>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promo

M 0

mkiller

Użytkownik
Witam, promocja skierowana jest do graczy &quot;real money&quot;
Obejmuje ona jeden z roomow z sieci Microgaming.
Wymaga depozytu oraz ugrania 20rh, więcej informacji na PM lub gg: 6457480.
 
M 0

mkiller

Użytkownik
A co to jest 15% rb?? Bez jaj...

Rozumiem 30% i więcej...
A czy ja napisalem gdzies, ze daje komus 15% rb? Kolega JohnyJohn szuka dziury w całym, czy mzoe nie ma nic lepszego do roboty w sobotni wieczor?

Ad. piotrciuba: posiadam rowniez specjalna oferte rb, wyzsza od wszystkich standarodwych rb. Dla kazdego gracza, ktory zadeklaruje chec gry. Takze dla Ciebie. :-D
 
M 0

mkiller

Użytkownik
Wyższa od standardowych RB... A jaka jest standardowa kwota rb?? Ja mam oferte RB 50%. Masz coś więcej??
Musze Cie zmartwic, ale mam oferte, ktora przebija Twoja. Bez offtopu w tym watku prosze.

Zachecam do zgloszen, oferuje 100% pewnosc transakcji. ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wyższa od standardowych RB... A jaka jest standardowa kwota rb?? Ja mam oferte RB 50%. Masz coś więcej??
jest taki Room, www.wsex.com w którym racke wynosiło 100%, niewiem jak jest teraz bo dawno tam grałem(ale myśle że nic się nie zmieniło), jest to bukmacher połączony z pokerem i kasynem, w pokera gra sporo ludzi, większośc Amerykanów, z wypłatami na MB czy Neteller nie ma problemu, góra 30 minut i kaska na koncie(wpłacałem i wypłacałem wiele razy)
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Dobra ale to tak samo jak Pay-no-Rake tak?? Co Z tego że RB do 100% jak żeby dostać te 100% musisz ugrać 1000$ rake dziennie... Ja mówie o realnych ofertach czyli takich w których RB jest stałe.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dobra ale to tak samo jak Pay-no-Rake tak?? Co Z tego że RB do 100% jak żeby dostać te 100% musisz ugrać 1000$ rake dziennie... Ja mówie o realnych ofertach czyli takich w których RB jest stałe.
Nie JohnyJohn nie jest tak jak piszesz, RB niezależnie od tego ile ugrasz co tydzień w poniedziałek wraca na twoje konto....wiem co mówię bo grałem tam kiedyś, może teraz się zmieniło, niewiem.... bo w takim wypadku oni na tym nic nie zarabiają.
możesz poczytać o tym na największym forum o tematyce hazardu w Polsce, pewnie wiesz o które chodzi, chodzi o forum mecz....
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wiesz możliwe że tak jest a oni zarabiają na przykład na kasynie albo buku, nie wykluczone wcale... Ale co to za sieć?
Ehh wydaje mi się że już tego nie ma, jest to niezależna sieć, ale wyplacalni, bez żadnych wreyfikacji itp, i bardzo szybko.
na prv: wysłałem ci link do tematu o tym buku.
 
Do góry Bottom