>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
A od marca jakaś nowa promocja skoro mówisz że zwrot tylko do konca miesiaca?
Prawdopodobnie będzie kontynuowana ta promocją - zakład bez ryzyka do 100PLN.
Wszystko zależy od wyników i zainteresowania.
Do końca lutego, każdy kto założy konto w Betclic poza promocją zakład bez ryzyka otrzyma nagrodę z poniższego konkursu:
Luty z Betclic i Expekt - wygraj Samsunga Galaxy SII oraz inne gadżety!
Zapraszam do konkursu:
Konkurs: Ruch Chorzów - Lech Poznań - w puli 200PLN od Expekt - Z. Boniek poleca!
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
http://images.tinypic.pl/i/00336/q3vxtp3b1y12.jpg
Czy ten kupon kwalifikuje się do promocji? Wiem, że to pytanie było już zadawane kilka razy, ale na innym forum mnie &quot;straszą&quot;, że ewentualnego zwrotu nie dostanę, bo są to zakłady under i DNB to zakłady 2-drogowe, kiedyś ktoś tu pisał, że za kilka typów z tenisa dają zwroty, coś się zmieniło?
 
B 0

banan79

Użytkownik
Witam. A czy jak zagram np. tylko jeden mecz 3-drogowy czyli bayern-werder 1 a do tego doloze np. z szesc zdarzen strz. gola. to czy to sie kwalifikuje do promocji cashback? Z gory dziex za odp.
 
kielek1301 6

kielek1301

Użytkownik
No to ja kilka pytań, ale zrozumcie mnie, dopiero zaczynam ;)
1. promocja do kiedy wazna ?
2. wy piszecie, ze trzeba skorzystac ze specjalnego linku, jesli tego nie zrobilem to co ?
3. konto zalozone dzis
 
B 0

banan79

Użytkownik
No to ja kilka pytań, ale zrozumcie mnie, dopiero zaczynam ;)
1. promocja do kiedy wazna ?
2. wy piszecie, ze trzeba skorzystac ze specjalnego linku, jesli tego nie zrobilem to co ?
3. konto zalozone dzis

1. Dokładnie nie wiem
2 i 3. Wejdz w zakładke -moje konto -bonusy i sprawdz co tam pisze. U mnie bylo ze mam mozliwosc zagrania zakladu bez ryzyka(cashback)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciężko zgadywać. Może wpłacałeś pierwszy depozyt przez Skrill? Może kuponu jeszcze nie rozliczyli? Poczekaj cierpliwie do jutra i jak zwrot nie przyjdzie to napisz do supportu.
 
M 0

mizziek22

Użytkownik
Witam.
Mój brat miał konto na betclick, a jak ja teraz założe nowe to uprawnie mnie to do uzyskamnia bonusu?
Oraz wpłata przez moneybookers nie wchodzi w gre jesli chce otrzymac bonus?
Pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam.
Mój brat miał konto na Betclick, a jak ja teraz założe nowe to uprawnie mnie to do uzyskamnia bonusu?
13. Jeden powitalny bonus od depozytu / powitalny cashback / freebet / cashback przypada na jednego gracza, jeden adres e-mailowy, jedno gospodarstwo domowe, jedną kartę / konto bankowe, jeden adres IP i jeden komputer.
Oraz wpłata przez Moneybookers nie wchodzi w gre jesli chce otrzymac bonus?
4. Wpłaty dokonane za pomocą serwisu Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.
Wszystko miałeś w regulaminie ;) Pozdro
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
hymm sory za glupie pytanie no ale kosza moge grac w takim razie ? np singiel ? bo jest zaklad trzydrogowy wygrana jednej druzyny remis albo wygrana drugiej ?
 
K 1

koza2109

Użytkownik
Witam,
Namówiłem znajomego do gry na Betclicu, powiedziałem mu o cashback itp, niestety otrzymać sensowną odpowiedź od supportu to chyba nie możliwa sprawa, pytanie polega na tym, czy otrzyma on Cashback jeśli mieszka w akademiku, wszyscy tam mają to samo IP, jedynie ostatnia cyfra się różni(wiadomo, osobny komputer) czyli nota bene IP jest inne, ale czy nie będzie z tym problemu? Bo po nieporadności supportu trochę obawiam się o 100zł
 
vertigo 10,7K

vertigo

Użytkownik
Witam,

jaki jest minimalny kurs zdarzenia, który muszę obstawić by załapać się do Cashback&#39;a? Piszą coś o 2.00 ale mogę się mylić. Rozumiem, że musi być to kupon, gdzie choć jedno zdarzenie jest trzydrogowe. Co w sytuacji, gdy dołożę zdarzenie na piłkę 1X (podwójna szansa, też trzydrogowy zakład, bo może być 1X, X2, 12), jest wszystko OK?

Z góry dzięki za odpowiedź.

EDIT: Po rozmowie z czatem mam odpowiedzi:

--&gt; Nie ma ograniczeń odnosnie kursów.
--&gt; W przypadku zakładu wielokrotnego gracz może umieścić jakiekolwiek zdarzenia na jednym kuponie. Nie ma tutaj ograniczeń.
--&gt; Jeśli gracz pragnie postawić zakład pojedynczy, wydarzenie sportowe musi gwarantować trzy opcje rozliczenia zakładu.
 
Do góry Bottom