>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja systemem dla wszystkich??

M 0

matt321

Użytkownik
Witam!
Ostatnio trochę myslałem nad progresją i doszedłem do wniosku,że nie jest ona napewno dla przeciętnego gracza przeznaczającego na granie w miesiącu nie więcej niż 100 zł.Taki mału przykładzik:

1.Poziom progresji
stawka:2 zł. nie weszło
2.Poziom progresji
stawka:4 zł. nie weszło
3.Poziom progresji
stawka:8 zł. nie weszło
4.Poziom progresji
stawka:16 zł. nie weszło
5.Poziom progresji
stawka:32 zł. nie weszło
6.Poziom progresji
stawka:64 zł. nie weszło
7.Poziom progresji
stawka:128 zł. nie weszło
8.Poziom progresji
stawka:256 zł. nie weszło
9.Poziom progresji
stawka:512 zł. nie weszło
10.Poziom progresji
stawka:1024 zł. !!!!!!

A co jeśli bedziemy grali do dziesiątego poziomu i dalej nic??Jesteśmy &quot;w plecy&quot; 2046 zł.!!! A przecietny gracz zatrzyma sie już na szóstym poziomie!!! Czy warto więc tak ryzykować?? A co jeśli chcemy zagrac kilka progresji naraz??

Zapraszam do wypowiadania sie na ten temat. ;-)

Matt321
 
W 2

wislak

Forum VIP
eh wiadomo ze nie ma 100% pewniackiego systemu, ale szanse są duze, jak sie umie typowac i ma czas - porządnie przemysli to raz, dwa czy trzy moze nie wejsc ale za czwartym siądzie...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
I dlatego każdy zawsze patrzy na system, dokładnie go bada i dopiero zaczyna nim grać. Jak dla mnie to (przepraszam jeśli kogoś obrażę) głupia osoba nie przeanalizowałaby systemu dokładnie przed graniem nim. Kiedy gracz, z przykładu, przeznaczający 100zł na miesiąc zapewne nie zagrałby takim oto systemem, a jeśli to na własne ryzyko. Wszystko zalezy od niego czy się odważy. Nikt progresją nikomu nie każe grać. Jak dla mnie sprawa oczywista. System ryzykowny, który wymaga jak juz wiele razy było wspominane sporych nakłądów fianansowych lecz jest dość pewny i wymaga czasu, nie warto spodziewać się szybkich zysków.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Moim zdaniem jeśli ma się budżet, powiedzmy 1000 zł, gra się progresją na podwojenie, przegląda się nasze forum i do tego odrobine myśli, to powinno się z czasem regularnie zarabiać. Aczkolwiek trzymanie się ścisłych reguł progresji jest piekielne nudne i strasznie człowieka korci, żeby coś innaczej sobie postawić. Ale stały zysk jest kuszący. Ja grałem progresją, ale miałem za mały budżet, więc zysk miesięcznie był poprostu śmieszny... Ale jak trochę uzbieram kaski, to myślę, że wystartuję z wielką typieriadą ...
 
marian86 0

marian86

Użytkownik
Progresja nie jest systemem dla wszystkich. Żeby mieć dobre zyski niezbędne są większe fundusze.Trzeba się przygotować na ewentualność gry nawet przez 12-15 poziomów progresji(Chyba że nasze typy są skuteczne). A to wiąże się z kosztami. Jeśli chce się zmniejszyć ilość granych poziomów progresji to rozwiązaniem jest granie ciągiem Fibonacciego. Ilość poziomów zmniejsza się wówczas o około 2. Za to zyski są trochę mniejsze. Jeśli uzbieramy te 4-5 tysięcy PLN to możemy startować.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
12-15 poziomów
No, tutaj bym aż tak nie przeginał, prowadziłem, że jakiś czas symulację progresji i przez dwa miesiące najdłuższy ciąg miał 8 poziomów. A wcale dobrym typerem nie jestem, nadal się &#39;wyrabiam&#39; jako typer. Ale fakt od 1-4k złotych trzeba mieć...
 
C 0

chlystek

Użytkownik
Policzylem, choc nie grywam progresja, nie zachwycila mnie ...

Moje zalozenia:
1. Poziomy: 13
2. Stawka poczatkowa: 2 zł --&gt; stawka na 13 poziomie: 8192 zł; kapital wymagany do obstawiania łącznie na 13 poziomach: 16382 zł
3. Book: naziemny, czyli 8192 zł - 10% dla złodziei --&gt; 13 poziom obstawiamy kwota 7371 zł
4. Kurs na X na 13 poziomie: 2,7
5. Czas oczekiwania na zysk - 7 tyg. (mecze 2x w tygodniu)

Wygrana: 19906 zł - 16382 zł (pieniadze zainwestowane w 13 poziomów)= 3524 zł.

Mnie jakos nie powala i zostaje przy singlach na dyscyplinie na ktorej sie znam ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Policzylem, choc nie grywam progresja, nie zachwycila mnie ...

Moje zalozenia:
1. Poziomy: 13
2. Stawka poczatkowa: 2 zł --&gt; stawka na 13 poziomie: 8192 zł; kapital wymagany do obstawiania łącznie na 13 poziomach: 16382 zł
3. Book: naziemny, czyli 8192 zł - 10% dla złodziei --&gt; 13 poziom obstawiamy kwota 7371 zł
4. Kurs na X na 13 poziomie: 2,7
5. Czas oczekiwania na zysk - 7 tyg. (mecze 2x w tygodniu)

Wygrana: 19906 zł - 16382 zł (pieniadze zainwestowane w 13 poziomów)= 3524 zł.

Mnie jakos nie powala i zostaje przy singlach na dyscyplinie na ktorej sie znam ...
Kurde niewiem, ale ja np jak gram progresje na AKO 2 to nie ma mozliwosci przy sprawnym i w miare dobrym analizowaniu zeby dojsc nawet do 10 poziomu a wy tu mowicie o 13-15 :roll:
 
M 0

matt321

Użytkownik
Policzylem, choc nie grywam progresja, nie zachwycila mnie ...

Moje zalozenia:
1. Poziomy: 13
2. Stawka poczatkowa: 2 zł --&gt; stawka na 13 poziomie: 8192 zł; kapital wymagany do obstawiania łącznie na 13 poziomach: 16382 zł
3. Book: naziemny, czyli 8192 zł - 10% dla złodziei --&gt; 13 poziom obstawiamy kwota 7371 zł
4. Kurs na X na 13 poziomie: 2,7
5. Czas oczekiwania na zysk - 7 tyg. (mecze 2x w tygodniu)

Wygrana: 19906 zł - 16382 zł (pieniadze zainwestowane w 13 poziomów)= 3524 zł.

Mnie jakos nie powala i zostaje przy singlach na dyscyplinie na ktorej sie znam ...
Kurde niewiem, ale ja np jak gram progresje na AKO 2 to nie ma mozliwosci przy sprawnym i w miare dobrym analizowaniu zeby dojsc nawet do 10 poziomu a wy tu mowicie o 13-15 :roll:
A nie sądzisz kolego ze progresja np. na remis druzyny znacznie rózni sie od progresji na AKO 2 zł. :roll: ??
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Różni sie. W progresji na AKO 2 łatwiej wygrać ;) A system ten sam. Oczywiście dochodzą tu mniejsze wygrane lub większe stawki.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Absolutnie żadna progresja nie przyniesie nikomu na dłuższą metę zysków, bo kiedyś ZAWSZE trafi się seria, która spowoduje twoje bankructwo.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Absolutnie żadna progresja nie przyniesie nikomu na dłuższą metę zysków, bo kiedyś ZAWSZE trafi się seria, która spowoduje twoje bankructwo.
każda seria się kiedyś kończy. A jeśli wybierasz dobre zespoły to zyski jest prawie pewien, oczywiście z dużą sumą pieniędzy. Bo jeśli wybierasz jakiś Celtic i chcesz grać progresję przeciwko Celtom w lidze to rzeczywiście można zbankrutować.
 
G 46

ghs

Użytkownik
każda seria się kiedyś kończy.
Jasne. Tylko, że kiedyś jakaś seria się skończy za późno. Wcześniej czy później. Ale jest to nieuchronne.

To czy grasz z Celtikiem, czy przeciwko, będzie miało odzwierciedlenie w kursach. Im wyższe AKO, tym szybciej przyjdzie bankructwo.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Przy progresji X stopniowej na ako 2, doprowadzić się do bankructwa trzeba być wyjątkowym łosiem, albo nad nami musi ciąży fatum godne antycznych tragedii ...
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
To, że ma np. 1-8 stopni ...

Ja mam pytanie, co do dobierania stawek. Powiedzmy, że mam 750 zł do przeznaczenia na progresje na ako: 2,0. Jak byście to rozdzielili na 8 stopniową progresję?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jedna na ok 120 serii takich progresji osiągnie 9 poziom, czyli doprowadzi cię do bankructwa (prawdopodobieństwo trafienia zakładu 2,00 przy marży buka 10% to ok 44%). Policz sobie zysk z jednej serii i pomnóż przez 120, a zobaczysz, że nie warto grać progresji.
 
Do góry Bottom