>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

>>>progresywny paradoks progresji<<<

mavionis 0

mavionis

Użytkownik
jak dla mnie niektóre tabelki ze stawkami bardzo marnie wyliczone ponieważ na niektórych wysokich poziomach jest zysk minimalny około 5 zł a stawki duże... lepiej by to było wyliczyć poprostu tak by zysk cały czas rósł ale powoli...
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Chyba niezbyt uważnie przeczytałeś to co napisałem, bo po wypowiedzi widzę, że nie zrozumiałeś o co właściwie chodzi.
Właśnie o to chodzi aby na wysokich progach (8-9-10) nie grnerować zysku bo i po co, przecież cały czas wkładasz wszystkie umiejętności aby tam się nie znależć. Ja w tescie na jednym z for na około 700 zagranych zakładów nie wpadłem chyba wiecej niż 7 razy na 9 próg przy niezbyt wnikliwej analizie typów.
Ponaddto matematyka ma to do siebie, że nie da się oszukać i jak dołożysz na wyższe progi aby był jakiś zysk to musisz zdjąc z niższych, własnie z tych gdzie najczęściej wygrywasz, a jak z nich zdejmiesz to uzyskasz mniejszy zysk i sam możesz mieć do siebie pretensje, że nie wpadałeś w wyższe progi bo byś wiecej wygrał. I co to nie jest paradoks???
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
moze napiszesz ktore buki pozwalaja grac za stawki od 0,5zł? jesli nie ma to chyba te wylicznie bede troche inne?
Za stawkę 0,50zł można zagrać w EXPEKT(kiedyś jak robiłem te tabelki było można za tyle zagrać - teraz pewnie też).

Gamebookers. Oczywiscie ze beda inne, mozesz zaczac od 2(BAH) lub 3 poziomu(BAW)
Raczej trzeba ustawić nowe stawki od 1zł w bah czy od 2zł bwin.


Te tabele jakie przedstawiłem w opisie raczej były potrzebne jako przykłady do wyjaśnienia mojej myśli niż przeznaczone bezpośrednio do stosowania.
Jak znajdę więcej czasu to przedstawię parę nowych do różnych kapitałów i ako.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jak dla mnie, to progresją powinno się grać, jak ma się sporo kaski. Nie potrzeba kombinować, jak grać, żeby zostać na małych stawkach, gdyż jest to nieopłacalne.

WNIOSEK:
Jak masz dużo ksaki, graj progresją. Jak nie, to nie kombinuj tylko pomyśl nad grą jakimś innym systemem.
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Jak dla mnie, to progresją powinno się grać, jak ma się sporo kaski. Nie potrzeba kombinować, jak grać, żeby zostać na małych stawkach, gdyż jest to nieopłacalne.
WNIOSEK:
Jak masz dużo ksaki, graj progresją. Jak nie, to nie kombinuj tylko pomyśl nad grą jakimś innym systemem.

- usatysfakcjonuje Cię jak dopiszę do wszystkich cyfr po kilka zer???
&gt;&gt;&gt;tylko usiąść i płakać&lt;&lt;&lt;
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
Witam Wilf
Podoba mi się rodzaj progresji który przedstawiłeś. To prawda że zazwyczaj wygrywamy mało kasy na najnizszych poziomach, a gdy dochodzimy do wyższych stopni zaczyna się nerwowo. Mam troche ponad 300 zł na konci w betway. Chciałbym je jakoś skutecznie zainwestować. Co byś mi polecił?
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Trudno mi cos doradzać jak nic o Tobie nie wiem - ile możesz czasu poświęcić na gre /na obstawianie ile na analize, co preferujesz grać, jaka jest u tego buka minimalna stawka i czy grasz w necie czy u naziemnych itd.
Moim zdaniem na niskim kapitale najlepsze są metody / strategie tzw. grosz do grosza, poprostu grasz za niewielkie stawki i niewiele wygrywasz ale za to grasz często i to jakąś rozsądną progresją.
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
Na analize, obstawianie mogę poświęcić kilkla godzin dziennie. Interesuje się piłka nożną i dlatego najwięcej zakładów obstawiam na tą dziedzinę sportu. Gram w necie na dwóch kontach gdzie minimalne stawki wynoszą 1 zł. Ostatnio typuję spotkania z ako około 2,0 lub single o kursie 1,7-2,5 Czasem gram systemem 2/3. Tylko moja strategia nie za bardzo się sprawdza bo zawsze jestem na niewielkim plusie bądź minusie. Dlatego postanowiłem zainteresować się progresją. Kapitał 300 zł nie jest zbyt wysoki dlatego też nie oczekuję od razu jakiś wielkich kokosów. Jaki rodzaj progresji byś mi polecił? Osobiście wykluczam progresję remisową ponieważ jestem niecierpliwy, a także poprostu lubie analizować statystyki, czytać zapowiedzi spotkań itd. Zastanawiam się także czy grac kilka progresji na raz za mniejsze stawki, czy tylko jedną za więcej kasy.
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
&gt;&gt;&gt;szymon4k&lt;&lt;&lt; na wiecej progresji jak jedna to narazie nie masz tyle kapitału.
Piszesz, że masz sporo czasu to ja proponuję Ci gre progresją w/g mojej koncepcji ponieważ ona wymwga wysyłania kilku zakładów dziennie - im więcej tym lepiej jednak wcześniej przeanalizowanych i dających szanse na wygrane, bez długich ciagów wpadek.
Napisałeś,
Osobiście wykluczam progresję remisową ponieważ jestem niecierpliwy, a także poprostu lubie analizować statystyki, czytać zapowiedzi spotkań itd.
i tu się trochę mylisz, bo progresje na remisy możesz grać wybierając codziennie kilka zdarzeń na remis np: coś o 15, następny zakład o 17 - 18 i jeszcze jeden o 20 - 21 godzinie, a jak będzie mało to możesz zagrać jakieś MLB w nocy np: dubla na kursie 1,75 * 175 albo trzy zdarzenia 1,45*1,45*145 = 3,05, możesz także wybrać sobie progresje na kursie lub ako 2,0 albo 1,5 - wszystko co jest ważne w progresji to dobranie stawek do wysokości kapitału i własnych mozliwości typerskich.
Nie sugeruj się opisami na forach, progresji na remis jednej drużyny, bo progresja działa bez względu na to jakie zdarzenia wybierasz i jakie ako czy kurs sobie ustalisz, a nawet można grać jakiekolwiek ako czy kurs (na kazdym progu inny) jeżeli się ma więcej kapitału.
- podałem Ci swoje GG na pw i jak mnie złapiesz to coś więsej moge doradzić, bo tutaj takie indywidualne sprawy mogą nie interesować pozostałych userów.

Ps.
Pisałeś, że grasz u kilku bukmacherów, ja Ci proponuję przestawić się jeszcze na Betfair - to trochę inny bukmacher i trzeba go najpierw dość dobrze poznać zanim zacznie się grać, ale warto bo choćby tylko to że kursy są o 10 do 25% wyższe.
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Jak kogoś interesuje to mam 359zł podzielone na progresje od stawek 2zł (bo robiłem pod swoje do bwin-a). Jak nie zapomne to wrzuce na wieczór, a jak nie to prosze przypomnieć na pw.

Ps. podobnym systemem gram ja. (nietrzeba przecież dawać x2 stawki. Zysk musi być stały i pewny a nie ogromny i ryzykowny bo w tym przypadku można by se było pograć normalnie :p).

pozdrawiam
 
Do góry Bottom