>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Kermit, i jakie wyniki osiągasz? nalezało by grać taką progreją przy jenym zespole, a skakanie miedzy zespołami jest dość ryzykowne...
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Roznie,prowadziłem kiedyś temat (1000zł w 30 dni) i sie udało zarobic 1200 w miesiąc.
obecnie nie mam czasu na pisanie na forum za bardzo.A wyniki osiągam zadowalające,(szkoda ze dopiero po tylu latach grania).
 
K 0

kuba231193

Użytkownik
Witam
Chciałbym zacząć grać od nastepnego tygodnia progresje na remis.
Jaką drużyne sobie wybrać?
Gra ktoś, będzie ktoś tak grał od nowego sezonu?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Witam
Chciałbym zacząć grać od nastepnego tygodnia progresje na remis.
Jaką drużyne sobie wybrać?
Gra ktoś, będzie ktoś tak grał od nowego sezonu?
zagraj sobie taką, która nie miała remisu od 20 meczow.
A poza tym, do wszystkich graczy... nie lepiej grać progresję np. na &quot;samobója&quot; płacą 12j. w końcu tak jak remis, samobój też musi paść!
 
K 0

kuba231193

Użytkownik
zagraj sobie taką, która nie miała remisu od 20 meczow.
A poza tym, do wszystkich graczy... nie lepiej grać progresję np. na &quot;samobója&quot; płacą 12j. w końcu tak jak remis, samobój też musi paść!
SPOKO, DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ.
Czytałem o tym że dużo remisów jest w Ligue 2.
W pt/sb będzie druga kolejka.
Chętnie bym wtedy zaczął. Myśle nad Le mans.
Pomóżta :-(
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Ktoś wcześniej pytał lub miał problem z doborem stawek przy progresji i różnych kursach. Ja jak planowałem grać progresją stworzyłem sobie prosty wzorek może komuś się przyda, dobiera stawkę do następnego zakładu dając zysk 1 żeton:

stawka = (x + 1)/ (kurs -1)

x - ilość żetonów postawiona łącznie na poprzednich stopniach progresji

kurs - kurs zakładu jaki zamierzamy zawrzeć

stawka - stawka jaką trzeba będzie postawić aby być na plus 1 żeton

np. do tej pory postawiliśmy 45 żetonów w 3 stopniach progresji a kurs najbliższego zakładu to 4,3. Stawka jaką trzeba postawić to będzie więc (45 + 1) : (4,3 - 1) = 13,9 = ca. 14 żetonów. Tyle trzeba postawić aby być w sumie 1 żeton do przodu.
zaczynam progreje od 0.50 gr ako3

stawka =(0.50gr+1)/(3kurs-1)= 1,5/ 2 koszt 1zl te co wlozylem a nie wyciaglem :grin: przed progresja i 0.50 gr co zaczynam progresje =1zl

dalej ze wzroru

0.75 gr koszt 1.75 (0.75+1)/(kurs 3-1)
0.85 gr koszt 1.75+0,85=2.5zl dalej nam typ nie wchodzi jedziemy progresja
0.925gr koszt 2.5 +0.925 +3.4 zl i tu na typ wszedl czyli 0.925*kurs 3=2.775 =o.225 juz tych kwot nie zaokraglalem ale ta progresja jast bledna chyba ze czegos tu nie rozumiem:]
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Zaczynasz progresję od 50 gr, pierwszego zakładu do wzoru nie podstawiasz bo po co ? od Ciebie zależy od ilu zaczynasz i nic nie liczysz
50 Ci nie wchodzi to podstawiasz do wzoru, zakładając, że kurs następnego AKO to 3
stawka = (0,5 + 1) : (3 - 1) = 0,75 zł
stawiasz 0,75 zł w drugim AKO, wchodzi wygrywasz 2,25 a postawiłeś łącznie do tej pory 0,75 + 0,50 czyli łącznie 1,25 to na czysto jesteś 1 zł do przodu czyli 1 żeton
Trochę to dziwnie może wyglądać bo chcesz być 1 żeton do przodu a zaczynasz stawkować od 0,5 żetonu
Najlepiej jak zaczniesz liczyć od 1 tzn. że zaczynasz od jednego żetonu a sam sobie założysz czy dla Ciebie 1 żeton to 50 gr czy 1zł czy 1,5 zł. Łatwiej Ci będzie liczyć ale możesz i tak. Jak do wzoru podstawiłbyś 50 zamiast 0,5 to Ci policzy stawkę żebyś był 1 gr do przodu ????
Ok zakładając że drugi typ nie wszedł. Do tej pory postawiłeś łącznie 50 gr (I stopień) + 75gr (II stopień) = 1,25 zł . Następne AKO też 3 to wychodzi ze wzoru:
stawka = (1,25 + 1) : (3 - 1) = 1,125
Jeśli wygrasz wygrywasz 1,125*3 = 3,375 a postawiłeś łącznie 1,125 + 1,25 = 2,375 czyli jesteś 1 żeton do przodu.
Mam nadzieję, że już jaśniej. Za x podstawiasz żetony które łącznie postawiłeś do tej pory na wszystkich poprzednich poziomach.
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
x - ilość żetonów postawiona łącznie na poprzednich stopniach progresji to jest suma zetonow postawiona w poprzednich zakladach ? a nie suma ostatniego zakladu?
 
P 18

pawelz

Użytkownik
x - ilość żetonów postawiona łącznie na poprzednich stopniach progresji to jest suma zetonow postawiona w poprzednich zakladach ? a nie suma ostatniego zakladu?
Tak tyle ile łącznie postawiłeś do tej pory na wszystkich poprzednich zakładach. Ciężko byłoby stworzyć wzór który brałby po uwagę tylko ostatni zakład bo na poprzednich AKO mogło być różne więc na podstawie ostatniego zakładu trudno byłoby wnioskować o poprzednich stawkach. Pewnie można byłoby stworzyć taki wzór ale nawet się nad tym nie zastanawiałem i byłby on pewnie o wiele bardziej skomplikowany dlatego prościej chyba po prostu sobie dodać postawione żetony ????
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Everto jeśli to pytanie do mnie to kurs nie znaczenia, może być dowolny na każdym poziomie bylebyś wcześniej postawione żetony dodał czyli wartość x we wzorze no i oczywiście kurs wstawiasz do wzoru taki jest jest w najbliższym zakładzie czyli te 3.3, 3.7 lub jaki tam jest ????
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
W tej progresji czym dalej sie zaglebiasz (dalszy etap progresji ) tym jedna jednostka staje sie mniejsza przy 3 etapie jak wyliczyles =2.375 a przy 4 to 0,50+o.75+1.125=1.68x3=5.o6- 0,50+o.75+1.125+1.68=4.05 i 5.06*4.05=1.1
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Nie wiem co rozumiesz przez jednostkę ale jeżeli kursy są zbliżone lub takie same to z każdym etapem stawka będzie rosła, nie może być inaczej. Jak ja liczyłem to było:
1 etap 50 gr
2 etap 75 gr
3 etap 1,125 zł
2,375 to były łącznie postawione żetony na 1, 2 i 3 poziomie żeby pokazać że jesteś jeden żeton do przodu na czysto jeśli wygrasz 3,375 na trzecim poziomie
Jeśli na 3 poziomie byś przegrał to na 4 było by:
x = 0,50 + 0,75 + 1,125 = 2,375
stawka = (x + 1 ) : ( kurs - 1) = (2,375 + 1) : (3 - 1) = 1,6875
Jeśli wygrasz na 4 poziomie wygrywasz 1,6875*3 = 5,0625 a łącznie postawiłeś z 4 poziomem 2,375 + 1,6875 = 4,0625 czyli na czysto jesteś 1 żeton do przodu
Przy stałym kursie z każdym etapem stawka zakładu powinna rosnąć i na każdym etapie niezależnie od kursu powinieneś być 1 żeton do przodu, ani mniej ani więcej (chyba że pozaokrąglasz stawki wtedy małe różnice mogą być). Takie było założenie wzoru i moim zdaniem jest ok ale jeśli gdzieś się mylę to piszcie ????
Jeśli liczysz stawkę dla danego poziomu to dodajesz stawki ze wszystkich poprzednich np. dla 4 dodajesz z 1,2, i 3 ale jeśli chcesz zobaczyć ile jesteś do przodu na czysto na danym poziomie np. 4 to musisz wziąć pod uwagę wszystkie stawki postawione łącznie z 4. Na przykład na pierwszym poziomie stawka = 1 na drugim stawka = 3 a na trzecim stawka = 5, podstawiasz do wzoru i wychodzi Ci że stawka na 4 poziomie musi być 7. Na 4 poziomie wygrywasz 17 żetonów to żeby zobaczyć ile jesteś na czysto musisz odjąć wszystkie stawki łącznie z 4 poziomem czyli 17 - ( 1 + 3 + 5 + 7) = 17 - 16 = 1. Nie wiem czy o to Ci chodzi ale mam nadzieje, że już wszystko jasne ????
Jeśli chodzi Ci o te 5,06 i 4,05 u Ciebie że nie wyszło Ci dokładnie 1 to tylko kwestia zaokrągleń, zaokrąglaj stawki w górę to zawsze będziesz miał przynajmniej ten 1 żeton do przodu.
Edit: Napisane tak na szybko po browarze ale powinno byc ok. Napisałem mały kalkulator w excelu do liczenia progresji. Trzeba wpisać tylko dla pierwszego poziomu stawkę a dla kolejnych tylko kurs (żółte pola) w innych nic nie trzeba wpisywać, dla pierwszego poziomu można wpisać kurs ale on i tak nie ma znaczenia. Arkusz stworzyłem w Open Office ale powinien też działać i w MS Office choć jak kiedyś stworzyłem kalkulatory do ruletki to niektórzy mieli problemy z otwarciem w MS Office. Tak czy inaczej i tak radzę liczyć ręcznie przynajmniej sprawdzić stawkę z ostatniego zakładu czy pokryje wcześniejsze poziomy. Kalkulator automatycznie zaokrągla do 2 miejsc po przecinku więc minimalne różnice mogą być w porównaniu do ręcznego liczenia.
 
F 0

fiedor

Użytkownik
Cześć. Może mi ktoś powiedzieć, czy jest jakaś strona albo program, który rozpisuje progresję np na 10 kroków, ako 2.0 , z kapitałem takim i takim. Taki &quot;regenerator&quot; jak np był na multipasko do Multi Multi.
Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 
itan 21

itan

Użytkownik
Zarejstruj się na betplatform.com ,tam jest takie coś.Narzędzia -&gt;progresja-&gt;kalkulator progresji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 7

norek22

Użytkownik
zagraj sobie taką, która nie miała remisu od 20 meczow.
I po co wypisujesz takie bzdury?
Powielasz publicznie zasłyszane bzdety, nie mając pojęcia co piszesz. Czy masz świadomość, że możesz kogoś takimi dyrdymałami nie mającymi nic wspólnego ze strategią w progresji remisowej skrzywdzić?
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Rzucam temu wyzwanie
Witam,
To mój pierwszy post na tym forum choć w bukmacherce siedzę ładnych parę lat. A raczej siedziałem, bo przez ostatnie dwa lata odpuściłem temu &quot;sportowi&quot; ze względu na to, że żyję obecnie za granicą, a konkretnie w Norwegii. Dużo pracy i mało wolnego czasu spowodowało, że nie dawałem już rady siedzieć i analizować setek spotkań, a nawet na bieżąco śledzić wyników sportowych - stąd takie długie wakacje.

Ostatnio jednak znajduje coraz więcej czasu i stare nawyki powracają. Spojrzenie na GRĘ przez ten cały czas mi się osobiście zmieniło i nie postrzegam już tego jako sposobu na życie. Dla mnie jest to teraz sposób na pomnażanie oszczędności, które udało się ciężką pracą zgromadzić. Pytanie brzmi czy nie szkoda inwestować dużych pieniędzy w taki niepewny sposób pomnażania:?:

Wg mnie: nie. Dla mnie bukmacherka nie jest niczym innym niż gra na giełdzie, z tą różnicą, że na giełdzie się nie znam, a na bukmacherce swoje w życiu wygrałem. Niektórzy pewnie powiedzą, że jeżeli chcę zainwestować to są na to lepsze sposoby: lokata, plany i fundusze inwestycyjne, które bez żadnego ryzyka zarobią 3-5% rocznie. Niby wszystko ładnie, pięknie, ale jeżeli pomniejszymy te wartości o co roczną inflację, to szybko okaże się, że każdy powierzony 1$ pozostanie nadal 1$. Taki przyrost oszczędności mnie nie interesuje.

Tak trafiłem na ten wątek forum. Przeczytałem od deski do deski i musze przyznać, że w teorii progresja ma rację bytu - choć nie bezwarunkowo. No ale bzdury bym pisał, gdybym się nie upewnił, dlatego potraktujcie to jako moją tezę, którą sumiennie sprawdzę a wyniki szczegółowo przedstawię w osobnym temacie, do którego link zamieszczę tutaj.

Nie zamierzam tu z nikim polemizować zanim nie przeprowadzę gruntownego, długofalowego eksperymentu, opierającego się na wynikach z poprzednich sezonów piłkarskich (na tym się jako tako znam, w innych tematach milczę jeśli nie mam nic mądrego do powiedzenia). Jest to pozbawione sensu, ze względu na fakt, że ten wątek już od jakiegoś czasu rozpływa się, a wypowiadają się w nim coraz częściej (zupełnie niepotrzebnie i nie na temat) osoby, które wydają się nie do końca mieć pojęcie, o co w progresji chodzi. Dlatego chętnie o progresji podyskutuje, ale brać się za łby z nikim nie zamierzam.

Tyle ja. Pozdrawiam forumowiczów.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Progresja może się skończyć tak, jak każda inna metoda na grę - bankrutem. Owszem,
- bo ludzie rwą się na remis
- bo mają małe fundusze by to udźwignąć
- bo zaczynają od wysokich stawek
- bo ulegają standardowi kurs 2-3 i potem x2
- bo brakuje im elastyczności
- bo 1000zł, to jednak troszkę mało, by coś tu osiągnąć

Nie wyobrażam sobie innej gry jak progresją. Tyle ode mnie. By wygrywać trzeba skuteczności, w każdym sposobie gry. Bolesna prawda - tu potrzeba najniższej, ważna jest regularność wygrywania.

Valuebety lepsze? A w połączeniu z progresją będą gorsze? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Comeback...
Witam,

Jak wcześniej obiecałem, eksperyment przeprowadziłem, a jego wyniki znajdziecie w tym temacie w formie załączników:

http://forum.bukmacherskie.com/...

Tam też przeprowadzę jeszcze jedną symulację, tym razem rzeczywistą, które również powinna być bardzo ciekawa. Zapraszam.

rrobcioo
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
zamiast progresji na remis już chyba lepiej grać np. over2,5 goli na Manchester United lub inny bramkostrzelny zespół. W przypadku MU takie kursy wahają się od 2,00 do 4,50 w zależności od przeciwnika
 
Do góry Bottom