>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

A 3

alter.vultus

Użytkownik
Witam wszystkich, proszę o wyjaśnienie o co chodzi z tym blokowaniem progresji w przypadku gry na remis
Nie wiem, kto Ci naopowiadał takich rzeczy jak blokowanie kont, limity itp. Buki, jak napisał przedmówca, bardzo lubią progresowiczów, ponieważ ponad 95% z nich szybko kończy karierę. A ci, którzy na progresji zarabiają, grają z reguły na giełdzie, więc też nie są dla buków zagrożeniem.

Jeśli ktoś opowiadał ci o blokowaniu progresji, to znaczy, że albo sam nie ma pojęcia o rzeczywistości, albo wykorzystuje Twoje niedoświadczenie i wciska Ci historie tego typu.
W każdym razie jeśli miałby być Twoim opiekunem w stawianiu pierwszych kroków z remisami to radzę jedno - uciekaj jak najdalej.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Nie chcę nikogo obrażać, ale wszyscy reagujecie tak - progresja=strata całej kasy.
W/g mnie jednak progresja przy kursie 3 do 4 przy dobrze wyliczonym budżecie, brakiem zachłanności i spokojem jest najlepszym możliwym systemem do gry, oczywiście długoterminowej, gdyż przyjmuje bardzo dużą tolerancje błędu. Jednak ze swojej strony nie polecam remisów. W tamtym sezonie grałem tak na MLB i nie straciłem.
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
A jakie ma znaczenie to czy ktoś gra remis czyy AKO 3-4?
To są tylko cyfry i dla powodzenia progresji nie ma najmniejszego znaczenia, skąd te kursy się biorą. Ktoś lepiej czuje się w typowaniu, to kleci AKO. Ktoś potrafi dobrze oznaczać remisy, więc na tym bazuje.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Może nie do końca mnie zrozumiałeś. To nieistotne czy jeden zakład, czy akumulowany. Po prostu nie polecam gry na remis (progresji) jednej drużyny, gdyż jest to baardzo czasochłonna gra i zbyt niebezpieczna w stosunku do możliwości wygranych środków.
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
A przepraszam, na jakiej podstawie tak sądzisz?
Doświadczenia własne przykre czy też lektura opisów doświadczeń osób innych?
Ja w każdym razie z Twoim zdaniem nie zgadzam się. Progresja może być dochodowa, ale wyłącznie przy odpowiedniej strategii gry.
Granie &quot;na pałę&quot; zespołów z wysokim ASBR to oczywiście klucz do porażki. No ale to gra uprawiana przez początkujących bez odpowiedniego zaplecza wiedzy, doświadczenia i statystyk, więc jej nie powinniśmy traktować jako wyznacznik opłacalności progresji na remisy.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Sam stosowałem progresję na remisy łączoną z HCP(1), lecz na dobierane mecze (tak aby przez weekend można było grać minimum 8 progów czy więcej). Ja miałem budżet malutki -200zł, dlatego stawki miałem bardzo niskie, więc musiałem grać dużo kolejek, a wybierając 1 zespół byłbym skazany na ogromne kłopoty. A większość przecież zaczyna z niskim budżetem, więc przy nieuwadze szybko tracą włożone pieniądze.
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Wierz mi, że z 200 zł można zrobić ładne progresje. Oczywiście nie na jeden zespół, to byłoby nieporozumieniem. Zresztą, czy przy 200 zł czy przy 20.000 zł progresja na jedną drużynę to pomyłka.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Więc można powiedzieć, że doszliśmy do lekkiego porozumienia.
Więc Ty jaką formę typów wybierasz do stosowania progresji?
 
S 0

srw

Użytkownik
&quot;progresja na remisy łączoną z HCP&quot; - rozumiem, że chodzi o zakład &quot;remis w handicapie&quot;? Też to grałem kiedyś, ale na jedną drużynę. Jak to wygląda przy wybieraniu meczy? Pochwalisz się?
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Taki przecież był cel naszej dyskusji ????
Wg mnie najlepszą formą pozostają value remisy. Kurs 3.0 - 3.5 w meczach, w których realne prawdopodobieństwo remisu ociera się o 50% daje spory handicap graczowi. Oczywiście takiemu, który potrafi wyłowić odpowiednie mecze i ułożyć je w progresje...
 
C 13

crucial

Użytkownik
Jeśli miałbym bardziej przybliżyć, to postaram się w weekend.
Z grubsza wygląda to jak napisał przedmówca, szukamy meczów, w których wydaje nam się jak najbardziej realny remis.
Ja na każdy mecz grałem 2 progresję, pierwsza to remis, a druga to wygrana &quot;faworyta&quot; w tym samym meczu jedną bramką (HCP-1(X)) to się chyba fachowo nazywa. Jednak nie ukrywam, że mój dobór meczy nie był idealny, dlatego w ogólnym rozrachunku nie wyszedłem ani na plus ani na minus. Przerzuciłem się na MLB i grałem tak do końca sezonu zasadniczego. Teraz czekam znów na sezon zasadniczy MLB. Ale jakby znalazł się jakich bardzo chętny user, to mógłbym spróbować kontynuować z nim analizę odnośnie mojego sposobu na piłkę. Zapisywałem na kartce nawet dokładne mecze, które grałem na kartkach, z wynikami i statami, podchodziłem do tego w miarę poważnie.
Pozdrawiam
 
S 0

srw

Użytkownik
Nie ukrywam, że system wydaje się sensowny, ciekawy i na pewno warty przynajmniej testów. Mam odpowiedni kapitał, więc pewnie spróbuje, jakbyś tylko mógł dokładnie opisać jak to szczegółowo wygląda (chodzi mi o te 2 progresje). Po trafionym typie kończysz obie progresje i zaczynasz obie od stawki początkowej czy kończysz tylko jedną, a drugą ciągniesz dalej?
 
C 13

crucial

Użytkownik
Kluczem jest w miarę sensowny dobór zdarzeń i mądrze dobrane stawkowanie. Każda progresja grała na siebie, więc kończyłem tylko jedną przy trafieniu.
 
S 0

srw

Użytkownik
Dzięki za pomysł, jak skończe bieżące sprawy to na pewno spróbuje i zobaczymy co z tego będzie.
Dobór meczy i stawkowanie jest kluczem w całej bukmacherce, tymbardziej w grze systemem, więc to akurat żadna niespodzianka.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Ale w progresji nic się nie stanie jak nie trafisz, te 5 razy pod rząd, inne &quot;systemy&quot; nie dają takiego komfortu.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ale w progresji nic się nie stanie jak nie trafisz, te 5 razy pod rząd, inne &quot;systemy&quot; nie dają takiego komfortu.
No proszę, a mi się wydawało, że progresja to system najbardziej wrażliwy na ciągi porażek. Człowiek uczy się całe życie.
 
S 0

srw

Użytkownik
Zależy jak na to patrzeć. W innych systemach ciąg porażek musisz potem odrabiać Bóg wie ile, a w progresji jeden mecz i jesteś do przodu. Z drugiej strony w innych systemach stawka rośnie wolniej albo wcale i możesz &quot;wytrzymać&quot; dłuższy ciąg porażek.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Tylko zapomniałem dodać, że progresja jest dla graczy spokojnych, cierpliwych i rozważnych, bo pojedyncze wygrane są bardzo niewielkie w stosunku do budżetu. Wyraźne efekty są widoczne dopiero po dłuższym okresie gry. Tyle ode mnie
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Tja spróbuj zachować spokój na 10 poziomie kiedy budżet na wykończeniu :razz:

A pojedyncze wygrane wcale nie są niewielkie, zwłaszcza na wyższych poziomach.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Bo stawkowania nie dobiera się x2, bo to jest skazane z góry na porażkę. Poza tym jest ono kompletnie ekonomicznie nie uzasadnione.
 
Do góry Bottom