>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja BetClic - zakład bez ryzyka do 200 zł!

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja w Betclic
MEGAPROMOCJA:
Zakład bez ryzyka do 200 zł plus
Koszulka klubu Juventus Turyn z podpisami graczy plus
Piłka Nike z podpisami graczy Juventusu Turyn






Już dzisiaj otwórz konto a jeśli przegrasz swój zakład otrzymasz - aż do 200 PLN zwrotu!
Dodatkowo możesz wziąć udział w losowaniu 3 oryginalnych koszulek z podpisami graczy Juventus Turyn i 2 piłek firmy nike także z podpisami graczy.
Poniżej krótka instrukcja korzystania z promocji:
1. Zarejestruj się w Betclic ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania Cashbacku Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=

====&gt; PROMOCJA w Betclic &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Złóż pierwszy depozyt.

3. Wnieś pierwszy zakład do 200 zł.
4. Jeśli dobrze obstawiłeś- WYGRAŁEŚ.
5. Jeśli nie wygrasz - otrzymasz zwrot 100%, którą można NATYCHMIAST wypłacić.
6. Chcesz wygrać oryginalną i unikatową koszulkę lub piłkę? Wnieś zakłady na łączną kwotę min. 150pln (w przypadku koszulki) lub 50pln (w przypadku piłki) do 30 czerwca i wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] W tytule wpisz promocja Betclic, w treści wpisując swoje dane i kwotę obrotu. Oferta tylko dla nowych graczy w betclic, zarejestrowanych ze specjalnego linku.
Promocja tylko dla nowych użytkowników, którzy dokonają depozytu za pomocą karty lub przelewu. Można także wpłacić środki w 15 minut klikając &quot;Przelewy 24&quot;.

Bezpieczny zakład może być postawiony tylko na zdarzenie o min. 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - wygrana/ remis/ przegrana). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.

Promocja obejmuje zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne (akumulowane).

Nie ma minimalnego kursu dla bezpiecznego zakładu.


Koszulka Juventusu i piłka wyglądają tak:


Warunki promocji
Kwota, którą otrzymasz w BetClic to cashback 200 zł.
Oznacza to, że zwrócimy Ci pienądze ze pierwszy zakład, jeżeli okaże się on przegrany.

UWAGA: to nie jest żaden bonus, którym trzeba obracać! Te pięniądze będziesz mógł natychmiast wypłacić. To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka!
Sprawdź naszą ofertę, a potem zdecydujesz czy chcesz z nami zostać.

Na przykład:

Decydujesz się postawić 200 zł na mecz Legia - Wisła:

1. Zarejestruj się w BetClic


Wypełnij formularz rejestracyjny i potwierdź rejestrację, klikając przycisk „Utwórz konto”.

2. Złóż pierwszy depozyt

Aby postawić pierwszy zakład i skorzystać z naszej oferty, musisz dokonać wpłaty w wysokości przynajmniej 15 zł. Kwota, którą postawisz na swój pierwszy zakład, w przypadku przegranej zostanie Ci zwrócona w całości, aż do 200 zł!

3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka


Jeżeli postawisz swój pierwszy zakład na remis pomiędzy zespołami, a kurs wyniesie np. 6,00 otrzymasz:

200 zł x 6,00 = 1200 zł

Jeżeli nie będzie remisu, natychmiast zwrócimy Ci postawione pieniądze. To oferta bez żadnego ryzyka!

Bonus dotyczy tylko nowych użytkowników.

Tylko Twój pierwszy zakład jest refundowany.

Warunki Ogólne:
1. Jeden bonus przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).
2. Bonus przeznaczony jest dla graczy, którzy nigdy wcześniej nie rejestrowali się na stronie Betclic.com od momentu jej uruchomienia i dotyczy wyłącznie oferty na zakłady sportowe. Kwota zwracana jest wyłącznie z pierwszy zakład, jeżeli okaże się on przegrany. W przypadku wygranej pierwszego zakładu, promocja nie obejmuje kolejnego.
3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady BetClic14 nie są objęte tą ofertą
4. Wpłaty dokonane za pomocą serwisu Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.
5. Wypłata zwrotu może być dokonana TYLKO na to samo konto lub kartę płatniczą, z których dokonano depozytu. Konto lub karta muszą być własnością gracza. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypłaty zwrotu za przegrany zakład na konto bankowe lub kartę płatniczą / kredytową osoby trzeciej.
6. Jeżeli Betclic uzna, iż nastąpiło nadużycie regulaminu promocji, bonus może zostać w każdej chwili anulowany bez wcześniejszego powiadomienia i konieczności uzasadnienia tej decyzji. Gracz korzystając z tej promocji wyraża zgodę na jej warunki.
7. Betclic zastrzega sobie prawo do zakończenia w/w promocji w każdym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
8. Użytkownicy z Polski są uprawnieni tylko i wyłącznie do promocji oferowanej na polskiej stronie Betclic.com. Oznacza to, że rejestrując się na innych wersjach językowych naszego serwisu, użytkownik nie będzie uprawniony do wypłaty zwróconej kwoty.
 
D 0

demigod

Użytkownik
Witam. Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o grę w bukach internetowych. I nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem powyższy regulamin.
1. Czy mogę wpłacić np. 100zł i zagrać za 55zł? - w przypadku przegranej zwrócą mi 55zł? Czy jednak muszę zagrać za całą wpłaconą kwotę (w tym wypadku 100zł) i przy ewentualnym niepowodzeniu zwrócą mi 55zł?
Inny przykład: wpłacam 55zł, gram za 20zł - przegrywam, zwracają 20zł?
2. Odnośnie punktu nr 3 w regulaminie - jeśli dobrze zrozumiałem to mogę postawić na jednym kuponie np.: 2 mecze piłkarskie (1x2) i jeden siatkarski (1 2)?
Nie wiem również czy w tym lub w innych bukach internetowych można grać systemem, tak jak ma to miejsce w bukach naziemnych, np. 1z2, 2z3, 3z7, itp.?
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
 
S 0

skyline-

Użytkownik
1. Wpłacasz sto złoty, grasz za 55. Jeżeli przegrasz, to pieniądze wrócą na Twoje konto w BetClic w przeciągu niecałych 10 minut.
2. Musisz postawić, kupon na mecz piłki nożnej, siatkówki, bądź koszykówki - czy innego sportu, w którym możliwe są trzy wyniki przegrana/wygrana/remis. Kupon nie może być wielokrotny, czyli tzw. kumulacyjny. Mam nadzieję, że przynajmniej trochę udało mi się pomóc.
Pozdrawiam,
Skyline.
 
D 0

demigod

Użytkownik
Dzięki za odp. Co do zakładu wielokrotnego to nie masz racji. Mogę zagrać taki kupon i w takim wypadku mogę również zagrać jakiekolwiek zdarzenia, przynajmniej 2. Jeśli przegram, zwracają do 55zł.
Odpowiedź z Działu Obsługi Klienta:
Cashback, czyli „Zakład bez ryzyka” jest promocją skierowaną do osób, które po raz pierwszy rejestrują się w serwisie BetClic.
Pozwala ona graczom na odzyskanie stawki za pierwszy przegrany zakład, aż do wysokości 55 PLN. Zwrot postawionej stawki można od razu wypłacić (po uprzedniej weryfikacji dokumentów).
Aby skorzystać z tej oferty należy dokonać depozytu za pomocą:
- standardowego przelewu bankowego;
- serwisu Przelewy24;
- karty kredytowej.
Wpłaty dokonane za pomocą serwisu Moneybookers nie są wliczane do promocji cashback.
Gracze mogą postawić zakład pojedynczy, lub zakład wielokrotny.
Zakład pojedynczy powinien spełniać następujące warunki: wydarzenie sportowe musi posiadać min. trzy opcje rozliczenia zakładu.
Przykładem takiego wydarzenia jest mecz piłki nożnej, gdzie możliwe jest obstawienie wyniku meczu. Dostępne są tu 3 opcje rozliczenia: wygrana/przegrana/remis (1-X-2).
Prosimy pamiętać, iż nie każda dyscyplina sportowa gwarantuje opcję remisu.
W razie zakładu wielokrotnego możesz obstawić jakiekolwiek zdarzenia na jednym kuponie. Nie ma tutaj ograniczeń.
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
tylko ze w innych bukach wielokrotny to nie to samo a akulmulacyjny, a wiec jak to w kocu jest ? Moge postawic pare meczow z AKO ??
 
U 0

udar

Użytkownik
Rozumiem że, jakbym postawił dzisiejszą ligę mistrzów, tzn. konkretnie 6 meczy, to w przypadku przegranej mi zwrócą te 55 Zł ?
 
kons 3

kons

Użytkownik
4. Wpłaty dokonane za pomocą serwisu Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.
Czyli tak: zakładam sobie konto, np w mBanku, czekam, zakładam konto na Betclic i wpłacam kasę na swoje konto gracza za pomocą założonego konta w mBanku i śmiało mogę korzystać z bonusu skoro nie mogę przelać kasy poprzez Moneybookers ? Później kasa za inne zakłady będzie mi przelewana na konto z mBanku i nie potrzebne jest Moneybookers,dobrze to rozumiem ?
 
G 2

grzela083

Użytkownik
Witam. Panowie i Panie zagrałem na
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk Wynik meczu : Remis
i oczywiście przegrałem natomiast nie zwrocili mi stawki? Co jest grane?? Konto zalozone 1 raz i wpłacone przez paysafecard
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam. Panowie i Panie zagrałem na
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk Wynik meczu : Remis
i oczywiście przegrałem natomiast nie zwrocili mi stawki? Co jest grane?? Konto zalozone 1 raz i wpłacone przez paysafecard
Udało się rozwiązać sprawę?
Z jakiego korzystasz internetu? Jeśli dzielisz IP z innymi użytkownikami to być może, nieświadomie złamałeś pierwszy punkt regulaminu promocji:
Warunki Ogólne:
1. Jeden bonus przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).
Polecam napisać do supportu i wyjaśnić całą sprawę.
 
piastowski 0

piastowski

Użytkownik
Słyszałem kiedyś od znajomego, że jego kuzyn się zarejestrował i postawił te 55 zł na zakład kombinacyjny z kursem ~80, wygrał, ale nie dostał kasy bo złamał 6 pkt regulaminu. Wszystko było OK, a jednak nie dostał kasy.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
punktu 6 raczej nie zlamal bo ciezko

6. Waluty


6.1. Transakcje mogą być przeprowadzane w poniżej podanych walutach: Euro (EUR / €), Brytyjski Funt Szterling (GBP / £) i Polski Złoty (PLN / zł), Forintach węgierskich (HUF) i czeskich Koronach (CZK), rumuńskich Lejach (RON), szwedzkich Koronach (SEK), duńskich Koronach (DKK) i norweskich Koronach (NOK). Waluta, z której Klient korzysta musi być tą samą walutą, którą wybrał jako główną w chwili otwarcia Konta. BetClick zastrzega sobie prawo do anulowania wniesienia zakładu lub wypłaty zakładu i/lub wygranej w pewnych walutach oraz do wypłacenia należnej kwoty w odpowiedniej dla konta walucie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Słyszałem kiedyś od znajomego, że jego kuzyn się zarejestrował i postawił te 55 zł na zakład kombinacyjny z kursem ~80, wygrał, ale nie dostał kasy bo złamał 6 pkt regulaminu. Wszystko było OK, a jednak nie dostał kasy.
Prawie jak Urban Legend ;)
Na przyszłość - pisz tylko to czego jesteś pewien bo to co robisz to pomówienie.
Ja mam bardzo dobre wspomnienia z promocjami na BC. Nigdy nikt mi nie robił problemów i jakoś ciężko mi wierzyć w bezpodstawnego bana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Obowiązuje.
Jak założysz konto to masz opcję wpłat. Jest też przelew bankowy.
Możesz równie dobrze iść do banku i wypełnić taki druczek.
Dane
Bank Pekao S.A (PLN)
Numer konta: 53124059181111000049114339
Kod SWIFT: PKOPPLPWXXX
Bank Zachodni WBK S.A. (PLN)
Numer konta: 94109028510000000105094524
Kod SWIFT: WBKPPLPPXXX
Jeżeli Twój bank wymaga podania adresu, prosimy wpisać poniższe dane:
Envoy Services Limited
31 Percy Street
London
W1T 2DD
Najważniejsze jest to:
Prosimy nie zapomnieć podać w tytule przelewu numeru referencyjnego (tylko i wyłącznie, nie może tam być żadnych innych znaków), który pojawi się wraz z danymi do wpłaty.
To wszystko jest dostępne jak masz już konto i chcesz wpłacić.
 
D 0

dziadek997

Użytkownik
Ale obawiam się jednego. Mam internet radiowy ze stałym ip. Kiedyś mój brat zakladał konto w BetClic. I teraz boje się, że jeśli ja założę konto to nie dostane bonusu, bo jest w regulaminie napisane, że każdy powinien mieć swoje ip.
Co tym sądzicie?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To masz bardzo duże szanse na problemy. Generalnie nie polecam w takim przypadku brać udziału w promocji.
 
D 0

dziadek997

Użytkownik
Tak właśnie też pomyślałem...
Konto było zakładane z rok temu... Pieniądze nie były wpłacane, rozmyślił się...
A nie da się tego jakoś sprawdzić czy jest szansa na bonus?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli nie wpłacał kasy to oznacza, że nie brał udziału w promocji... w konsekwencji Ty możesz skorzystać.
 
D 0

dziadek997

Użytkownik
A to kamień z serca...
On tak założył, i zrezygnował bo znalazł gdzieś coś lepszego..
Ok to po wczorajszych twoich poradach i dzisiejszych jutro lecę wpłacić pieniądze..
Szkoda tylko, że przez MoneyBookers się nie da, żeby otrzymać bonus...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom