>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł

Status
Zamknięty.
T 3

typ_er

Użytkownik
Od siebie moge polecić tę promocję - zero problemu z wypłatą stawki przegranego zakładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lande710 3

lande710

Użytkownik
Także mogę polecić ten bonus, na pieniądze nie musiałem czekać nawet 5 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
killme 3

killme

Użytkownik
Mam pytanie dotyczącego tego jednego nr ip. Czy to oznacza że jak ktoś ma neostrade to nie może skorzystać z tego bonusu?
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Dwa pytania :
1. Czy to jest nadal aktualne ?
2. Czy promocja obejmuje także wpłaty poprzez paysafecard ? Jeśli takie pytanie było to przepraszam - ja go nie widziałem ;)
 
J 0

jabada

Użytkownik
Mam takie pytanie.
Kiedyś założyłem konto na betclicu na mamę bo byłem niepełnoletni, trochę pograłem i wypłaciłem całą kasę, teraz chciałbym założyć konto na siebie również na betclicu. I teraz pytanie, czy jak mi nie wejdzie pierwszy kupon to czy zwrócą mi pieniądze (chodzi o ten cashback do 100zł) dodam, że będę obstawiał z tego samego komputera co wcześniej (to samo ip). I czy nie będzie problemów z wypłatą z betclica na konto mamy bo nie założyłem jeszcze swojego konta w banku?
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Wystarczy regulamin przeczytać:
Jeden powitalny bonus od depozytu/ powitalny cashback/ freebet/ cashback przypada na jednego gracza, jeden adres e-mailowy, jedno gospodarstwo domowe, jedną kartę, jedno konto bankowe, jeden adres IP i jeden komputer.
Masz to samo ip, ten sam komputer, adres domowy i jeszcze (przypuszczam) wpłata pójdzie z tego samego konta bankowego. Zatem odpowiadając na twoje pytanie: możesz napotkać problemy.
 
K 0

karina931

Użytkownik
Mam problem z wypłatą pieniędzy z cashbacku. Dostałam maila, że mi go cofają. Dowiedziałam się, że chodzi różne IP i powiązanie z innym komputerem. Mój problem polega na tym, że jestem jedyna w gospodarstwie domowym z betclickem, wysłałam pieniądze z mojego konta, a mam neostradę, gdzie przy każdym włączeniu generuje się inne IP, a jeśli chodzi o błąd komputera to przypuszcza, że chodzi o to, że logowałam się na konto na uczelni, gdzie każdy ma takie samo IP (konto założyłam na swoim sprzęcie). Bardzo proszę o pomoc!
 
A 0

aspentify

Użytkownik
Mam jedno pytanie.
Mogę postawić 5 meczy piłki nożnej na jednym kuponie? Bonus nadal będzie obowiązywał? Nie będzie to zakład systemowy czy betclic 14?
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym to polega?
Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mogę postawić 5 meczy piłki nożnej na jednym kuponie?
Tak, możesz postawić 5 spotkań na jednym kuponie.
Standardowo jest to zakład &quot;Tradycyjne kombinacje&quot;. On kwalifikuje się do promocji.
Gdy klikniesz zakładkę &quot;więcej opcji&quot;to wyskoczy &quot;Zakłady łączone i systemowe&quot;
 
C 0

czyniu

Użytkownik
Mam problem z wypłatą pieniędzy z cashbacku. Dostałam maila, że mi go cofają. Dowiedziałam się, że chodzi różne IP i powiązanie z innym komputerem. Mój problem polega na tym, że jestem jedyna w gospodarstwie domowym z betclickem, wysłałam pieniądze z mojego konta, a mam neostradę, gdzie przy każdym włączeniu generuje się inne IP, a jeśli chodzi o błąd komputera to przypuszcza, że chodzi o to, że logowałam się na konto na uczelni, gdzie każdy ma takie samo IP (konto założyłam na swoim sprzęcie). Bardzo proszę o pomoc!
czy koleżanka coś zdziała w swojej sprawie?
mnie też oszukali,
najpierw pani na czacie zweryfikowała mnie pozytywnie,
zawarłem zakład, zawsze logowałem się z własnego laptopa;
dostałem zwrot 200PLN;
następnego dnia zabrali mi bonus
i napisali, że system się nie myli i moje konto jest powiązane z innymi graczami.
Ostrzegam przed tymi oszustami i naciągaczami.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Mam problem z wypłatą pieniędzy z cashbacku. Dostałam maila, że mi go cofają. Dowiedziałam się, że chodzi różne IP i powiązanie z innym komputerem. Mój problem polega na tym, że jestem jedyna w gospodarstwie domowym z betclickem, wysłałam pieniądze z mojego konta, a mam neostradę, gdzie przy każdym włączeniu generuje się inne IP, a jeśli chodzi o błąd komputera to przypuszcza, że chodzi o to, że logowałam się na konto na uczelni, gdzie każdy ma takie samo IP (konto założyłam na swoim sprzęcie). Bardzo proszę o pomoc!
czy koleżanka coś zdziała w swojej sprawie?
mnie też oszukali,
najpierw pani na czacie zweryfikowała mnie pozytywnie,
zawarłem zakład, zawsze logowałem się z własnego laptopa;
dostałem zwrot 200PLN;
następnego dnia zabrali mi bonus
i napisali, że system się nie myli i moje konto jest powiązane z innymi graczami.
Ostrzegam przed tymi oszustami i naciągaczami.
koleżanka z jednym postem piszę, że ją oszukali, kolega wyżej z trzema postami pisze, że jego też... a może domniemana koleżanka to jednak kolega czyniu? :]
niedobry bukmacher, zabiera wam pieniądze kurcze... myślałeś, że jesteś sprytny, ale sam widzisz :cool: tez mam mobilnego neta, znajomi także i nikt nigdy nie miał problemów. Nie oszukuj to i ciebie nikt nie oszuka.
 
C 0

czyniu

Użytkownik
Kim ty jesteś ze wyzywasz mnie od oszustów? Nie znasz mnie. Więc nie oceniaj. Nikogo nie oszukałem, ani nie miałem zamiaru. Skorzystałem tylko z reklamy zakład bez ryzyka. Zapytałem nawet konsultantkę o weryfikację i zostałem pozytywnie sprawdzony.
Pisałem, że wszystko zrobiłem zgodnie z regulaminem spełniłem wszelkie warunki promocji. Otrzymałem bonus który mi zabrali w ciągu 24h z mojego konta gracza.
Betclic
Katarzyna: Konsultantka udzieliła Ci prawidłowych informacji i w danym momencie twoje konto kwalifikowało się do promocji. Konta są jednak systematycznie sprawdzane i zostało wykryte połączenie Twojego konta z kontem innego gracza, który skorzystał już z tej promocji.
Betclic
Katarzyna: Przykro mi, ale system się nie myli.

A jednak się myli.
Kwalifikowałem się do promocji, a po otrzymaniu bonusu mi go zabrali. Naprawdę nic nie rozumiem z tego.
Ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak?
O co tu może im chodzić?? Nie rozumiem nic z ich tłumaczeń &quot;zostało wykryte połączenie Twojego konta z kontem innego gracza&quot;. Nie podają żadnych szczegółów tylko takie niezrozumiałe slogany.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
ależ ja cię nie wyzywam od oszustów, tylko oszustwo sugeruję,
gram od lat wielu jak i moi znajomi i wyobraź sobie, że żaden z nas nigdy takich problemów nie miał. Ale wiem też, że są tacy co kombinowali z kontami i wyłudzali bonusy i zgadnij co? Każda taka osoba miała &#39;problem&#39; potem z kontem, zablokowaniem środków i potem nazywali buka oszustem????
Widzisz tu pewną analogię? Wytłumacz mi tylko jaki sens ma kradzież twoich pieniędzy przez bukmachera? Chyba jakiś nowoczesny i skomplikowany marketing :]
 
C 0

czyniu

Użytkownik
Może widzisz tu takie analogie, ale ja oszustem nie jestem, wszystko zrobiłem zgodnie z regulaminem, zostałem nawet pozytywnie zweryfikowany przez konsultanta, dostałem bonus. A że mi go potem zabrali z konta to tego nie potrafię zrozumieć.
Reklamę Betclic zobaczyłem na tym forum. Przeczytałem dużo pozytywnych opinii.
I dlatego tutaj szukam pomocy. Co jest przyczyną moich kłopotów?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
I dlatego tutaj szukam pomocy. Co jest przyczyną moich kłopotów?
To Ci odpowiem. Przyczyną jest adres IP i dostawca internetu - prawdopodobnie multimedia polska. Oni chyba mają wąski zakres adresów IP, dlatego jest większe prawdopodobieństwo że ktoś wcześniej korzystał z twojego IP.
 
C 0

czyniu

Użytkownik
Czy mam jakąś szanse udowodnić swoją niewinność?? Nigdy nie korzystałem z ich promocji. Nikogo nie chciałem oszukać. Chciałem skorzystać z promocji bez ryzyka a tu ZONK.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom