy się nie zdarza...

pzdr
 
S 0

schweps

Użytkownik
raczej ciezko porownywac PO do zasadniczego sezony fakt wszedzie graja i chca wygrac ale tam juz nie ma gry o pietruszke sam gram zazwyczaj przewaznie z hampem i musze przyznac ze jak wchodzi zwyciestwo to statystycznie trafia mi sie 7do3 (tzn na 10 hampow tylko w 3przypadkach typowana druzyna przezemnie wygrywa tylko 1pkt wiec i tak jest to oplacalne)
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Boisz się ujawnić swój zysk? Mnie nie obchodzą stawki jakimi grasz, mnie interesuje jaki zysk w % uzyskujesz na tym systemie, to chyba jest do policzenia Rolling Eyes Przyjmij, że stawka początkowa wynosiła zawsze 1j i na tej podstawie oblicz jaki zysk wypracowałeś grając twoim sposobem

Dlaczego nie ma sensu. Nie ma sesnu, bo ktoś podał w wątpliwość twój system. No przepraszam, ale nie podałeś żadnych szczegółów ani zysków, ani poziomów na które wchodziłeś.
Nie boję się ujawnić zysku i gdybyś czytał mnie od początku widziałbyś, że już dawno to zrobiłem. Przeczytaj co pisałem od początku w tym temacie, a na pewno znajdziesz tam zysk itd.

A czy ktoś podał w wątpliwość (swoją drogą pierwszy raz widzę, żeby ktoś poprawnie napisał ten zwrot &quot;podać w wątpliwość&quot; ???? )... czy nie, to nie bardzo mnie interesuje. Także zapraszam do lektury moich postów w tym temacie, znajdziesz tam &quot;szczegóły i zyski&quot;... szacowane oczywiście, bo niestety tak jak pisałem już wcześniej grałem też inne kupony od supertyperów tego forum (kanciarzy swoją drogą) i nie wychodziło mi to na dobre.

Do Mavionis&#39;a: Nie radzę Ci zaczynać teraz tego systemu, bo właściwy okres na granie nim powoli się kończy, lepiej pozbieraj kasę i wystartuj od nowego sezonu, a na pewno nie będziesz żałował.
 
H 0

hitman44

Użytkownik
a co myślicie o graniu progresją na Minnesotę, NYM, NYY z handicapem (-1,5) na zwycięstwo :?: - kursy są w granicach 2,0-3,0
Analizując ostatnie 2 sezony tych drużyn, sytuacja kiedy zostałby przekroczony 7 poziom wystąpiła tylko raz - 1st 2006 NYY (przy graniu od 6 poziomu na zwycięstwo bez handicapu) czyli ustalając próg na 7 można by było nieźle na tym wyjśc

co o tym myślicie? warto obstawiać te drużyny?
tylko z NYY trzeba by było się pewnie wstrzymać na kilka tygodni, bo mają kontuzjowanych kilku dobrych pitcherów...
 
W 2

wislak

Forum VIP
a co myślicie o graniu progresją na Minnesotę, NYM, NYY z handicapem (-1,5) na zwycięstwo :?: - kursy są w granicach 2,0-3,0
Analizując ostatnie 2 sezony tych drużyn, sytuacja kiedy zostałby przekroczony 7 poziom wystąpiła tylko raz - 1st 2006 NYY (przy graniu od 6 poziomu na zwycięstwo bez handicapu) czyli ustalając próg na 7 można by było nieźle na tym wyjśc

co o tym myślicie? warto obstawiać te drużyny?
tylko z NYY trzeba by było się pewnie wstrzymać na kilka tygodni, bo mają kontuzjowanych kilku dobrych pitcherów...
dołaczam sie do pytania, glownie na Metsow...
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Ja osobiście bym polecał grać na Win Tampy , kursy prawie zawsze powyżej 2.0 , a wygrana jest pprawie zawsze na trzy mecze.

Minnesota - hmm , jak dla mnie są częste wygrane i serie L jest max. kolo 2 meczy , wiec mozna grac jak kto chce.
Metsi - można , National League jest słaba , druzyny też niewymagające procz LADogers i niekiedy Cardinals. Zawsze jeden faworyt do wygrania dywizji i Ligi.

O NYY sie niewypowiadam
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Ja osobiście bym polecał grać na Win Tampy , kursy prawie zawsze powyżej 2.0 , a wygrana jest pprawie zawsze na trzy mecze.
jak narazie. Przyjdzie słabszy okres i inaczej będziesz spiewał :p

A tak na serio to ja bym uważałam na granie cały czas na W lub L jednej druzyny, kursy tutaj nie sa az tak korzystne by wchodzic na wyzsze poziomy. A jedna dluzsza seria moze pozbawic calkowitego dotychcczasowego zarobku
 
big-suge 0

big-suge

Użytkownik
Powiedzcie mi jedną rzecz, grając progresją na MLB ( ale nie tylko ) na W danej drużyny, wchodzicie np. na 5 poziom ( stawka jest już konkretna ) a tu się okazuję że buk u którego gracie akurat nie wystawia tego meczu do obstawienia. Drużyna wygrywa i cała progresja idzie się ... Co wtedy?
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Powiedzcie mi jedną rzecz, grając progresją na MLB ( ale nie tylko ) na W danej drużyny, wchodzicie np. na 5 poziom ( stawka jest już konkretna ) a tu się okazuję że buk u którego gracie akurat nie wystawia tego meczu do obstawienia. Drużyna wygrywa i cała progresja idzie się ... Co wtedy?
Chyba tylko BAH tak robi , trzeba raczej wybierac dobre druzyny i odpowiednie buki typu Pinnacle , Expekt
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Ja niestety w tym sezonie byłem zmuszony rozpoczać sezon z MLB w BAH. Jednak jedno nie wystawienie meczu, który miałem grać i w ciągu godzinki cała kasa z BaH poszła do Expektu.

A co do problemu to srodki warto miec w 2-3 bukach w razie czego ;)
 
big-suge 0

big-suge

Użytkownik
A co do problemu to srodki warto miec w 2-3 bukach w razie czego ;)
To jest chyba najlepsze rozwiązanie tylko wymaga dosyć dużego wkładu finansowego. W expekcie też nie wystawiają zawsze wszystkich meczy z danego dnia ( przynajmniej jeżeli chodzi o NBA ) wiem to bo się już kilka razy tak przewiozłem na progresji.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Jak masz dobrego buka, kursy zawsze sie pojawia, nie bedzie jakis dziwacznych walkow.

BAH to gowniany buk, z jeszcze bardziej dennymi kursami.
Np wczoraj na Marlins byl kurs 1.9 a ja gralem po 2.07.
Zenada.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom