>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja z małym ryzykiem

rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Chciałbym zapytac co myślicie o takim graniu progresją:
Typuje mecze na słabszą drużyne, ze wygra lub będzie remis.
np. Valenciennes FC - Olympique Marseille kurs 1x to 1,79.
No i jak to w progresji, jesli nie wejdzie w kolejnej kolejce powiększamy stawkę na tyle ile nas interesuje zysk.
Dlaczego uważam, że takie granie wiąże się z małym ryzykiem?
skoro jestesmy już przy tej lidze francuskiej, od 1932 roku najwyższa seria zwycięstw wynosi 14 (w poprzednim sezonie było 7)

Czekamy na 3-4 zwycięstwa drużyny pod rząd i zaczynamy.
W wyżej wymienionym przykładzie podałem kurs który jest niski, jesli faworyt gra u siebie to kurs dochodzi do 2,5.

Co o tym myślicie proszę o szczere odpowiedzi, jeśli jest do bani to mówić :p
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Do bani ????
Progresja z małym ryzykiem to progresja z maksymalnym poziomem 3-4. Przy tak niskim poziomie strata z powodu nieudanej progresji jest niewielka i dlatego ryzyko jest małe (ryzykujesz niewielkie kwoty).
Pamiętaj: ryzyko liczy sie nie od tego ile można wygrać tylko od tego ile można przegrać:zoltakartka:
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Czekamy na 3-4 zwycięstwa drużyny pod rząd i zaczynamy.
No zaczynamy od 4-5 zwycięstwa i gramy do 14 (długość serii).
Jak uczyła mnie pani w szkole podstawowej 14-4=10
czyli na 11 poziomie masz wygraną, pod warunkiem że dużo wcześniej nie zbankrutujesz.

pozdr
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Rafalp92 &gt;&gt;&gt; podaj proszę źródło , na które się powołujesz odnośnie statystyk ligi francuskiej od 1932 roku , w zakresie długości trwania serii W-D-L .
Pzdr.
edi8
 
P 13

pitman

Użytkownik
Jedyna znana mi progresja z małym ryzykiem to progresja ciągiem Fibonacciego zaczynająca się od złotówki, bo 1000 zł starczy Ci na 14 poziomów ???? tylko to nie przy takich kursach i raczej przy takiej grze wgrywa się psie pieniądze :razz: i oczywiście nie wykluczona możliwość wtopy, chociaż nieporównanie mniejsza niż przy zwykłej progresji :]
 
R 23

rutra

Użytkownik
Nie brałem pod uwagę tych 14 serii, co sie zdarzylo raz na 80 lat, tylko średnia 7-8 maksimum.
Jeśli chodzi o dodatek Przeglądu Sportowego &quot;Skarb Kibica - Liga francuska&quot; to taka seria zdarzyła się 2 razy na 68 sezonów, a skąd wiesz, że nie było innych serii 13, 12, 11, 10 zwycięstw, na pewno były.

&gt;&gt;NAJ, NAJ, NAJ [...]

&gt;&gt;Najwięcej zwycięstw z rzędu
Bordeaux w sezonach 2008/09 i 2009/10 14.

No ale nic próbuj jak cię stać, wejdzie kiedyś raz na 10 i trzeba będzie kilkaset tys. zaryzykować dla oszałamiającej wygranej.
 
K 0

kowalsky

Użytkownik
Kiedy człowiek wchodzi na minę, usłyszeć można charakterystyczny zgrzyt uruchamianego zapalnika. I powstaje pytanie co zrobić teraz - od razu oderwać nogę i pogodzić sie z utratą nogi ? Czy też czekać na przybycie odsieczy ? ...
Progresja ma wiele zasad/reguł - jeśli ktoś się ich trzyma to system ten potrafi przynosic stałe dochody ale to prawda że pecha/czynnika losowego nie można wykluczyć (inaczej przestałby to być hazard) i jedno wejście na minę (drużyna która jak na złość nie remisuje kolejnych meczy) może przyczynić sie nie tylko do utraty nogi ale i życia (no bo opróżnienie budżetu = bankructwo = bukmacherki śmierć dla fana tego &quot;sportu&quot; ;-)
Odpowiednikiem tego charakterystycznego zgrzytu jest 6-8 poziom progresji, po którym można spasować i pogodzić się ze stratą lub poczekać na odsiecz ... w postaci ciągu fibonacciego.
Progresja daje zysk rzędu conajmniej 50 % przy graniu na remisy/ako po kursie conajmniej 3,00. Przejście na Fibonacciego po 6-8 progu klasycznej progresji zmniejsza zysk do 10 - 15 % ale dla wszystkich grających tym systemem chyba nie ważny staje się zysk a ważne staje się by nie stracić włożonej do tej pory kasuni.
Dlatego polecam to wyjście dla tych którzy w sytuacji kryzysowej czuja się na siłach pograć jeszcze kilka poziomów grając nadal na remisy/ako ale z nie tak gwałtownie rosnącą stawką.
Ja jeszcze grając progresją nie musiałem jeszcze korzystać z tego rozwiązania ale niewątpliwie jest to mój survival kit na kryzysowe czasy ????
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Klasyczna progresja x2 przy kursie 3.00 daje zysk netto równy stawce którą zapłacileś za ten zakład, co oznacza sowitą premię dla grającego. Niestety znam mnóstwo przykładów progresji na remis które nie zakończyły sie na 8 poziomie. Znam człowieka który na dokończenie progresji na 9-10-11-12 poziomie wziął duży kredyt z banku, którego nie miał jak spłacić i sprawa zakończyła się w sądzie.
Dlatego jeszcze raz przytaczam moje zdanie:
Progresja z małym ryzykiem to progresja która ma maksymalny poziom 3-4, jeżeli nie wejdzie to na tym poziomie jest kończona.

pozdr
 
rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Dzieki za zainteresownie, rzeczywiscie jak obliczyłem wszystko to szkoda ryzykować takie stawki dla takiego małego zysku.
A co myślicie o takim graniu:
czekamy na dluzsze serie bez remisu
i stawiamy od 2zł na kurs okolo 3 (remis)
maksymalnie 5 poziomów z czego zysk w kazdym poziome wynosi 5zl.
W takim przypadku łączny koszt 5 poziomów to 30zł z groszami.
Więc wychodzi na to, że aby być do przodu trzeba na 1 wtope wygrać 6 razy.
Można pomniejszyc do 5 razy stawiając od początku na tą druzyne przez którą wropilismy , to byłby juz okolo 8-9 poziom wiec nie jest zle.
Jak myslicie 5 skonczonych progresji na 1 wtopioną to realne?
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
stawiamy od 2zł na kurs okolo 3 (remis)
maksymalnie 5 poziomów z czego zysk w kazdym poziome wynosi 5zl.
W takim przypadku łączny koszt 5 poziomów to 30zł z groszami.
Więc wychodzi na to, że aby być do przodu trzeba na 1 wtope wygrać 6 razy.
Przy takiej grze na stały zysk równy 5 zł, koszt 5 poziomów to dokładnie 32,95 zł. Jednak w stosunku do stawkowania x2 tracisz coraz wyższą premie równą stawce na każdym poziomie.
Moim zdaniem można taką progresję na stały zysk grać również przy założeniu stałego zysku 10 zł. Do 3 poziomu stawka jest mniejsza niż 10 zł więc Twoja premia jest większa niż przy stawkowaniu x2.
Ale jeden warunek: jednoczesnie rozgrywana jedna i tylko jedna progresja.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
W przypadku jednoczesnego grania wielu progresji na remis występuje zjawisko przechodzenia środków z wygranych progresji na progresje dalej prowadzone. Oznacza to że prawdziwą wolną kasę dostajesz dopiero po zakończeniu ostatniej progresji (która oczywiście jest na wysokim poziomie, czyli trwa to długo).

Psychologicznie jak masz kilka progresji to czujesz to tak że do tych progresji wkładasz kase, wkładasz, wkładasz coraz więcej i coraz więcej....

Gra na jedną progresje pozwala odzyskać straty i otrzymać wygraną od razu (np. na 1 czy 2 poziomie). Wtedy możesz robić z tą kasą co chcesz, np. możesz iść na piwo lub możesz otworzyć kolejną pojedyńczą progresję.....
 
rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
No niby tak, ale przy wygranej 5-10zl na progresji np. przy 3 poziomach to jest 2-3 tygodnie :p bo jak wiadomo mecze piłkarskie nie grana są co dzien ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Myślę że najskuteczniejszym lekarstwem z wiary w progresje jest przetestowanie jej nawet na zimno tak z 20-25 razy i podliczenie strat ;)
 
Do góry Bottom