>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja

N 10

nawmar

Użytkownik
Przeszedłem cały temat z progresją i uważam, że mimo wszystko system jest dobry i wart uwagi. Oczywiści jak się myśli w czasie typowania drużyn itd ????

Oprócz tego tematu o progresji przeglądnąłem jeszcze kilka innych na różnych stronach i forach i doszedłem do następującego wniosku i pomysłu na progresję.

Myśl jest taka, po pierwsze zaczynam dopiero grę więc kasa na wkład będzie niewielka, żeby potem nie było tego bólu ???? Także wygrane nie będą duże, chyba że będzie dobrze szło to potem zwiększę stawkę. Wkład to 40PLN plus bonusik, który by wpadł. Więc z racji małego wkładu szukałem takiej progresji gdzie nie będzie trzeba brnąc ( przeważnie nie trzeba ???? ) poza 5 czy 6 stopień.
Pomysł na grę jest taki, granie na remisy w hokeja ( tu już się część puka w czoło, z ghs na czele ???? bez urazy ale taki żarcik po przeczytaniu tego wątku ) tylko nie całego meczu ale jedynie pierwszej tercji.
Przeglądając statystyki, przykładowe tu procent remisów w pierwszej tercji http://www.statscup.com/hockey/draw_percentage_period/.
Większość drużyn w lidze Fińskiej, Szwedzkiej czy Niemieckiej przy rozegranych 43 meczach ma od 12 do 22 remisów.

Chwilę jeszcze się poprzyglądam wybranym drużyną i zobaczę czy się sprawdza jak będzie ok to wpłacam kasę ????

To tyle co wy myślicie na taka progresię?

Pozdrawiam
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
to juz lepiej w nba te remisy;) ja właśnie testuje tą progresję, póki co jestem na odpowiednio 1, 2 i 3 stopniu. i już niewiele brakowało:p bo w meczu Indiany z Orleanem wynik rozstrzygnął się w ostatniej setnej sekundzie.
 
X 0

xsior

Użytkownik
Witam,
Znalazlem tu na forum taki system, że zaczynam od stawki poczatkowej, gram single (ew sporadycznie 2 meczyki na kupon) o AKO &gt;2.0, w razie przegranej stawka x2, jak juz wygram to stawka sie dwukrotnie zmniejsza. Np:
Mecz1 za 10zł: wtopa
Mecz2 za 20zł: wtopa
Mecz3 za 40zł: wygrana
Mecz4 za 20zł: wygrana itd.
Czy taka gra jest bezpieczna? Podkreslam ze nie gram jak w klasycznej progresji na jedna druzyne, tylko zmieniam je, kierujac sie analiza.
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Mam taką rozpiske progresja na AKO 2.0

Stawka Koszty Trafione Zysk
10 10 20 10
30 40 60 20
70 110 140 30
150 260 300 40
310 570 620 50
630 1200 1260 60
1270 2470 2540 70
2550 5020 5100 80
5110 10130 10220 90

Wydaje się nieprawdopodobne abym nie trafil ako 2.0 przy 9 probach.
Kazdy kupon na mnie zarabia co o tym myslec?
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Swoją przygodę z bukmacherką zacząłem 4 miechy temu od progresji właśnie. Gram tą najbardziej standardową, na remisy Rennes w Ligue 1. Najdłuższą serię bez remisu jaką musiałem przetrwać to 5 spotkań. Zaczynałem od 10 zł, no i w tym momencie jestem na takim plusie, że nie mam w planie rezygnacji z takiego grania. Oprócz tego oczywiście gram single.
Ale chciałem tylko powiedzieć jedno. Po prześledzeniu tego wątku czuję się jako gracz drugiej kategorii. Wiem że nie potrzebne są tutaj żadne umiejętności analizowania, ale jeśli ktoś dobrze rozpracował daną ligę i dany zespół, to po co na każdym kroku straszyć bankrutem i twierdzić, że to &quot;gorszy&quot; typ bukmacherki.
Podsumowując: świetne forum, dużo informacji, progresja tak, ale razem z tą &quot;typową&quot;.
Pozdrawiam
 
M 0

marbie

Użytkownik
Panowie. A czy nie sądzicie, że lepsze perspektywy na wygraną progresję są wtedy, gdy mając faworytów w meczy (oczywiście faworytów z własnych obserwacji, a nie sugerując się tylko niskimi kursami) stawiamy na każdy z nich 1poł. X/ 2poł. faworyt? Płaca dużo lepsza bo przeważnie zaczyna się od 4.00. Oczywiście grając tym systemem co opisane remisy na weekend. I tutaj można sobie pozwolic na zmniejszenie dawkowania stawki i pojechac ciągiem fibo... Z mojego doświadczenia wiem, że wybierając, czy to remisy, czy typy przeze mnie wybrane wszystkie już za pierwszym posiedzeniem, to zmniejszamy możliwośc popełnienia błędu. Grałem kiedyś tak, że wybierałem następny mecz dopiero po przegranym typie i teraz już wiem, że szukając wszystkich od razu mam większe szanse.
 
M 0

marbie

Użytkownik
Od jakiegoś czasu gram na weekendy over 2,5, ale zawracam sobie głowe tylko kursami min . 1.8, a najlepiej od 2.0. Tak samo jak opisane remisy przez Vanitasa wybieram overy i zaczynam od jakiejś tam stawki, wszystko zależy od kapitału na koncie. Np. pierwszy mecz to klapa, czyli under, to następny (zakładając kurs 2.00) stawiam za stawkę +300%. Można też przyjąc undery, jak komu wygodniej. Odnosząc się też do systemu podpowiedzianego przez Vanitasa na płaską stawkę, jak najbardziej odpowiedni system. Już nawet przy skuteczności 50% można zarobic, a przynajmniej nie stracic. Więc na płaską stawke polecam under/over za min. 2.00. Wracając do mojego systemu po wygranej serii mam od 40-50% czystego zysku. Największy minus to szybko rosnąca stawka, ale też łatwiej trafic pożądany typ. Zanim ktoś zagra właśnie tak niech się dobrze zastanowi, czy potrafi typowac over/uder. Poza weekendem przez cały tydzień gram MLB, wybieram dwa zespoły i jade progresa, jest tam kilku faworytów. Warto tu podkreślic, że czy to over/under, czy też MLB szanse mamy 50/50. Ja zaczynam od stawek 0,50 zł, bo zawsze lepiej jeśc małą łyżeczką niż wszystko stracic.
 
F 0

fighter_01

Użytkownik
WITAM
OPISZE SPOSÓB KTÓRYM ZAMIERZAM NIEDŁUGO ZACZĄĆ PYKAĆ KROK PO KROKU.
ZAKŁADAM KONTA W INTERNETOWYCH BUKACH JAKICH? OTO ONE:
-expekt
-bwin
-bet-at-home
-sportingbet
-betsson
Są to buki wg mnie najbardziej wiarygodne nie ma problemów z wypłaami i dlatego na początek u nich.Dlaczego tyle dużo kont? Otóz to opiszę w dalszej części postu.
1 krok
Wpłacam na expekt kwotę 1500 zł. I zaczynam grać
I zakład -kurs lekko ponad 2.0(zawsze będę grał taki kurs)(max dwa spotkania) stawka 100 zł
i teaz mozliwe rozwiązania wygrałem mam 1600 przegrałem to:
stawka 200 kurs lekko ponad 2 przegrałem:
stawka 400 przegrałem
stawka 800 - jeżeli wygram dopiero za tym razem to i tak mam na +100 zł
Nie ma mozliwości zebym jz za 4 razem nie trafił kursu 2. A jeżeli nawet to dopłacam do buka 1600 zł i gram dalej. Nie można rezygnować.
Moje założenie to trafić 1 na 5 razy czyli 6 razy w miesiącu czyli z miesiąca +600
Gdybym do buka wplacił 15.000 to na + byłbym 6000 zł.
A załozyłm tyle kont u buka bo po pewnym czasie buk bedzie blokował stawki i kursy jakie moge grać i to właśnie jest straszna chujnia u tych bukow internetowych. ALE jak tylko zaczną blokować wtedy wypłacam z tego buka i wpłacam do kolejnego.
SYSTEM CUD MIÓD ORZESZKI PO JAKIMS PÓŁ ROKU WPŁACAJĄC PIERWSZY RAZ 1500ZŁ DO BUKA NIE BĘDZIEMY JUZ ZARABIAC 600 ZL MIESIECZNIE A OKOŁO 6 TYSI!!!!!!!!!!
 
M 0

marbie

Użytkownik
WITAM

OPISZE SPOSÓB KTÓRYM ZAMIERZAM NIEDŁUGO ZACZĄĆ PYKAĆ KROK PO KROKU.

ZAKŁADAM KONTA W INTERNETOWYCH BUKACH JAKICH? OTO ONE:

-expekt
-bwin
-bet-at-home
-sportingbet
-betsson

Są to buki wg mnie najbardziej wiarygodne nie ma problemów z wypłaami i dlatego na początek u nich.Dlaczego tyle dużo kont? Otóz to opiszę w dalszej części postu.

1 krok
Wpłacam na expekt kwotę 1500 zł. I zaczynam grać

I zakład -kurs lekko ponad 2.0(zawsze będę grał taki kurs)(max dwa spotkania) stawka 100 zł
i teaz mozliwe rozwiązania wygrałem mam 1600 przegrałem to:

stawka 200 kurs lekko ponad 2 przegrałem:
stawka 400 przegrałem
stawka 800 - jeżeli wygram dopiero za tym razem to i tak mam na +100 zł

Nie ma mozliwości zebym jz za 4 razem nie trafił kursu 2. A jeżeli nawet to dopłacam do buka 1600 zł i gram dalej. Nie można rezygnować.

Moje założenie to trafić 1 na 5 razy czyli 6 razy w miesiącu czyli z miesiąca +600

Gdybym do buka wplacił 15.000 to na + byłbym 6000 zł.

A załozyłm tyle kont u buka bo po pewnym czasie buk bedzie blokował stawki i kursy jakie moge grać i to właśnie jest straszna chujnia u tych bukow internetowych. ALE jak tylko zaczną blokować wtedy wypłacam z tego buka i wpłacam do kolejnego.

SYSTEM CUD MIÓD ORZESZKI PO JAKIMS PÓŁ ROKU WPŁACAJĄC PIERWSZY RAZ 1500ZŁ DO BUKA NIE BĘDZIEMY JUZ ZARABIAC 600 ZL MIESIECZNIE A OKOŁO 6 TYSI!!!!!!!!!!
Ale ty bogaty jestes.
 
M 0

marbie

Użytkownik
Podaj mi kryteria to Ci pomogę i wyrzucę listę zespołów spełniających.
Ja ucze się od takich ludzi jak ty, kazda wskazówka to nowe doświadczenie, nawet jak przegram grając jakies propozycje. Nauka zawsze kosztuje, ale kiedys owocuje. Moje największe sukcesy to 360zł zysku jednego misiąca, inne 100zł w plecy, a jeszcze są takie gdzie 50zł, 10zł zysku.
 
K 0

kubazkki

Użytkownik
Witam wszyskich!!!

Chciałbym się podzielić z wami typami na progresje - remisy.
Gram tą metodą typowania wyników od prawie 2 lat mój miesięczny zysk przy stawce
zaczynającej okres 5zł(dalej 10zł ,20zł ,40zł .80zł,itd...)
to ok 600-750 zł. Grając tą metodą wybierania meczów na remis moja skuteczność wynosi ok 41%
czyli teoretycznie na 10 typów 4 trafione. grając progresją najdalej doszedłem do 7 poziomu
w ciągu 2 lata a gram codziennie !(to o czymś świadczy).
Typy będe podawał do końca maja za darmo a potem zobaczym.

a więc zaczynamy

28.04.2009

Okres 1. Poziom 1.

Typ Barcelona - Chelsea x 3.50

stawka 5zł
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
A ja przedstawię moje spojrzenie na progresję :
Przede wszystkim progresja moim zdaniem powinna być grana po wysokich kursach, im większy kurs tym mamy więcej etapów do dyspozycji i możemy np. kilkukrotnie stawiać tą samą kwotę !
Najlepiej przedstawić to na przykładach :spokodfhgfh:
Pierwszym zdarzeniem które wpadło mi w oko jest bet oferowany przez BET365 odnośnie wygranej dokładną ilością punktów w meczu NBA.
Dokładnie chodzi tu o zdarzenie - Wygra różnicą 3-6 punktów. Wystarczy spojrzeć na wyniki niektórych drużyn defensywnych takich jak SAS, Boston czy Detroit żeby zauważyć, iż kurs w granicach 5-6,5 na taki typ daje całkiem niezłe podstawy do grania progresji.
Kolejnym ciekawym typem jest granie w tenisie na dokładny wynik 2-1. Tutaj kursy mamy ok. 3,5-4, dlatego po wyszukaniu zawodników którym częściej zdarza się w decydującym secie kończyć spotkanie również można pomyśleć nad progresją.
Powyższe progresje które przedstawiłem niekoniecznie muszą dotyczyć tylko jednego konkretnego zawodnika/zespołu - przecież grając normalne zdarzenia na różne typy można cały czas korzystać z systemu progresji.
Ostatni ciekawy bet który wypatrzyłem w ostatnim czasie to progresja na live w meczu tenisowym - że w następnym gemie będzie równowaga, kurs. ok 3-3,4 a gemów ze stanem po 40 w niektórych meczach jest naprawdę sporo więc ciekawa opcja.
Póki co nie zamierzam grać tego typu progresją, może w wolnej chwili zrobie sobie to na sucho i poinformuję o wynikach.
To tyle póki co z mojej strony na temat progresji.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Próbowałem dwukrotnie grać progresją - w moim przypadku było to AKO 2.0 oraz granie na remisy. Ta druga jest prawie zawsze skuteczna z tym, że wymaga czasu. Zyski były małe, ale stałe.
Co do pierwszej progresji doszedłem do ostatniego (8 progu) i po prostu wymiękłem. Straciłem sporo pieniędzy, lecz już nie chciałem się pogrążać.
Według mnie potrzeba wiele pieniędzy na progresją aby mieć zakres wielu progów. Znam osobę która ma regularne zyski z tego, z początkowym wkładem 1000zł doszedł do kwoty około trzech tysięcy w ciągu półtora roku. Grał progresją na remisy oraz właśnie ako 2.0. Ta pierwsza jest jednak wygodniejsza.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Ja gram od około miesiąca progresją i jestem na plusie 815,2zł. Nie narzucam sobie żadnych sztywnych granic bo to i tak to nie ma sensu. Kapitał startowy około 1000zł ale z możliwością zabezpieczenia do 5000-6000zł. Stawka startowa 2zł. Dochodziłem 2xdo 7 poziomu progresji: obstawianie za 384zł z zyskiem 466zł oraz za 164zł z zyskiem 215zł, stawki się różnią gdyż wpadały jakieś single. Trzecia progresja to 5 poziom zysk 134zł.
Co do obstawiania to gram progresję na remisy przy kursie &gt; 3, najczęściej od 3,2 - 3,4, ale ostatnio wygrałem przy 5,5 mecz barcelona-villareal 3-3. Nie trzymam się jednej drużyny, mecze wybieram porównując klasę rywali oraz rozgrywki. U buka(betclick) gdzie gram praktycznie wszystkie remisy są po kursie &gt;3, raz tylko widziałem jakiś mecz za 2,9.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Moim zdaniem nie opłaca się granie na &quot;brak&quot; remisu, czyli zakład &quot;12&quot;. Statystyki pokazują, że nie które ligi mają ponad 40% remisów, znaczna większość ma ich ponad 30%. Patrząc dalej, przykładowy mecz:

Beauvais - Laval Fra. National 2.95 3.15 2.20

Nie patrząc na kursy prawdopodobieństwo trafienia typu w systemie 1X2 wynosi około 33% [ w tenisie w systemie 12, czyli gdzie mamy dwie opcje do wyboru szanse wynoszą 50% ], czyli najlepszym rozwiązaniem wydaje się postawienie remisu. Jednakże i o to jest ciężko, gdyż według statystyk prawie 50% wszystkich spotkań piłki nożnej wygrywają gospodarze.

Mówiąc ściśle:
Nie ważne jak dobrze grała dana drużyna w ostatnim meczu, nie ważne w jakiej sytuacji jest drużyna i nie ważne jak dobra była przedmeczowa analiza, typ nie musi wejść.
Takie myślenie może i powodować niechęć do gry i pisania analiz, lecz mobilizuje w szukanie systemu przynajmniej lepszego.

Moim zdaniem dobra progresja jest w stanie zminimalizować prawdopodobieństwo przegranej do około 2%.
 
D 0

dawidp512

Użytkownik
witam
niedawno napalilem sie na progresje i zaczalem czytac o niej na forum. widze ze niektorzy bardzo ja odradzaja i sa pewni ze to bankructwo. ja wybralem druzyne z II ligi francuskiej (zajelo mi to jakies 15 min) wybor padl na sedan. sprawdzilem statystyki z 11 lat. najdluzsza seria do remisu to 14 i 13 spotkan reszta ponizej 10. i teraz grajac progresja na zysk lub wg ciagu fibonacciego mozna zyskac srednio 5 zl na mecz (najnizszy kurs jaki widzialem to 2.65, a zdazaly sie ponad 3) dysponujac kapitalem 5000 zl.
wiec nie rozumiem dlaczego niektorzy tak stresuja sie z powodu tej progresji

ps. 1.jesli chodzi o bukmacherke jestem amatorem i do tej pory robilem to raczej dla satysfakcji niz zysku, wiec nie wypominajcie mi tego w nast postach
2. jutro, a raczej juz dzis postaram sie wyliczyc wszystkie statystyki dokladnie.
3. kapital wyliczony jest na 15 kolejek (5000zl)
uwazam wiec ze jednak zysk jest mozliwy na progresji, co prawda nie oszalamiajacy ale jest.
pisze tego posta bo czytalem juz duzo na forum o tym jak ludzie odradzaja ten sposob ale argumenty poprzednikow mnie nie przekonywaly i najbardziej licze na odpowiedzi doswiadczonych uzytkownikow forum
troche nie skladny ten post ale moze ktos ze mna podyskutuje
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
dawidp512 nie rozumiem czemu praktycznie wszyscy upierają się grać progresję na jedną drużynę, remisy są zdarzeniami niezależnymi w związku z tym to, że jakiś team nie zremisował przez 20 spotkań wcale nie zwiększa i nie zmniejsza szans na remis w następnym spotkaniu, egro szybciej wyjdzie jak będziesz grał progresję na spotkania gdzie sam przeczuwasz remisy.
Zysk na progresji może być dość spory zależy ile poziomów jesteś w stanie wytrzymać;) ja na 11 poziomie miałem na minusie ponad 2tys. odczekałem tydzień zagrałem 2 spotkania + AKO i odrobiłem stratę z nawiązką 1tys. Tak naprawdę kiedy masz zagrożenie utraty kapitału czy płynności nie grasz żelazną progresją tylko na odrobienie czy zminimalizowanie strat.
Ja gram od 5-6 poziomu czyli od 64zl-128zl ciągiem Fibonacciego a pierwsze trzy typy jadę z wysokim kursem od 10-30, jak na razie 2K w przód, mój kapitał to 10K ale nigdy bym całością nie zagrał u buka.
 
Do góry Bottom