>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja PLUSY i MINUSY

korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
progresja jest dobra jak sie czlowiek stosuje do okreslonych wczesniej na samym poczatku zalozen a nie kombinuje w czasie gry rozne pierdoly.
osobiscie sam gram stala stawka a przede wszystkim tez progresja na staly zysk a wyglada to tak:
-budzet na gre - 1000 zl
- kurs ako 18 laczony z kilku zakladow dajacych w sumie ten kurs, mozna tez 11 razy z rzedu trafic kurs 1.3 , albo wieksze kursy np 3x3x2 i tez wyjdzie kurs 18
- staly zysk dla mnie wynosi 225 zl, od poczatku listopada jak zaczalem grac wygralem 13 razy co dalo mi zarobic okolo 3 tys zl. a obecnie koncze 14 progresje tylko musze trafic kurs okolo 1.5 dzis i znow zamkne progresje.
-maksymalny poziom na ktorym trafilem to 14 , a mam kapital na 30 poziomow tak jak wyzje napisane ze kapital mam 1000 zl. wszystko co ugram powyzej tej kwoty wyplacam co jakis czas.

no i ogolnie moge stwierdzic ze cierpliwosc+troche szczescia+odpowiednie stawkowanie i trzyamnie sie zasad gry=SUKCES
Zgadzam sie z toba ze konsekwencja w dzialaniu to duzy krok w kierunku sukcesu
Natomiast odnosnie metody okres miesiaca testow to zdecydowanie za malo po roku grania mysle mozesz okreslic czy to jest to ????
 
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
Odświeżam temat z nowymi danymi które przeanalizowałem Stwierdzam że przy określonych warunkach Progresja do 7 poziomów jest z akceptowalnym ryzykiem i dobrą stopą zwrotu ;)
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
W mojej opinii progresja pokazuje nam czy potrafimy sie trzymać wcześniej określonych zasad oraz jest pewną odmianą samodyscypliny ???? łatwo jest wejść zalogować sie na buka kliknąć na Legię, Real Barcę za 30 zł i czekać ???? progresja to wyższa liga stawiania ????
 
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
Można otrzymać historię gry,swego czasu otrzymałem taką z kilku lat gry w bet 365,swoją drogą jestem ciekawy strony kolegi,niestety mam zablokowane WP,ale może uda się to rozwiązać.
Ma już historię minęło 5 lat to mogę się pochwalić . Podkreślę to były moje początki grania progresją od tego czasu moją grę udoskonaliłem;) Dwa za darmo także udostępniam część z moich typów na stronie www MOTTO DNIA DAJ A ŻYCIE ZWRÓCI PODWÓJNIE;)
 
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
Rozumiem że nic więcej nie napiszesz tutaj tylko trzeba dostać się na stronę na której jesteś typerem?
jak jesteś ciekaw napisz w wiadomości prywatnej Żeby była jasność typy są tam udostępniane za darmo;) możesz popatrzeć i sprawdzić
 
L 0

luki7744

Użytkownik
Korposzczurek, nie mogę jeszcze wysyłać priv wiadomości a chciałbym zobaczyć tą stronę do progresji. Mógłbyś wysłać mi jej adres?
DZIĘKUJĘ!!!! ???? ???? ????
 
Do góry Bottom