>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł + koszulka Juventusu z autografami!!

Status
Zamknięty.
tobias 359

tobias

Użytkownik
Tak mozesz przelewem, z wygrana robisz co chcesz masz dwie mozliwosci:
a) obracasz wygrana obstawiajac zaklady,
b) wyplacasz pieniadze,
Wybor nalezy do Ciebie
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Siema, mam możliwość odebrania bonusu do 40 zł. Tzn. wpłacam 80zł i zostaje mi dopisane 40zł. Wiecie może, czy można wpłacić te 80zł i od razu je wypłacić, a grać tylko za bonusowe pieniądze?
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Uprzejmie informujemy,iż jeśli dokonasz wpłaty na konto innego użytkownika co jest dozwolone to przy wypłacie ewentualnej wygranej właściciel konta będzie musiał przelać pieniądze na konto z którego dokonano wpłaty. Konto użytkownika przypisane jest tylko jednemu graczowi.
Nie rozumiesz co ci odpisali? Jezeli wplaciusz pieniadze z konta kota czy rybek, to wyplacic mozesz JEDYNIE na to samo konto z ktorego wplacales.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
mam pytanie...
wpłacałem i wypłacałem z mojego konta bankowego kasę na betclicowe konto kumpla, zainteresowałem się tematem, dowiedziałem się o cashbacku i również chcę zagrać. nie będzie problemu, jeśli na swoje betclicowe konto będę przelewał pieniądze z tego samego konta bankowego? nie odbiorą mi cashbacka?
pozdrawiam
 
rumak57 271

rumak57

Coach
ponawiam tez mnie interesuje odpowiedz na pytanie przedmowcy
EDIT: Wlasnie dzwonilem do P24 i babka mi powiedziala ze buk nie dostaje info kto jest zleceniodawca wyplaty a wiec spoko mozna ze swojego konta robic przelewy !
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
interesuje mnie ile czasu zajmuje betlicowi przelanie wygranej. zagralem w piatek remis Belchatow-Ruch jako zaklad bez ryzyka i w ten sam dzien zlecilem wygrana. nikt nie wyslal do mnie maila o weryfikacje danych, nie mam zadnego odzewu a kasa zniknela z konta. rozumiem ze jest w trakcie wysylania na moje konto ? ile to jeszcze moze potrwac bo juz cos dlugo.. wplacalem przez p24 i wyplate zlecic musialem rowniez przez to.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
interesuje mnie ile czasu zajmuje betlicowi przelanie wygranej. zagralem w piatek remis Belchatow-Ruch jako zaklad bez ryzyka i w ten sam dzien zlecilem wygrana. nikt nie wyslal do mnie maila o weryfikacje danych, nie mam zadnego odzewu a kasa zniknela z konta. rozumiem ze jest w trakcie wysylania na moje konto ? ile to jeszcze moze potrwac bo juz cos dlugo.. wplacalem przez p24 i wyplate zlecic musialem rowniez przez to.
Tam w regulaminie wypłat mają chyba zapis coś o 7-10 dniach roboczych. Dla przykładu moja pierwsza wypłata, przy tej samej metodzie wpłacania i wypłacania co u Ciebie ciągnęła się od jednego piątku do drugiego. Więc to chyba standard dla nich. Ale to tylko na podstawie swoich obserwacji i doświadczeń.
Ale na mejla info przychodziło że wypłata jest np. zlecona czy w trakcie realizacji. Pzdr
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tam w regulaminie wypłat mają chyba zapis coś o 7-10 dniach roboczych. Dla przykładu moja pierwsza wypłata, przy tej samej metodzie wpłacania i wypłacania co u Ciebie ciągnęła się od jednego piątku do drugiego. Więc to chyba standard dla nich. Ale to tylko na podstawie swoich obserwacji i doświadczeń. Ale na mejla info przychodziło że wypłata jest np. zlecona czy w trakcie realizacji. Pzdr
w tym problem ze ja maila zadnego nie dostalem...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
EDIT: Wlasnie dzwonilem do P24 i babka mi powiedziala ze buk nie dostaje info kto jest zleceniodawca wyplaty a wiec spoko mozna ze swojego konta robic przelewy !
wplata i wyplata musi byc na to samo konto wiec jakim cudem moze byc ono powiazane 2 razy ? 1 konto ma 1 cashback i tyle. tak to rozumiem. buki nie sa glupie
 
K 5

krejzol007

Użytkownik
czyli rozumiem że nie będzie problemu jeżeli zrobie wczyli rozumiem że nie będzie problemu jeżeli zrobie w[płąte z kartye osoby trzeciej i potem zlecę wypłąte na karte tej osoby trzeciej ? Czy nie ma znaczenia że ta osoba trzecia tez ma konto w betclick i dokonoywała wpłąt tą kartą ? ( nie korzystała z tej promocji cashback bo jej nie było wtedy)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie wiem czy przy wpłacie nie wyskoczy informacja, że karta jest już zarejestrowana do innego konta gracza.
Wyniki za promocję &quot;wygraj koszulkę Juventusu z autografami piłkarzy&quot;.
Koszulkę otrzymuje user: Bossman 1905, legitymujący się numerem konta w Betclic o nr: 377***
Gratuluję, koszulka zostanie wysłana po nowym roku.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
tydzien temu w piatek zagralem remis Balechatow-Ruch za 200zl ( bralem pod uwage zwrot w razie przegranej ) . Typ wszedl zlecilem wyplate i do dzisiaj nie dostalem zadnego maila ani pieniedzy. Smierdzi mi ten buk i niestety zaczynam sie obawiac o pieniadze... 10 dni minelo a w regulaminie maja ze DO 10dni. Na moim kompuetrze nikt nie mial konta u nich ani nie logowal sie. Logowalem sie jedynie u kolegi ktory tez nie mial wczesniej konta.
 
L 45

laha

Forum VIP
Czołem!
Chciałbym się zapytać czy oferta jest aktualna, a jeżeli tak - jak długo jeszcze będzie trwała (mówię o samym free becie, gadżety mnie nie interesują)
Pozdrawiam!
Edit: Aktualnie zauważyłem że jest aktualna, dlatego pojawiło się kolejne pytanie, proszę zignorować powyższe
Rozpatrzmy 2 przypadki:
a) Stawiam 200zł na kurs 1.40 i wygrywam. Następnie chce wypłacić pieniądze - mogę czy muszę obracać?
b) Stawiam 200zł na kurs 1.40 i przegrywam. Dostaję zwrot 200zł, które mogę natychmiastowo wypłacić (ten punkt wyczytałem, ale prosiłbym o potwierdzenie)
Edit2:
Zauważyłem również, że aby bonus zadziałał, muszę dokonać wpłaty przelewem bądź kartą płatniczą
1. Aby skorzystać z oferty, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu za pomocą płatniczej karty bankowej lub przelewu bankowego. Możesz skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24.
W związku z tym, powstaje pytanie, czy karta płatnicza z Moneybookers będzie odpowiednia? Jest napisane &#39; płatnicza karta bankowa &#39; a nie jestem pewien czy mogę traktować Moneybookers(tj. Skrill) jako BANK.
Dzięki śliczne jeszcze raz!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom