>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł + koszulka Juventusu z autografami!!

Status
Zamknięty.
B 1

berdynek

Użytkownik
Jeżeli chodzi o inne dane konta bankowego, a konta w BetClic to nie ma problemu, pisałem z miłą Panią z Pomocy technicznej ;)
Chciałem wrzucić obrazek z rozmową, ale mam poniżej 10 postów :grin:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jeżeli chodzi o inne dane konta bankowego, a konta w BetClic to nie ma problemu, pisałem z miłą Panią z Pomocy technicznej ;)
Chciałem wrzucić obrazek z rozmową, ale mam poniżej 10 postów :grin:
to Ci powiem że jestem bardzo zdziwiony.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic
MEGAPROMOCJA:
Zakład bez ryzyka do 200 zł plus
Koszulka klubu Juventus Turyn z podpisami graczy plus
Piłka Nike z podpisami graczy Juventusu Turyn






Już dzisiaj otwórz konto a jeśli przegrasz swój zakład otrzymasz - aż do 200 PLN zwrotu!
Dodatkowo możesz wziąć udział w losowaniu 3 oryginalnych koszulek z podpisami graczy Juventus Turyn i 2 piłek firmy nike także z podpisami graczy.
Poniżej krótka instrukcja korzystania z promocji:
1. Zarejestruj się w Betclic ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania Cashbacku Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=

====&gt; PROMOCJA w Betclic &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Złóż pierwszy depozyt.

3. Wnieś pierwszy zakład do 200 zł.
4. Jeśli dobrze obstawiłeś- WYGRAŁEŚ.
5. Jeśli nie wygrasz - otrzymasz zwrot 100%, którą można NATYCHMIAST wypłacić.
6. Chcesz wygrać oryginalną i unikatową koszulkę lub piłkę? Wnieś zakłady na łączną kwotę min. 150pln (w przypadku koszulki) lub 50pln (w przypadku piłki) do 30 czerwca i wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] W tytule wpisz promocja Betclic, w treści wpisując swoje dane i kwotę obrotu. Oferta tylko dla nowych graczy w betclic, zarejestrowanych ze specjalnego linku.
Promocja tylko dla nowych użytkowników, którzy dokonają depozytu za pomocą karty lub przelewu. Można także wpłacić środki w 15 minut klikając &quot;Przelewy 24&quot;.

Bezpieczny zakład może być postawiony tylko na zdarzenie o min. 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - wygrana/ remis/ przegrana). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.

Promocja obejmuje zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne (akumulowane).

Nie ma minimalnego kursu dla bezpiecznego zakładu.


Koszulka Juventusu i piłka wyglądają tak:


Warunki promocji
Kwota, którą otrzymasz w BetClic to cashback 200 zł.
Oznacza to, że zwrócimy Ci pienądze ze pierwszy zakład, jeżeli okaże się on przegrany.

UWAGA: to nie jest żaden bonus, którym trzeba obracać! Te pięniądze będziesz mógł natychmiast wypłacić. To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka!
Sprawdź naszą ofertę, a potem zdecydujesz czy chcesz z nami zostać.

Na przykład:

Decydujesz się postawić 200 zł na mecz Legia - Wisła:

1. Zarejestruj się w BetClic


Wypełnij formularz rejestracyjny i potwierdź rejestrację, klikając przycisk „Utwórz konto”.

2. Złóż pierwszy depozyt

Aby postawić pierwszy zakład i skorzystać z naszej oferty, musisz dokonać wpłaty w wysokości przynajmniej 15 zł. Kwota, którą postawisz na swój pierwszy zakład, w przypadku przegranej zostanie Ci zwrócona w całości, aż do 200 zł!

3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka


Jeżeli postawisz swój pierwszy zakład na remis pomiędzy zespołami, a kurs wyniesie np. 6,00 otrzymasz:

200 zł x 6,00 = 1200 zł

Jeżeli nie będzie remisu, natychmiast zwrócimy Ci postawione pieniądze. To oferta bez żadnego ryzyka!

Bonus dotyczy tylko nowych użytkowników.

Tylko Twój pierwszy zakład jest refundowany.

Warunki Ogólne:
1. Jeden bonus przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).
2. Bonus przeznaczony jest dla graczy, którzy nigdy wcześniej nie rejestrowali się na stronie Betclic.com od momentu jej uruchomienia i dotyczy wyłącznie oferty na zakłady sportowe. Kwota zwracana jest wyłącznie z pierwszy zakład, jeżeli okaże się on przegrany. W przypadku wygranej pierwszego zakładu, promocja nie obejmuje kolejnego.
3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady BetClic14 nie są objęte tą ofertą
4. Wpłaty dokonane za pomocą serwisu Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.
5. Wypłata zwrotu może być dokonana TYLKO na to samo konto lub kartę płatniczą, z których dokonano depozytu. Konto lub karta muszą być własnością gracza. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypłaty zwrotu za przegrany zakład na konto bankowe lub kartę płatniczą / kredytową osoby trzeciej.
6. Jeżeli Betclic uzna, iż nastąpiło nadużycie regulaminu promocji, bonus może zostać w każdej chwili anulowany bez wcześniejszego powiadomienia i konieczności uzasadnienia tej decyzji. Gracz korzystając z tej promocji wyraża zgodę na jej warunki.
7. Betclic zastrzega sobie prawo do zakończenia w/w promocji w każdym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
8. Użytkownicy z Polski są uprawnieni tylko i wyłącznie do promocji oferowanej na polskiej stronie Betclic.com. Oznacza to, że rejestrując się na innych wersjach językowych naszego serwisu, użytkownik nie będzie uprawniony do wypłaty zwróconej kwoty.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mam pytanie nic tu nie jest napisane o wpłacie poprzez paysafecard i postawieniu zakładu. Czy można wpłacić poprzez paysafecard i w przypadku niepowodzenia dostanę zwrot? A późniejsza wypłata była by na moneybookers. Po ewentualnej wpłacie tą metodą, jeśli była by taka konieczność.
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Mam pytanie nic tu nie jest napisane o wpłacie poprzez paysafecard i postawieniu zakładu. Czy można wpłacić poprzez paysafecard i w przypadku niepowodzenia dostanę zwrot? A późniejsza wypłata była by na moneybookers. Po ewentualnej wpłacie tą metodą, jeśli była by taka konieczność.
Przecież pisze jak byk:
Promocja tylko dla nowych użytkowników, którzy dokonają depozytu za pomocą karty lub przelewu.
Więc żadne mb ani paysafecard.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja mam takie pytanie. Otóż mam już jedno konto z dawna na ojca , kiedyś dali jakąś promocję 5zł chyba , postawiłem kupon i tyle było mojej zabawy z BetClickiem. Czaiłem się na to promo 55zł a tu sypnęli 200 więc planuje na LM coś obstawić.
Ale mam problem. Mam już jedno konto z którego nie korzystam i żadnych bonusów nie brałem ,konto nie jest również na mnie. Chciałbym otworzyć nowe konto , na siebie i czy później nie było by jakiś problemów z wypłatą czy coś ? Jest możliwość zamknięcia nieużywanego konta i otworzenie nowego ? Czy jak im napiszę e-maila to będzie najlepsze rozwiazanie ?
Elo
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Otóż mam już jedno konto z dawna na ojca , kiedyś dali jakąś promocję 5zł chyba , postawiłem kupon i tyle było mojej zabawy z BetClickiem. Czaiłem się na to promo 55zł a tu sypnęli 200 więc planuje na LM coś obstawić.
Ale mam problem. Mam już jedno konto z którego nie korzystam i żadnych bonusów nie brałem ,konto nie jest również na mnie. Chciałbym otworzyć nowe konto , na siebie i czy później nie było by jakiś problemów z wypłatą czy coś ? Jest możliwość zamknięcia nieużywanego konta i otworzenie nowego ? Czy jak im napiszę e-maila to będzie najlepsze rozwiazanie ?
Elo
Proponuje napisac na livechat, jest on dozwolony nawet dla niezarejstrowanych uzytkownikow. I tam pani Ci wyjasni co i jak :&gt; Ale z tego co wiem pierwsze IP, Pierwsze konto i na jego domostwo. Radze sie tam upewnnic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Do wtedy kiedy jest napisane w regulaminie promocji.
(czyt. patrz punkt 7).
Najlepiej skorzystać teraz z promocji.
Dodatkowo macie do wygrania 3 koszulki z podpisami graczy Juventusu oraz 2 piłki puma, także z autografami.
Dostałem mały przeciek, iż bardzo mało osób się zapisało do losowania. Nagród jest, aż 5, więc macie bardzo duże szanse wygrać dodatkowy, wartościowy gadżet ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A czy ta promocja różni się czymś od poprzedniej? Chodzi mi o tą gdzie było zwracana przegrana do 55zł?
PS
Ta promocja jest tylko dla nowych?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A czy ta promocja różni się czymś od poprzedniej? Chodzi mi o tą gdzie było zwracana przegrana do 55zł?
PS
Ta promocja jest tylko dla nowych?
Tylko dla nowych!
Niczym się nie różni, poza większą kwotą na freebet.
 
W 0

wookash

Użytkownik
Witam, mam szybkie pytanie. W regulaminie tej promocji jest taki punkt:

2. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.

Sytuacja wygląda tak:
na jednym kuponie obstawiam dwa mecze o tylko dwóch możliwych rozwiązaniach (tenis 1/2). W razie przegranej otrzymuje cashback?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Przecież jest wyraźnie napisane, że dostaniesz cashback jak postawisz zdarzenie o trzech możliwych zdarzeniach. Tutaj nie chodzi o ilość zakładów, a o ich jakość,a dokładnie o 3 możliwe wyniki. Więc jak postawisz tenis to nie dostaniesz cashbacku, tak jak handicapy azjatycie, siatkówka czy kosz.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam, mam szybkie pytanie. W regulaminie tej promocji jest taki punkt:
2. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.Sytuacja wygląda tak:
na jednym kuponie obstawiam dwa mecze o tylko dwóch możliwych rozwiązaniach (tenis 1/2). W razie przegranej otrzymuje cashback?
Dostaniesz zwrot.
Dubel to już zakład wielokrotny więc nie musisz się obawiać
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
A ja mam takie pytanie: czy promocja Cashback 200 zł dotyczy użytkowników rejestrujących się z polecenia? Bo w regulaminie jest napisane:
Jeśli Polecony przegra pierwszy postawiony zakład, cashback (odpowiedni do kwoty postawionej przez poleconego w pierwszym zakładzie, do maksymalnie 55 PLN) zostanie zwrócony na konto Poleconego, zgodnie z zasadami oferty &quot;Bonus powitalny Cashback&quot;, znajdującymi się poniżej.
Można z tego wywnioskować, że dla poleconych maksymalny cashback wynosi 55 zł.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tylko dla nowych!
Niczym się nie różni, poza większą kwotą na freebet.
Na czacie napisali mi że też mogę skorzystać z tej promocji choć konto mam tam już od jakiegoś roku (choć depozytu jeszcze nie wpłacałem).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom