>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja: 30 euro od Betfair

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betfair
SUPER PROMOCJA: Zgarnij do 30 euro bonusu!!

Bukmacher Betfair ma dla swoich nowych użytkowników świetną promocję. Możesz otrzymać od nich 30 euro, czyli około 120zł . Warto się rejestrować u tego bukmachera, ponieważ taka promocją często się nie zdarza. Co należy zrobić? Poniżej przedstawimy krótką instrukcję:
1. Zarejestruj się w Betfair ze specjalnego linku:
&gt;&gt; KLIKNIJ TUTAJ!! &lt;&lt;

2. Przy rejestracji przy polu&quot;Kod promocji&quot; zostaw aktualny kod promocji

3. Wpłać środki, a następnie obstaw zakład o wartości co najmniej €20.

4.
Jeśli wynikiem Twojego pierwszego zakładu jest przegrana (minimum €20), do Twojego konta Betfair zostanie dodane €30 w ciągu 48 godzin od rozstrzygnięcia zakładu.
Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;

Dlaczego warto grać w Betfair:

√ do 20% wyższe kursy
√ Możesz grać za ile chcesz. Czyli bez problemu można grać systemami
√ Zakłady live, o bardzo wysokich kursach
√ Sam możesz bawić się w bukmachera. Sam ustalasz sobie kursy.
√ Wygoda i bezpieczęstwo
Warunki promocji:
Warunki Szczegółowe:
1. Niniejsza promocja dotyczy jedynie nowych klientów, którzy zarejestrują się na Betfair.
2. Aby otrzymać darmowy zakład należy wprowadzić kod promocyjny podczas rejestracji na witrynie Betfair.
3. Jedynie przyjęte† zakłady na Giełdzie Zakładów kwalifikują się do niniejszej promocji.
4. Zakłady należy obstawić w ciągu 21 dni od momentu zarejestrowania się na Betfair.
5. Tylko Twój pierwszy przyjęty zakład, o wartości co najmniej €20, obstawiony podczas okresu promocyjnego może wziąć udział w promocji. Zakład ten musi zostać rozstrzygnięty jako pierwszy na Twoim na koncie, aby został Ci przyznany darmowy zakład.
6. Jeśli wynikiem Twojego pierwszego zakładu jest przegrana (minimum €20), do Twojego konta Betfair zostanie dodane €30 w ciągu 48 godzin od rozstrzygnięcia zakładu. W przypadku gdy Twój pierwszy zakład okaże się wygrany, do Twojego konta nie zostaną dodane żadne środki.
7. Maksymalna kwota zwrotu przysługująca graczowi wynosi €30. Zwroty ograniczone są do jednego konta gracza.
8. Zakłady nieprzyjęte lub unieważnione nie są brane pod uwagę w niniejszej promocji.

&quot;rozstrzygnięty&quot; oznacza zakład, który został w pełni zaakceptowany przez Betfair na rynku przyjętych zakładów z wszystkimi należnymi, wypłaconymi wygranymi.
† &quot;Przyjęty&quot; oznacza zaproponowany i zaakceptowany zakład na rynku na witrynie http://www.betfair.com i odnosi się do stawki obstawiającego lub zobowiązania w przypadku zakładu &quot;Nie wygra&quot;..
*Twoje ryzyko to całkowite zobowiązanie / pieniądze, które możesz stracić w zakładzie. W przypadku zakładu &quot;Wygra&quot; jest to kwota Twojej stawki. Jeśli obstawiasz zakład &quot;Nie wygra&quot;, jest to Twoje zobowiązanie. Na przykład: jeśli obstawisz zakład &quot;Nie wygra&quot; po kursie 1.5 za £10, Twoje całkowite zobowiązanie w tym zakładzie wyniesie £5.

Warunki Standardowe
1.
Aby obstawiać, uczestniczyć w promocjach i/lub brać udział w konkursach, należy mieć ukończone 18 lat. Udział osób nieletnich zostanie unieważniony.
2. Ani pracownicy, ani członkowie rodzin pracowników Betfair, oraz jej firm partnerskich, agentów lub innych osób z poszczególnych firm nie mogą brać udziału w (1) promocjach z nagrodami lub (2) konkursach, które wymagają jakiegokolwiek elementu osądu od lub w imieniu Betfair.
3. Na osobę przypada tylko jedno zgłoszenie w konkursach. Promocje, są dostępne jednorazowo dla wszystkich osób. Betfair może wedle własnego uznania określić czy udział lub konta są powiązane z tą samą osobą, używając dowolnych metod, które uzna za właściwe. W przypadku kiedy uczestnik podejmie próbę wielokrotnego udziału w promocji, Betfair zastrzega sobie prawo do anulowania jego udziału w promocji/zamknięcie konta i wstrzymania jakichkolwiek korzyści płynących z promocji.
4. Rejestrując się, użytkownik akceptuje i wyraża zgodę na niniejsze warunki i warunki szczegółowe związane z odpowiednią promocją, konkursami lub wydarzeniem i jakimikolwiek instrukcjami.
5. Oszustwo, wielokrotne lub nieprawidłowo wypełnione formularze zgłoszeniowe nie będą akceptowane, jak również udział z naruszeniem lub niezgodny z niniejszymi warunkami ogólnymi. Betfair nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia udziału w promocji, których z jakichkolwiek powodów nie otrzymał.
6. Betfair zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestnika z zawodów, promocji, wydarzeń i z korzystania z witryny Betfair jeśli uzna, że uczestnik próbował zarejestrować się, używając więcej niż jednej nazwy użytkownika lub w inny sposób angażuje się w jakąkolwiek nieuczciwą lub nielegalną działalność (w tym uczestnictwo, które byłoby naruszeniem prawa w lokalnej jurysdykcji), w przypadku kiedy uczestnik wygrałby lub miałby możliwość wygrania jakiejkolwiek nagrody.
7. Nagrody nie podlegają zbywaniu ani wymianie.
8. Branie udziału w jakichkolwiek zawodach, w przypadku gdy Użytkownik zostanie zwycięzcą, wyraża zgodę na rozsądne użycie swojego imienia i wizerunku na witrynie i w materiałach promocyjnych wyprodukowanych przez lub w imieniu Betfair.
9. Niniejszym Użytkownik zrzeka się jakichkolwiek i wszelkich praw autorskich lub innego prawa własności intelektualnej, rejestrując się na Betfair na rzecz nieograniczonego używania przez Betfair; wyraża również zgodę na przeprowadzenie wszelkich takich aktów i/lub wykonywanie lub staranie się o wykonanie wszelkich takich dokumentów w formie zadowalającej Betfair, aby potwierdzić pełne prawo własności tych praw przez Betfair.
10. Betfair wedle uznania zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany warunków zawodów i promocji i/lub jakichkolwiek ofert złożonych w związku z nimi, aby przestrzegać decyzji odpowiedniego organu sądowego lub nadzorującego i nie będzie ponosić odpowiedzialności za takie postępowanie.
11. Decyzja Betfair odnosząca się do jakiejkolwiek sprawy dotyczącej lub związanej z zawodami i promocjami jest ostateczna i żadna korespondencja z nią związana nie zostanie przyjęta.
12. W przypadku naruszenia niniejszych warunków ogólnych Betfair zastrzega sobie prawo do podjęcia takich czynności, które uzna za słuszne wedle własnego uznania.
13. Jeśli pisemnie nie określono inaczej, w przypadku kiedy Użytkownik będzie musiał podróżować, aby wziąć udział w jakimkolwiek wydarzeniu, to Użytkownik jest odpowiedzialny za zorganizowanie przygotowań do wyjazdu (łącznie z ubezpieczeniem).
14. Betfair zastrzega sobie prawo do wprowadzenia poprawek w zasadach dotyczących turniejów lub w niniejszych Warunkach Ogólnych w każdej chwili.
15. Betfair nie bierze odpowiedzialności za system lub problemy z połączeniem, które mogą wpłynąć na użytkownika końcowego podczas którejkolwiek z niniejszych promocji.
16. Betfair, partnerzy i filie, lub jacykolwiek inni pracownicy, oficerowie lub kierownicy nie będą odpowiedzialni za jakiekolwiek uszkodzenia wynikłe z udziału uczestnika lub zwycięzcy w wydarzeniu lub jakiekolwiek podobnej modyfikacji, zmianie, przerwie lub zakończeniu jakichkolwiek turniejów, a uczestnik lub zwycięzca poniesie jedyną i wyłączną odpowiedzialność, jeśli sytuacja taka będzie miała miejsce.
17. Depozyty na konto poprzez Moneybookers nie są akceptowane w ramach niniejszej promocji. Użytkownik, który skorzystał z tej metody wpłaty środków, nie będzie mógł wziąć udziału w promocji i nie otrzyma darmowego zakładu.
18. We wszystkich promocjach, użytkownicy z Dalekiego Wschodu muszą poddać się procesowi weryfikacji tożsamości (KYC) zanim będą mogli wziąć udział w promocji.
19. Użytkownik wyraża zgodę na to, że niniejsze warunki ogólne będą oparte i interpretowane zgodnie z prawem Anglii i Walii, oraz że podporządkuje się wyłącznej jurysdykcji sądu w Anglii.
20. Prawo Umów (Prawa Osób Trzecich) z 1999 nie będzie dotyczyło niniejszych warunków i żadne prawa lub korzyści jednoznacznie lub domyślnie nadane przez nie nie będą egzekwowane na mocy Aktu wobec osób trzecich przez jakiekolwiek inne osoby.
21. Jakiekolwiek użycie zastrzeżonego znaku towarowego BETFAIR® i/lub BETFAIR LOGO musi odbyć się za zgodą właściciela znaku towarowego - The Sporting Exchange Limited.
22. Organizatorem nagród, zawodów i promocji jest Betfair International ENC z zarejestrowanym biurem na Triq Kapillan Mifsud, St Venera, Malta, SVR 1851.
 
kesio 0

kesio

Użytkownik
Również jestem ciekawy czy tylko kartą trzeba wpłacać czy konto bankowe też jest brane pod uwagę?
Jeszcze jedno pytanie. Czy jak się zarejestruję a pieniądze wpłacę miesiąc po rejestracji, czy bonus będzie aktualny?
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Również jestem ciekawy czy tylko kartą trzeba wpłacać czy konto bankowe też jest brane pod uwagę?
Jeszcze jedno pytanie. Czy jak się zarejestruję a pieniądze wpłacę miesiąc po rejestracji, czy bonus będzie aktualny?
Przeciez wszystko pisze w regulaminie promocji. Oczywiscie jak bedziesz wplacal przez konto bankowo, otrzymasz bonus.
Jesli chodzi o drugie pytanie, to musisz postawic w przeciagu 14 dni od rejestracji, aby otrzymac bonus.
pozdro;-)
 
dia 0

dia

Użytkownik
Jakie są warunki obrotu bonusem?
Jeżeli chcę wpłacić przelewem a konto mam w pln to automatycznie sami mi przewalutują?
pzdr
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jakie są warunki obrotu bonusem?
Jeżeli chcę wpłacić przelewem a konto mam w pln to automatycznie sami mi przewalutują?
pzdr
Skoro czekasz tak długo i nikt Ci nie odpowiedział to ja odpowiem chociaż pewny nie jestem...
Wpłacasz kasę, zagrasz raz za wszystko i dostajesz drugie tyle.
Sami przeliczą Ci na walutę w jakiej założyłeś konto.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Skoro czekasz tak długo i nikt Ci nie odpowiedział to ja odpowiem chociaż pewny nie jestem...
Wpłacasz kasę, zagrasz raz za wszystko i dostajesz drugie tyle.
Sami przeliczą Ci na walutę w jakiej założyłeś konto.
Dokladnie tak . Po obroceniu 1x kwota depozytu otrzymasz drugie tyle ( do 30e ).
Bodajze obojetnie po jakim kursie . Ja pisalem w tej sprawie do supportu o dodanie bonusu.
 
M 0

marekdx280

Użytkownik
w regulaminie piszą, że żeby dostać bonus trzeba zarejestrować kartę kredytową lub inny system płaności,

jak nie mam karty kredytowej a dokonałem przelewu z banku to co z bonusem ?
 
L 0

loocas

Użytkownik
Witam, mam pare pytan odnosnie tej promocji w betfair:
1. aby otrzymac bonus 30 E musze wplacic 30 E, ale jak mam to przeliczyc na polskie? za pomoca strony z kursami walut?
2. czy za przewalutowanie trace jakies pieniadze?
3. czy pobieraja sobie jakas prowizje za moją wpłatę?
4. czy pobieraja jakas prowizje za wygrane zdarzenie?
5. czy pobieraja jakas prowizje za moją wypłatę?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
1. Nie musisz wpłacić 30 Euro tylko postawić zakłady za łączną sumę 30 Euro a to różnica.
2. Na przewalutowania zawsze stracisz pieniądze( albo je zyskasz) wszystko zalezy od kursu euro.
3. Za wpłatę karta debetowa pobierają prowizje 1,5 %.
4. Za wygrane zdarzenia pobierają prowizje 5 % od zysku netto.
5. Za wypłatę nie pobierają prowizji ( mówię tutaj o karcie debetowej innych opcji nie sprawdzałem).
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jak już się zarejestrowałem i chcę mieć ten bonus, ale przez żaden referencyjny link się nie rejestrowałem i nie wpisywałem kodu od przyjaciela. To jak mogę teraz to odwrócić? Tak żebym mógł dostać gratis 20Euro?
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
możesz otworzyć nowe konto. W betfair możesz mieć wiecej niż jedno konto(ale nie wiem czy w tej samej walucie). natomiast bonus dostaniesz tylko raz na te konto na które wpłacisz. Napisz jeszcze do betfair, ale na 99% jest tak jak ci napisałem, chyba że się coś zmieniłó.
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
17. Depozyty na konto poprzez Moneybookers nie są akceptowane w ramach niniejszej promocji. Użytkownik, który skorzystał z tej metody wpłaty środków, nie będzie mógł wziąć udziału w promocji i nie otrzyma darmowego zakładu
wplacilem przez konto bankowe 80zl, po przewalutowaniu wyszlo 19.53E, czyli za malo zeby lapac sie do promocji, dlatego dokoptowalem 10 E przez MB, dostane zwrot czy nie?
Polski support nieczynny, a angielski od kilku godzin nie odpisuje nic:/
 
B 0

brunek38

Użytkownik
Stawiał już ktoś na tym buku w promocji? Trzeba było obrócić bonus cz wypłacać można od razu bo nie chce mi się wierzyć ???? .
 
Do góry Bottom