>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja x2

F 0

fiker

Użytkownik
Panowie wybrałem 6 drużyn do grania progresją. Po jednej z ligi angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej, holenderskiej, niemieckiej i francuskiej. Wszystkie drużyny z najwyzszych lig. Możecie polecić jakieś drużyny z niższych lig gdzie często padają remisy? Bądź może na co sami gracie.
Generalnie dopiero zaczynam i nie miałem czasu na zbyt wiele analiz. Przeanalizowałem 6 drużyn z wymienionych wyżej lig od 2014 r. Wydaje mi się że będzie ok.
Wszystkie podpowiedzi mile widziane.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
CO wg Ciebie miało mnie zainspirować w tym temacie ?
To ze mozesz na remisach poplynac. Czyli trafi sie dluga seria bez trafienia.
Chociaz by to:
Mam przykre doświadczene z drużyną CAEN pierwsza liga francuska.
Otóż zacząłem z nią &#39;współpracować&#39; od 20 kolejki.
ZAWSZE zaczynam od 2zł
Dodam, że drużynę tę wybrałem z premedytacją bo na tamten czas miałą tylko 1 remis i liczyłem na duży zysk. Drużyna ta zremisowała w 29 kolejce, ale...
Pech chciał, że akurat w tym czasie byłem na nartach w Austrii w drodze powrotej do hotelu zepsuł się samochód i kompletnie wyleciało mi z głowy że mam obstawiać.
PRZESTROGA - nie zostawiajcie obstawiania na ostatnią chwilę
20kolejka - 2zł
21 - 4zł
22 - 8zł
....
29 - 1024 i tu miałem wygrać, ale zamuliłem
Dodam, że 1024 to mój limit
Ostatecznie CAEN zremisowało w 35 kolejce - co daje 15 kolejek bez remisu
Udało mi się z tego wykaraskać, ale musiałem grać na 0, czyli żeby zwróciło mi się to co postawiłem. Nie wiem czy sam to wymyśliłem czy gdzieś wyczytałem ale warte zapamiętania
Suma jaką postawiłem na CAEN to 2046 (30 kolejką nie wygrałem)
w 31 kolejce przy kursie 3 musiałem postawić 1000zł
Kasa jaką do tej pory wstawiłem + to co stawiam = możliwa wygrana
(2046+1000) = 1000 * 3
31 kolejka nie przeszła i znowu to samo z kursem 3, trzeba było postawić 1500
(3046 + 1500) = 1500 * 3
32 kolejka do postawienia 2200
skończyło się na całe szczęście przy 35 kolejce gdzie postawić musiałem !!! 7000zł
Ostatecznie wygrałem 21tys, wpakowałem w tą drużynę 21,246zł także 246zł do tyłu.
Prawie osiwiałem, bo wykorzystywałem budżet na wkład własny do nowego mieszkania
Chciałbym, żeby nowi gracze potraktowali to jako przestrogę, żeby nie przesadzić z ryzykiem.
Pozdrawiam
 
F 0

fiker

Użytkownik
No dobra ale on tu stawia 7k, a nie 700.. łącznie 21 więc to dla mnie żaden problem jeżeli chodzi o taki budżet.
 
F 21

fraktal

Użytkownik
No dobra ale on tu stawia 7k, a nie 700.. łącznie 21 więc to dla mnie żaden problem jeżeli chodzi o taki budżet.

Tu nie chodzi o to czy wkładasz w ten system 0,7k, 7k czy 70k. Chodzi o sens grania takim systemem.
Zobacz ile gościu kolejek musiał czekać na przychylność losu.
Inwestujesz w coś szmal, zamrażasz go tak na prawdę, ponieważ musisz czekać tydzień na następną kolejkę. Może to zająć Ci kilka kilkanaście tygodni. Zyski o ile są, są marne, ryzyko ogromne. Myślę, że dużo łatwiej szybciej i bezpieczniej byłoby ustrzelić w tym czasie jakieś AKO 3-4.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Jakoś nie zainspirowały mnie Twoje wypowiedzi ????
Mimo wszystko życzę powodzenia i owocnych kuponów.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Więc leci :
Deportivo 8 ( tutaj powinienem postawić 4 bo ostatnio był zwrot ale to nic, leci za 8)
Chievo 4
Koln 8
Toulouse 4
Twente 4
West Bromwich 4

Postawione 32 do wygrania 107,2 BAH
później przerzucę się na bet365 bo BAH ma strasznie słabe kursy.
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
Jakoś nie zainspirowały mnie Twoje wypowiedzi ????
Mimo wszystko życzę powodzenia i owocnych kuponów.
wydaje mi się że Ty tu nie szukasz rady tylko poklasku dla swojej decyzji i upewnienia się że progresja to super metoda na wielkie wygrane. A tak niestety nie jest... Cóż, tak czy inaczej powodzenia, jak się nie potrafi uczyć na cudzych błędach to trzeba na swoich
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
Więc leci :
Deportivo 8 ( tutaj powinienem postawić 4 bo ostatnio był zwrot ale to nic, leci za 8)
Chievo 4
Koln 8
Toulouse 4
Twente 4
West Bromwich 4

Postawione 32 do wygrania 107,2 BAH
później przerzucę się na bet365 bo BAH ma strasznie słabe kursy.
rozważ pinnacle
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
pomimo mojego negatywnego podejścia do progresji trzymam kciuki. Zapewne Twoją mocną stroną jest odpowiednia selekcja - i tutaj jest szansa powodzenia. GL
 
no.21 70

no.21

Użytkownik
Progresja na remis danej drużyny jest stara jak świat, podobnie jak serie po kilkanaście meczów bez remisu. Prędzej czy później będzie wtopa.
Jak już musisz grać progresję, to polecam zwiększyć AKO i/lub częstotliwość gry. Przy wyższym AKO stawka wolniej rośnie, a im częściej grasz tym szybciej zakończysz serię. Zamiast czekać tygodniami na mecze danej drużyny, możesz w tygodniu zagrać co najmniej kilka progów. A jak nie czujesz się na siłach dobierać wysokie kursy, to możesz pobierać z forum. Większość to śmietnik, ale kilka osób daje radę.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Nie chce mi się bawić w zakładanie 10 kont. Wale na bet365 bo z tego co zaobserwowałem to bardzo często mają najlepsze kursy.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Progresja na remis danej drużyny jest stara jak świat, podobnie jak serie po kilkanaście meczów bez remisu. Prędzej czy później będzie wtopa.
Jak już musisz grać progresję, to polecam zwiększyć AKO i/lub częstotliwość gry. Przy wyższym AKO stawka wolniej rośnie, a im częściej grasz tym szybciej zakończysz serię. Zamiast czekać tygodniami na mecze danej drużyny, możesz w tygodniu zagrać co najmniej kilka progów. A jak nie czujesz się na siłach dobierać wysokie kursy, to możesz pobierać z forum. Większość to śmietnik, ale kilka osób daje radę.
Co rozumiesz przez stwierdzenie wtopa ?
 
F 0

fiker

Użytkownik
pomimo mojego negatywnego podejścia do progresji trzymam kciuki. Zapewne Twoją mocną stroną jest odpowiednia selekcja - i tutaj jest szansa powodzenia. GL
Drużyny które wybrałem to przeanalizowałem dwa seżony do tyłu. Również rozpisałem wszystkie sezony jak faktycznie miałbym grać progresją. Wszystko jak najbardziej w porządku.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Zapewne Twoją mocną stroną jest odpowiednia selekcja - i tutaj jest szansa powodzenia. GL
Nie ma nic bzdurnego jak selekcja przemeczowa.
To, że drużyna X miała w poprzednim sezonie 10 remisów jest lepsza do progresji od tej co miała ich 5 ?
Każdy mecz jest inny i wszystkie sztywne założenia możecie sobie w buty włożyć.
Słowo klucz: ELASTYCZNOŚĆ.
 
Do góry Bottom