>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

O 98

ozon1

Użytkownik
Jezeli powiem co , na ktorym rynku i po jakim kursie i w jakim czasie wchodzic , jak niby mi to zwiekszy plynnosc , konkurencji do ochlapow jakie teraz sa tam w porownaniu do starych czasow nie potrzebuje.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Ja mam budżet i mogę się pobawić w progresje zaczynając stawką 4. Bo tak zacząłem. Więc jak pisałem że stawki po 4k na mecz nie są mi straszne. Pierwszy sezon zagram jak mi radził yoszko i od 1024 będę grać na 0 żeby zobaczyć jak to wyjdzie w praniu. Chociaż sezonu została tylko 1/3 to nie wiele uda się pograć. Może uda się wygrać parę k. Nie jestem zachłanny i jak progresja przyniesie zarobek na urlop to będzie fajnie ????
Ozon czekam na odp na priv.
Pozdro i bawcie się rozsądnie ????
 
Y 33

yoszko

Użytkownik
Jednego dnia OL ogrywa Nancy 4:0, żeby potem przegrać z Guingamp 1:2.
Liczyłem na ten mecz, no cóż, drużyna tak chimeryczna, że aż strach.
Teraz będę musiał chyba zwiększyć sobie prawdopodobnieśtwo i odpuścić Lyon, a tą kwotę stawiać na 3 inne drużyny, jeszcze myślę.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Tak jak pisałem Ci wcześniej, Lyon zły pomysł na progresje.
U mnie wszedł wczoraj jeden mecz West Bromwich, a Deportivo przegrało z Atletico, a Toulouse wygrało swój mecz. Teraz właśnie weszło Twente. Jeszcze koln i chievo. Tak więc generalnie przygoda z progresją zaczęła się dobrze.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Yoszko jak tam idzie ? Nie zszedłeś na zawał przez ten Lyon ?
Czy zagrałeś z tym hajsem ostatnią kolejkę na inne drużyny?
 
Y 33

yoszko

Użytkownik
Tak, na 4 po 1k z czego jedno weszło także w sumie ta kolejka na zero.
Cały dzień mi po głowie chodziło PSG, kurs 6, ale nie... i co i remis, eh...
 
F 0

fiker

Użytkownik
Ja postawiłem za 8zł i wlazło na 6,5 ????
52,00✅
a już chciałem odpuścić bo sobie myślałem, że jak psg pocisnęło 4:0 Barcelonę to z Toulousy zrobi mielonkę. Ale z drugiej strony powiedziałem sobie, że jak progresja to progesja i trzeba grać każdy mecz, i pamiętałem o Twojej sytuacji jak opisywałeś, że wszedł Ci jakiś mecz na remis przy dużym kursie. Więc myślę, 8 zł nie majątek, a nuż. I pykło ????
dzisiaj też wlazło Koln za 16 zł ✅
 
T 0

toad

Użytkownik
Gra ktoś może progresją na zwycięstwo gospodarzy ? Np nasza Ekstraklasa w tym sezonie 45 % to zwycięstwa gospodarzy, a mecze zazwyczaj jeden po drugim, więc można spokojnie na każdy stawiać. Nie mam pomysłu za to, jak stawkować, gdy 2 mecze są o tej samej godzinie(tak, żeby trafiając jeden z tych meczy być na plusie).
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
to chyba nie jest najważniejsze. nie zdarzały się kolejki bez zwycięstwa gospodarzy ale serie 6 - 7 - a nawet 8 spotkań bez zwycięstwa gospodarzy zdarzały się w tym sezonie nie raz
jaką kwotę musiałbyś wyłożyć po 8 przegranym meczu na gospodarza przy kursie 1,30 ? dodatkowo grając u legalnego bukmachera ? całe forum by się musiało na to składać
droga do nikąd
chcesz grać koniecznie progresją ... graj w drugą stronę
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
sprawdziłem od razu ten sezon .... maksymalny próg w lidze polskiej grając przeciwko gospodarzowi to 4 wygrane z rzędu . zdarzyło się tak bodajże dwa razy . kursy pewnie wyższe i zwykle na 2 - 3 etapie kończysz progresję
 
T 0

toad

Użytkownik
Granie na zwycięstwo gości ? Jeśli o to chodzi to już na samym początku tego sezonu w Ekstraklasie były dwie serie : 12 i 14 meczów bez zwycięstw gości, więc tak słabo trochę.
 
T 0

toad

Użytkownik
Kombinując wymyśliłem żeby pograć progresją na naszą piłkarską polską Ekstraklasę na przeciwstawne wydarzenia 1 i x2 na stały zysk. Obstawiać zamierzam każdy mecz 1 i na drugim kuponie x2 . Zawsze któryś kupon mi wchodzi, progresja zakończona i druga przeskakuje na wyższy poziom.
Biorąc pod uwagę aktualny sezon i tylko sezon zasadniczy wyglądałoby to następująco jeśli chodzi o zakończenie progresji na poziomach :
- 58 progresji zakończone na 1 poziomie
- 37 progresji zakończone na 2 poziomie
- 7 progresji zakończone na 3 poziomie
- 9 progresji zakończone na 4 poziomie
- 4 progresji zakończone na 5 poziomie
- 1 progresja zakończona na 6 poziomie
- 1 progresja zakończona na 7 poziomie
- 1 progresja zakończona na 8 poziomie.
Pytanie co zrobić ze stawkowaniem jak dwa mecze zdarzą się o jednakowej godzinie
(o co zreszta pytałem już w innym temacie)
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
może nie rozumiem ale musisz grać wszystkie mecze ? może odpuszczaj jeden z granych o tej samej godzinie
poza tym jak to wychodzi finansowo ?
serie w takim wypadku rzadko są długie
 
T 0

toad

Użytkownik
No nie muszę wszystkich grać, mecze o tej samej godzinie można odpuszczać, albo zagrać jeden wybrany.
Finansowo zawsze na plus w zależności też od tego, jaki stały zysk się założy.
W tym sezonie prawie połowa progresji kończy się na 1 poziomie.
 
T 0

toad

Użytkownik
Kombinując wymyśliłem żeby pograć progresją na naszą piłkarską polską Ekstraklasę na przeciwstawne wydarzenia 1 i x2 na stały zysk. Obstawiać zamierzam każdy mecz 1 i na drugim kuponie x2 . Zawsze któryś kupon mi wchodzi, progresja zakończona i druga przeskakuje na wyższy poziom.
Biorąc pod uwagę aktualny sezon i tylko sezon zasadniczy wyglądałoby to następująco jeśli chodzi o zakończenie progresji na poziomach :
- 58 progresji zakończone na 1 poziomie
- 37 progresji zakończone na 2 poziomie
- 7 progresji zakończone na 3 poziomie
- 9 progresji zakończone na 4 poziomie
- 4 progresji zakończone na 5 poziomie
- 1 progresja zakończona na 6 poziomie
- 1 progresja zakończona na 7 poziomie
- 1 progresja zakończona na 8 poziomie.
Pytanie co zrobić ze stawkowaniem jak dwa mecze zdarzą się o jednakowej godzinie
(o co zreszta pytałem już w innym temacie)
Pomyślałem, pokombinowałem i raczej odpada. Co jeśli będę grać obie progresje i w kolejnych trzech meczach np trzy mecze gospodarze wygrają, a kolejny mecz taki przykład ostatnio z kursem: Górnik Zabrze-Legia i kurs na x2 tylko 1,30 ? (a i tak wtedy te x2 nie weszło!) Stawka rośnie wtedy kosmicznie!
Jakieś pomysły, co do grania na każdy mecz naszej Ekstraklasy na stały zysk ? Będę wdzięczny.

Możesz grać kilka progresji równolegle i zmniejszyć stawki, będzie bezpieczniej.
Możesz podać jakiś przykład?
 
Do góry Bottom